Ухвала
від 25.03.2025 по справі 766/19645/24
ХЕРСОНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №766/19645/24 н/п 2/766/4380/25

УХВАЛА

про закриття підготовчого провадження

та призначення справи до судового розгляду

25 березня 2025 року Херсонський міський суд Херсонської області в складі:

головуючого суддіКузьміної О.І,

за участю секретаряСавицького В.В.,

розглянувши в підготовчому засіданні цивільну справу за позовом адвоката Литвинова Ігоря Вячеславовича, який діє в інтересах ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Білозерська селищна військова адміністрація Херсонського району Херсонської області про позбавлення батьківських прав,-

В С Т А Н О В И В:

Адвокат Литвинов І.В., який діє в інтересах ОСОБА_1 звернувся до суду з вказаним позовом до ОСОБА_2 , третя особа: Білозерська селищна військова адміністрація Херсонського району Херсонської області про позбавлення батьківських прав.

Ухвалою Херсонського міського суду Херсонської області від 02 грудня 2024 року відкрито провадження у справі за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче засідання.

Представник позивача в підготовче засідання не з`явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, надав заяву, в якій просив підготовче провадження закрити, призначити справу до судового розгляду та провести підготовче засідання без його участі.

Відповідач в підготовче засідання повторно не з`явилася, про час та місце розгляду справи повідомлена належним чином. Заяв, клопотань чи відзив на адресу суду не надходило.

Представник третьої особи Білозерська селищна військова адміністрація Херсонського району Херсонської області в підготовче засідання не з`явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, надав заяву, в якій просив розглянути справу без його участі, надав висновок про доцільність позбавлення батьківських прав.

Відповідно до ч. 2 ст.247ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексурозгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Дослідивши матеріали справи суд вважає, що є підстави для закриття підготовчого судового засідання та призначення справи до судового розгляду, а також залучення до матеріалів справи висновку Білозерська селищна військова адміністрація Херсонського району Херсонської області.

Згідност. 76 ЦПК Українидоказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

Згідност. 81 ЦПК Україникожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.

Відповідно дост.197 ЦПК України, в підготовчому судовому засіданні суд, вирішив заяви та клопотання учасників справи та здійснив інші дії, необхідні для забезпечення правильного і своєчасного розгляду справи по суті.

Відповідно до п.3 ч.2ст.200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання, суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

На підставі викладеного, зважаючи на те, що судом вирішено усі питання, передбачені ч.2ст.197 ЦПК України, заперечень проти закриття підготовчого провадження і призначення справи до судового розгляду не надійшло, суд вважає необхідним призначити дану справу до розгляду по суті, визначивши дату, час та місце проведення судового засідання.

Керуючись ст.ст.76,81,197,200 ЦПК України, суд, -

П О С Т А Н О В И В:

Долучити до матеріалів цивільної справи №766/19645/24 висновок Білозерська селищна військова адміністрація Херсонського району Херсонської області від 19.07.2024 року №01-10/682.

Підготовче провадження по цивільній справі за позовом адвоката Литвинова Ігоря Вячеславовича, який діє в інтересах ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Білозерська селищна військова адміністрація Херсонського району Херсонської області про позбавлення батьківських прав- закрити.

Призначити справу до судового розгляду на 14.05.2025 року о 11-00 год. в приміщенні Херсонського міського суду Херсонської області за адресою: м. Херсон, вул. Володимира Примаченка, 6/29.

В судове засідання викликати сторони по справі.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи, що розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет: http://ksm.ks.court.gov.ua.

Ухвала оскарженню не підлягає.

СуддяО. І. Кузьміна

СудХерсонський міський суд Херсонської області
Дата ухвалення рішення25.03.2025
Оприлюднено27.03.2025
Номер документу126101622
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав

Судовий реєстр по справі —766/19645/24

Ухвала від 25.03.2025

Цивільне

Херсонський міський суд Херсонської області

Кузьміна О. І.

Ухвала від 29.01.2025

Цивільне

Херсонський міський суд Херсонської області

Кузьміна О. І.

Ухвала від 23.01.2025

Цивільне

Херсонський міський суд Херсонської області

Кузьміна О. І.

Ухвала від 02.12.2024

Цивільне

Херсонський міський суд Херсонської області

Кузьміна О. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні