ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
04 квітня 2025 рокусправа № 380/6285/25Суддя Львівського окружного адміністративного суду Грень Н.М., перевіривши матеріали позовної заяви фермерського господарства «Мастикаш» до Головного управління ДПС у Львівській області, Держаної податкової служби України про визнання протиправними і скасування рішення, зобов`язання вчинити дії,
у с т а н о в и л а:
на розгляд Львівського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява фермерського господарства «Мастикаш» до Головного управління ДПС у Львівській області, Держаної податкової служби України з такими вимогами:
- Визнати протиправними та скасувати рішення комісії Державної податкової служби України у Львівській області №12126886/45175209 і № 12126887/45175209 і зобов`язати Державну податкову службу України у Львівській області зареєструвати податкові накладні №13 від 05.10.2024р. і № 14 від 05.10.2024р., подані на реєстрацію фермерським господарством «МАСТИКАШ» (код ЄДРПОУ 45175209);
Відповідно до п.3 ч.1 ст.171 Кодексу адміністративного судочинства України (далі КАС України), суддя після одержання позовної заяви з`ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 цього Кодексу.
Суддя встановив, що позовна заява фермерського господарства «Мастикаш» до Головного управління ДПС у Львівській області, Держаної податкової служби України про визнання протиправними і скасування рішення, зобов`язання вчинити дії не відповідає вимогам, встановленим статтею 161 КАС України.
Положеннями ст.ст.160, 161 КАС України визначено форму та зміст позовної заяви, а також документи, що додаються до такої.
Відповідно до приписів п. 5 ч. 5 ст. 160 КАС України у позовній заяві зазначається виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги із зазначенням доказів, що підтверджують вказані обставини.
Позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази - позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів) (ч. 4 ст. 161 КАС України).
Суддею встановлено, що позивач просить зобов`язати Державну податкову службу України у Львівській області зареєструвати податкові накладні №13 від 05.10.2024р. і № 14 від 05.10.2024р., подані на реєстрацію фермерським господарством «МАСТИКАШ».
Разом з тим позивачем не надано рішення комісії Державної податкової служби України у Львівській області №12126886/45175209 і № 12126887/45175209 та зареєструвати податкові накладні №13 від 05.10.2024р. і № 14 від 05.10.2024р.
Згідно з вимогами ч.ч.1, 2 ст.169 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 вказаного Кодексу, протягом п`яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Керуючись статтями 122, 123, 160, 161, 169, 171, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
у х в а л и л а:
Позовну заяву фермерського господарства «Мастикаш» до Головного управління ДПС у Львівській області, Держаної податкової служби України про визнання протиправними і скасування рішення, зобов`язання вчинити дії залишити без руху.
Встановити позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви зазначених у мотивувальній частині ухвали- десять днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху шляхом подання до Львівського окружного адміністративного суду заяви про поновлення строку звернення до адміністративного суду, у якій вказати підстави для поновлення строку, додати докази поважності причин його пропуску.
Роз`яснити, що у випадку не усунення недоліків позовної заяви у встановлений судом строк позовна заява і додані до неї документи будуть повернуті позивачу без розгляду.
Копію ухвали надіслати особі, яка подала позовну заяву.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не може бути оскаржена окремо від рішення суду
СуддяГрень Наталія Михайлівна
Суд | Миколаївський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 04.04.2025 |
Оприлюднено | 09.04.2025 |
Номер документу | 126409811 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них зупинення реєстрації податкових накладних |
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Грень Наталія Михайлівна
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Грень Наталія Михайлівна
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Грень Наталія Михайлівна
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Грень Наталія Михайлівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні