Ухвала
від 02.11.2010 по справі 2-а-751/10/1570
ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ А ДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

У Х В А Л А

02 листопада 2010 р. Справа № 2-а-751/10/1570

Категорія: 6.1 Головуючий в 1 інстанції: Са мойлюк Г.П.

Суддя Одеського апел яційного адміністративного суду Шеметенко Л.П., розглянув ши можливість відкриття апел яційного провадження за апел яційною скаргою ОСОБА_1 н а ухвалу Одеського окружно го адміністративного суду в ід 08.10.2010 р. по справі № 2-а-751/10/1570

позивач Управління юст иції в Одеській області

відповідач Одеська ре гіональна спілка захисту спо живачів

про примусовий розпуск (лік відацію),

В С Т А Н О В И В :

Ухвалою Одеського о кружного адміністративного суду від 08.10.2010р. відмовлено у вс тупі до справи за позовом Гол овного управління юстиції в Одеській області до Одесь кої регіональної спілки за хисту споживачів про примус овий розпуск (ліквідацію) під приємства в якості третьої о соби, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору ОС ОБА_1.

На зазначену ухвалу суду ОСОБА_1 подала апеля ційну скаргу.

Відповідно до ч.2 ст.185 КАС Укр аїни ухвали суду першої інст анції можуть бути оскаржені в апеляційному порядку окрем о від постанови суду повніст ю або частково у випадках, вст ановлених КАС України. Запер ечення на інші ухвали можуть бути викладені в апеляційні й скарзі на постанову суду пе ршої інстанції.

У зв' язку з тим, що оскаржу вана ухвала суду першої інст анції не підлягає окремому о скарженню, у відкритті апеля ційного провадження необхід но відмовити.

На підставі наведеного та к еруючись ст. 109, ч.2 ст.185, ст. 189 КАС У країни, суддя -

У Х В А Л И В :

У відкритті апеляцій ного провадження за апеляцій ною скаргою ОСОБА_1 - відм овити.

Ухвала може бути оскарже на у касаційному порядку про тягом двадцяти днів, шляхом п одачі касаційної скарги безп осередньо до Вищого адмініст ративного суду України, у від повідності до чинного законо давства.

Суддя: < підпис > Шеметенко Л.П.

СудОдеський апеляційний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення02.11.2010
Оприлюднено06.12.2010
Номер документу12612112
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2-а-751/10/1570

Ухвала від 30.05.2011

Адміністративне

Одеський апеляційний адміністративний суд

Яковлев Ю.В.

Ухвала від 27.05.2011

Адміністративне

Одеський апеляційний адміністративний суд

Яковлев Ю.В.

Ухвала від 16.06.2011

Адміністративне

Одеський апеляційний адміністративний суд

Яковлев Ю.В.

Ухвала від 02.11.2010

Адміністративне

Одеський апеляційний адміністративний суд

Шеметенко Л.П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні