Жовківський районний суд львівської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 444/1035/23
Провадження № 2/444/133/2025
УХВАЛА
про закриття підготовчого провадження та
призначення справи до судового розгляду
02 квітня 2025 року Жовківський районний суд Львівської області в складі:
головуючого судді Зеліско Р. Й.,
секретар судового засідання Мамедова Г.І.
з участю позивача ОСОБА_1
представника позивача ОСОБА_2
представника відповідача ОСОБА_3
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в місті Жовква Львівської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_4 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Жовківська міська рада Львівського району Львівської області про визначення місця проживання дитини,-
ВСТАНОВИВ :
Позивач звернувся в суд з позовом до ОСОБА_4 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Жовківська міська рада Львівського району Львівської області про визначення місця проживання дитини.
Позивач та його представник в підготовчому судовому засіданні просять суд призначити справу до судового розгляду по суті. Зазначили, що додаткових клопотань не мають.
Представник відповідача в підготовчому судовому засіданні не заперечила щодо призначення справи до судового розгляду.
Суд враховує, що спір між сторонами не врегульовано в порядку, передбаченому ч. 2, 3 ст. 200 ЦПК України.
До закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті процесуальних дій інших вчиняти не потрібно.
Судом вчинено дії, необхідні для закінчення підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду, передбачені ст.197 ЦПК України .
Суд ознайомившись з матеріалами справи, вважає, що є підстави для закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
На підставі викладеного вище, керуючись п. 3 ч. 2 ст.200,260, 261 ЦПК України,суд,-
ПОСТАНОВИВ:
Закрити підготовче провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_4 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Жовківська міська рада Львівського району Львівської області про визначення місця проживання дитини та призначити справудо судовогорозгляду посуті увідкритому судовомузасіданні взалі судув приміщенніЖовківського районногосуду Львівськоїобласті (заадресою:Львівська область,Львівський (Жовківський)район м.Жовква,вул.Героїв України,3А) о 13 год. 00 хв. 14 травня 2025 року.
Про дату, час і місце проведення судового засідання для розгляду справи по суті повідомити учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання.
Суддя: Зеліско Р. Й.
Суд | Жовківський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 02.04.2025 |
Оприлюднено | 04.04.2025 |
Номер документу | 126293697 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них |
Цивільне
Жовківський районний суд Львівської області
Зеліско Р. Й.
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Лідовець Руслан Анатолійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні