Ухвала
від 09.04.2025 по справі 671/400/25
ГОРОДОЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 671/400/25

09 квітня 2025 року

2/671/339/2025

УХВАЛА

про закриття підготовчого провадження

та призначення справи до судового розгляду по суті

09 квітня 2025 року м. Волочиськ

Волочиський районний суд Хмельницької області в складі головуючого судді Андрущенка О.Ю., за участі секретаря судового засідання Ковбасюк Т.П.,

розглянувши в підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Волочиськ цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Хмельницькгаз», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору: Волочиський відділ державної виконавчої служби у Хмельницькому районі Хмельницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) про зняття арешту з майна,

встановив:

Позивач звернулася до суду з позовом до акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Хмельницькгаз», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору: Волочиський відділ державної виконавчої служби у Хмельницькому районі Хмельницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) про зняття арешту з майна.

Ухвалою Волочиського районного суду Хмельницької області від 12.03.2025 № 671/400/25 відкрито провадження у справі та призначено до розгляду за правилами загального позовного провадження.

В підготовче судове засідання позивач та його представник не з`явилися, представник позивача подав до суду заяву, в якій просив розгляд справи проводити без участі позивача, позовні вимоги підтримав.

Відповідач в підготовче судове засідання не з`явився, подав до суду відзив на позовну заяву, в якому зазначив, що АТ «Хмельницькгаз» не оспорюється право позивача на зняття арешту з майна та позивачем не наведено якими саме діями відповідача порушено його право. Просить відмовити в задоволенні позовних вимог.

Представник третьої особи в підготовче судове засідання не з`явився, будучи належним чином повідомленим про дату, час та місце розгляду справи.

Оскільки особи, які беруть участь у справі в судове засідання не з`явились, відповідно до вимог ч. 2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Згідно з п. 15 ч. 2 ст.197ЦПК України у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань у разі складності справи) для розгляду справи по суті.

Згідно з п. 3 ч. 2 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Таким чином, оскільки судом встановлено, що до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті процесуальних дій вчиняти не потрібно, а тому слід закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 197, 200 ЦПК України, суд,

постановив:

Закрити підготовче провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Хмельницькгаз», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору: Волочиський відділ державної виконавчої служби у Хмельницькому районі Хмельницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) про зняття арешту з майна, призначити справу до судового розгляду по суті на 25квітня 2025року о13год.00хв. в приміщенні Волочиського районного суду Хмельницької області за адресою: вул. Лисенка, 4 в м. Волочиськ Хмельницького району Хмельницької області.

Ухвала оскарженню окремо від рішення суду не підлягає, проте заперечення на неї може бути включене до апеляційної скарги на рішення суду.

Ухвала набирає законної сили з моменту підписання її суддею.

Суддя

СудГородоцький районний суд Хмельницької області
Дата ухвалення рішення09.04.2025
Оприлюднено11.04.2025
Номер документу126491763
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису)

Судовий реєстр по справі —671/400/25

Рішення від 25.04.2025

Цивільне

Волочиський районний суд Хмельницької області

Андрущенко О. Ю.

Ухвала від 09.04.2025

Цивільне

Волочиський районний суд Хмельницької області

Андрущенко О. Ю.

Ухвала від 12.03.2025

Цивільне

Волочиський районний суд Хмельницької області

Андрущенко О. Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні