Івано-франківський апеляційний суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 350/1857/14-ц
Провадження № 22-ц/4808/640/25
Головуючий у 1 інстанції Бейко А. М.
Суддя-доповідач Василишин Л.В.
У Х В А Л А
04 квітня 2025 року м. Івано-Франківськ
Івано-Франківський апеляційний суд в складі:
судді-доповідача: Василишин Л. В.,
суддів: Бойчука І.В., Томин О.О.,
ознайомившись з апеляційною скаргою представника Приватного підприємства «Транс-Сервіс» адвоката Шевченко Дар`ї Станіславівни на ухвалу Рожнятівського районного суду Івано-Франківської області від 11 березня 2025 року у справі за заявою представника ОСОБА_1 адвоката Дубініна Ростислава Володимировича про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню, у справі за позовом ОСОБА_2 , ОСОБА_1 до Приватного підприємства «Транс-Сервіс», третя особа: ОСОБА_3 , про відшкодування шкоди завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди,
в с т а н о в и в:
Ухвалою Рожнятівського районного суду Івано-Франківської області від 11 березня 2025 року задоволено заяву представника ОСОБА_1 адвоката Дубініна Р.В. про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню.
Визнано виконавчий лист № 2/350/63/2015, виданий Рожнятівським районним судом Івано-Франківської області 22 березня 2017 року на примусове виконання рішення в цивільній справі № 350/1857/14-ц, провадження № 2/350/63/2015 за позовом ОСОБА_2 , ОСОБА_1 до ПП «Транс-Сервіс», третя особа: ОСОБА_3 , про відшкодування шкоди завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, на підставі якого відкрито виконавче провадження ВП № 53629313 таким, що не підлягає виконанню.
Представник ПП «Транс-Сервіс» адвокат Шевченко Д.С. на вказану ухвалу суду подала апеляційну скаргу.
Ухвалою Івано-Франківського апеляційного суду від 31 березня 2025 року апеляційну скаргу представника ПП «Транс-Сервіс» адвоката Шевченко Д.С. залишено без руху та надано строк для усунення недоліків сплати судового збору.
03 квітня 2025 року представник ПП«Транс-Сервіс» адвокатШевченко Д.С.через підсистему«Електронний суд»подала доапеляційного суду заяву на виконання вказаної ухвали із платіжною інструкцією на підтвердження сплати судового збору.
Апеляційна скарга оформлена відповідно до вимог статті 356 ЦПК України.
Судовий збір сплачено відповідно до вимог законодавства.
Підстав для відмови у відкритті провадження, визначених у статті 358 ЦПК України, не встановлено.
За таких обставин, апеляційне провадження у даній справі належить відкрити.
Керуючись ст. 356, 359, 360, 361 ЦПК України, суд
у х в а л и в:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою представника Приватного підприємства «Транс-Сервіс» адвоката Шевченко Дар`ї Станіславівни на ухвалу Рожнятівського районного суду Івано-Франківської області від 11 березня 2025 року.
Витребувати з Рожнятівського районного суду Івано-Франківської області справу №350/1857/14-ц за позовом ОСОБА_2 , ОСОБА_1 до Приватного підприємства «Транс-Сервіс», третя особа: ОСОБА_3 , про відшкодування шкоди завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.
Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження надіслати учасникам справи.
Роз`яснити учасникам справи право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня одержання копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, додавши докази надсилання копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Ухвала касаційному оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач: Л. В. Василишин
Судді: І.В. Бойчук
О.О. Томин
Суд | Івано-Франківський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 04.04.2025 |
Оприлюднено | 07.04.2025 |
Номер документу | 126363188 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них |
Цивільне
Івано-Франківський апеляційний суд
Василишин Л. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні