Ухвала
від 02.04.2025 по справі 910/6308/24
ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua

УХВАЛА

про оголошення перерви в судовому засіданні

"02" квітня 2025 р. Справа№ 910/6308/24

Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Сітайло Л.Г.

суддів: Буравльова С.І.

Шапрана В.В.

секретар судового засідання: Ярітенко О.В.

представники сторін:

від позивача: Сидорчук Я.О., Смиковський Є.А.;

від відповідача:не з`явився ;

розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Військової частини НОМЕР_1 Національної гвардії України

на рішення Господарського суду міста Києва від 10.12.2024 (повний текст складено та підписано 06.01.2025)

у справі №910/6308/24 (суддя Мандриченко О.В.)

за позовом Військової частини НОМЕР_1 Національної гвардії України

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Шеврон-Київ"

про стягнення 3 475 171,90 грн

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Північного апеляційного господарського суду перебуває апеляційна скарга Військової частини НОМЕР_1 Національної гвардії України на рішення Господарського суду міста Києва від 10.12.2024 у справі №910/6308/24, розгляд якої було призначено на 02.04.2025.

У судове засідання 02.04.2025, з`явились представники позивача. Представник відповідача - не з`явилися, своїх уповноважених представників не направив.

Від відповідача надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.

Представники позивача заперечували щодо відкладення розгляду справи.

Відповідно до статті 124, пунктів 2, 3, 4 частини 2 статті 129 Конституції України, статей 4-2, 4-3 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України) основними засадами судочинства є рівність всіх учасників судового процесу перед законом та судом, змагальність сторін та свобода в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Статтею 7 ГПК України встановлено, що правосуддя в господарських судах здійснюється на засадах рівності всіх юридичних осіб незалежно від організаційно-правової форми, форми власності, підпорядкування, місцезнаходження, місця створення та реєстрації, законодавства, відповідно до якого створена юридична особа, та інших обставин.

Отже, за положеннями ГПК України кожна сторона має рівні права, а суд має сприяти учасникам судового процесу в реалізації ними прав, передбачених цим ГПК України.

Частина 2 статті 216 ГПК України встановлює, якщо спір, розгляд якого по суті розпочато, не може бути вирішено в даному судовому засіданні, судом може бути оголошено перерву в межах встановлених цим Кодексом строків розгляду справи, тривалість якої визначається відповідно до обставин, що її викликали, з наступною вказівкою про це в рішенні або ухвалі.

Про відкладення розгляду справи або перерву в судовому засіданні, місце, дату і час нового судового засідання або продовження судового засідання суд повідомляє під розписку учасників справи, свідків, експертів, спеціалістів, перекладачів, які були присутніми в судовому засіданні. Учасники справи, свідки, експерти, спеціалісти, перекладачі, які не прибули або яких суд вперше залучає до участі в судовому процесі, повідомляються про судове засідання ухвалами (частина 3 статті 216 ГПК України).

Керуючись статтями 6, 216, 234, 271, частиною 2 статті 281 Господарського процесуального кодексу України, суд

ПОСТАНОВИВ:

1. Оголосити перерву у справі №910/6308/24 до 23.04.2025 о 12 год 20 хв.

Засідання відбудеться в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1, літера-А, зал судових засідань № 15, поверх ІІ.

2. Довести до відома учасників справи, що явка їх представників в судове засідання не є обов`язковою. З урахуванням того, що в Україні введено воєнний стан, сторони можуть подати до суду заяви про розгляд справи за їхньої відсутності.

Головуючий суддя Л.Г. Сітайло

Судді С.І. Буравльов

В.В. Шапран

СудПівнічний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення02.04.2025
Оприлюднено04.04.2025
Номер документу126322928
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі купівлі-продажу, з них поставки товарів, робіт, послуг, з них

Судовий реєстр по справі —910/6308/24

Ухвала від 02.04.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Сітайло Л.Г.

Ухвала від 19.03.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Сітайло Л.Г.

Ухвала від 21.01.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Сітайло Л.Г.

Рішення від 10.12.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мандриченко О.В.

Ухвала від 25.11.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мандриченко О.В.

Ухвала від 07.10.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мандриченко О.В.

Ухвала від 10.09.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мандриченко О.В.

Ухвала від 20.08.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мандриченко О.В.

Ухвала від 02.07.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мандриченко О.В.

Ухвала від 05.06.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мандриченко О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні