Герб України

Ухвала від 26.03.2025 по справі 15/68-10

Касаційний господарський суд верховного суду

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

УХВАЛА

26 березня 2025 року

м. Київ

cправа № 15/68-10(902/1563/23)

Верховний Суд у складі палати для розгляду справ про банкрутство Касаційного господарського суду:

Васьковського О.В. - головуючого, суддів: Білоуса В.В., Жукова С.В., Картере В.І., Огородніка К.М., Пєскова В.Г., Погребняка В.Я.,

за участі секретаря судового засідання Громака В.О.

за участю представників учасників справи відповідно до протоколу судового засідання

розглянувши матеріали касаційної скарги ОСОБА_1

на постанову Північно-західного апеляційного господарського суду від 11.11.2024

у складі колегії суддів: Коломис В.В., Саврій В.А., Розізнана І.В.

та рішення Господарського суду Вінницької області від 29.08.2024

у складі судді Тісецького С.С.

у справі № 15/68-10(902/1563/23)

за позовом Відкритого акціонерного товариства "Тульчинський хлібокомбінат" в особі ліквідатора - арбітражного керуючого Ковальчука Миколи Миколайовича

до ОСОБА_1

за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача фізичної особи-підприємця Федишиної Ірини Василівни

про витребування майна

у межах справи за заявою Головного управління Державної податкової служби у Вінницької області

до боржника Відкритого акціонерного товариства "Тульчинський хлібокомбінат"

про визнання банкрутом,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Верховного Суду від 24.02.2025 прийнято до розгляду палатою для розгляду справ про банкрутство Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду справу №15/68-10 (902/1563/23) за позовом Відкритого акціонерного товариства "Тульчинський хлібокомбінат" в особі ліквідатора - арбітражного керуючого Ковальчука Миколи Миколайовича до ОСОБА_1 за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача фізичної особи-підприємця Федишиної Ірини Василівни, про витребування майна, що розглядається у межах справи № 15/68-10 про банкрутство Відкритого акціонерного товариства "Тульчинський хлібокомбінат", повідомлено учасників справи, що розгляд касаційної скарги ОСОБА_1 на постанову Північно-західного апеляційного господарського суду від 11.11.2024 та рішення Господарського суду Вінницької області від 29.08.2024 відбудеться 26 березня 2025 року о 15:00.

Ухвалою Верховного Суду від 17.03.2025 заяву ОСОБА_1 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у справі №15/68-10(902/1563/23) задоволено, ухвалено судові засідання по справі №15/68-10(902/1563/23) проводити за участю представника ОСОБА_1 адвоката Сніцаренка А.А. в режимі відеоконференції за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку.

Відповідно до частин 2 статті 216 ГПК України якщо спір, розгляд якого по суті розпочато, не може бути вирішено в даному судовому засіданні, судом може бути оголошено перерву в межах встановлених цим Кодексом строків розгляду справи, тривалість якої визначається відповідно до обставин, що її викликали, з наступною вказівкою про це в рішенні або ухвалі.

У судовому засіданні Верховний Суд у складі палати для розгляду справ про банкрутство Касаційного господарського суду, з огляду на обставини справи, дійшов висновку про необхідність заслухати пояснення позивача ВАТ "Тульчинський хлібокомбінат" в особі ліквідатора - арбітражного керуючого Ковальчука Миколи Миколайовича та, у зв`язку з цим, про оголошення перерви у судовому засіданні у справі №15/68-10 (902/1563/23) до 14 травня 2025 року об 15:00 год з визнанням його явки обов`язковою.

На підставі викладеного та керуючись статтями 216, 232, 234 Господарського процесуального кодексу України, Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду, -

У Х В А Л И В:

1. Оголосити перерву в судовому засіданні у справі №15/68-10 (902/1563/23) за касаційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Північно-західного апеляційного господарського суду від 11.11.2024 та рішення Господарського суду Вінницької області від 29.08.2024 до 14 травня 2025 року о 15:00 у приміщенні Касаційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. О. Копиленка, 6 в залі судових засідань №330.

2. Судове засідання у справі №15/68-10(902/1563/23) проводити за участю представника ОСОБА_1 адвоката Сніцаренка А.А. в режимі відеоконференції за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку.

3. Явку представника позивача - ВАТ "Тульчинський хлібокомбінат" в особі ліквідатора арбітражного керуючого Ковальчука Миколи Миколайовича у судове засідання визнати обов`язковою.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Головуючий О.В. Васьковський

В.В. Білоус

С.В. Жуков

В.І. Картере

К.М. Огороднік

В.Г. Пєсков

В.Я. Погребняк

СудКасаційний господарський суд Верховного Суду
Дата ухвалення рішення26.03.2025
Оприлюднено31.03.2025
Номер документу126150866
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —15/68-10

Постанова від 14.05.2025

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Васьковський О.В.

Ухвала від 07.05.2025

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Васьковський О.В.

Ухвала від 26.03.2025

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Васьковський О.В.

Ухвала від 17.03.2025

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Васьковський О.В.

Ухвала від 06.03.2025

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Тісецький С.С.

Ухвала від 24.02.2025

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Васьковський О.В.

Ухвала від 28.01.2025

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Васьковський О.В.

Ухвала від 03.02.2025

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Тісецький С.С.

Ухвала від 28.01.2025

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Волковицька Н.О.

Ухвала від 27.01.2025

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Васьковський О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні