Крюківський районний суд м.кременчука
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяПровадження № 2/537/748/2025
Справа № 401/121/25
УХВАЛА
про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні іншого суду
31.03.2025 місто Кременчук
Крюківський районний суд міста Кременчука в складі головуючого судді Дряхлова Є.О.,
розглянувши клопотання представника позивачів ОСОБА_1 про участь у судовому засіданні у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 , ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про визначення способу участі діда та баби у вихованні онука та спілкуванні з ним, в режимі відеоконфренції у приміщенні іншого суду,
УСТАНОВИВ:
1. У провадженні Крюківського районного суду міста Кременчука перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_2 , ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про визначення способу участі діда та баби у вихованні онука та спілкуванні з ним.
2. 27.03.2025 року до суду надійшла письмова заява представника позивачів ОСОБА_1 , згідно якої остання просила суд забезпечити проведення судового засідання у вказаній цивільній справі за участі позивачів та їх представника в режимі відеоконференції у приміщенні іншого суду.
3. Суд, розглянувши вказане клопотання, дійшов до наступних висновків.
4. Згідно із положеннями частини 1-3 статті 212 Цивільного процесуального кодексу України (надалі по тексту ЦПК України), учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Учасник справи, його представник подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. У заяві про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні іншого суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення.
Суддя (суддя-доповідач) розглядає заяву учасника справи, його представника про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду без повідомлення учасників справи. За результатами розгляду заяви постановляється ухвала. В ухвалі про участь учасника справи, його представника у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні іншого суду зазначається суд, який має забезпечити її проведення. Копія такої ухвали негайно, але не пізніше наступного дня з дня її постановлення, надсилається учаснику справи чи його представнику відповідно та суду, який має забезпечити проведення відеоконференції.
Згідно ізчастиною 7 статті212ЦПК України, суд, який забезпечує проведення відеоконференції, перевіряє явку і встановлює особи тих, хто з`явився, а також перевіряє повноваження представників.
5. Приймаючи до уваги той факт, що позивачі та представник Мельничик М.Г. перебувають за межами міста Кременчука, з метою повного і об`єктивного розгляду справи у найкоротші строки та забезпечення оперативності судового провадження, суд вважає за необхідне задовольнити клопотання представника та провести підготовче судове засідання, що відбудеться о 14 год. 00 хв. 02 квітня 2025 року в режимі відеоконференції зі Світловодським міськрайонним судом Кіровоградської області з участю позивачів ОСОБА_2 , ОСОБА_3 та їх представника адвоката Мельничик Марини Григорівни.
З цих підстав, керуючись статтями 212, 259, 260 Цивільного процесуального кодексу України, суд
ПОСТАНОВИВ:
1. Клопотання представника позивачів Мельничик Марини Григорівни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконфренції задовольнити.
2. Підготовче судове засідання у справі, яке призначенена 14год.00хв.02квітня 2025року, здійснювати дистанційно в режимі відеоконференції зі Світловодським міськрайонним судом Кіровоградської області з участю позивачів ОСОБА_2 , ОСОБА_3 та їх представника адвоката Мельничик Марини Григорівни.
3. Доручити відповідальній особі Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області забезпечити проведення відеоконференції в приміщенні цього суду за участі позивачів ОСОБА_2 , ОСОБА_3 та їх представника адвоката Мельничик Марини Григорівни з Крюківським районним судом міста Кременчука о 14 год. 00 хв. 02 квітня 2025 року.
4. Позивачам ОСОБА_2 , ОСОБА_3 та їх представнику адвокату Мельничик Марині Григорівні з`явитися о 14год.00хв.02квітня 2025року до Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області за адресою: 27501, м. Світловодськ, вул. Приморська, 48, для проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
5. Копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити негайно до Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області та особам, які братимуть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
6. Доручити відповідальній особі Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області встановити особу тих, хто з`явився у судове засідання, а також перевірити повноваження представника.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя Євгеній ДРЯХЛОВ
Суд | Крюківський районний суд м.Кременчука |
Дата ухвалення рішення | 31.03.2025 |
Оприлюднено | 01.04.2025 |
Номер документу | 126203419 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них |
Цивільне
Крюківський районний суд м.Кременчука
ДРЯХЛОВ Є. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні