Рішення
від 10.04.2025 по справі 348/1382/22
НЕ ВКАЗАНО

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

(Вступна та резолютивна частини)

Справа № 348/1382/22

2/348/16/25

10 квітня 2025 року м. Надвірна

Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області

у складі: головуючого - судді Бурдун Т.А.,

за участі секретаря судового засідання Лейб`юк Є.В.,

позивача - ОСОБА_1 ,

представника позивача - адвоката Ткачишин С.М.,

представника відповідача Капака М.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду у м. Надвірна в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Укрнафта» в особі відокремленого структурного підрозділу Нафтогазвидобувного управління «Надвірнанафтогаз» про стягнення недорахованої та невиплаченої заробітної плати та інфляційних втрат, -

в с т а н о в и в:

Враховуючи, що для викладення обставин справи та обґрунтування висновків суду необхідний значний час, суд вважає можливим відповідно до ч.6 ст.259ЦПКУкраїни проголосити його вступну та резолютивну частину, відклавши складання повного рішення на строк не більш як десять днів з дня закінчення розгляду справи.

На підставі викладеного,

керуючись ст.ст.12,76, 95, 141, 263- 265, 273, 354- 355 ЦПК України, суд,-

у х в а л и в:

В задоволенніпозовних вимог ОСОБА_1 доПублічного акціонерного товариства «Укрнафта»в особівідокремленого структурногопідрозділу Нафтогазвидобувного управління«Надвірнанафтогаз» про стягненнянедорахованої таневиплаченої заробітноїплати таінфляційних втрат - відмовити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення безпосередньодо Івано-Франківського апеляційного суду.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Найменування або ім`я сторін, їх місце знаходження або місце проживання:

Позивач: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , адреса місця проживання: АДРЕСА_1 .

Відповідач: Публічне акціонерне товариство «Укрнафта», код ЄДРПОУ 00135390, 04053, м. Київ, пров. Несторівський, буд.3-5 в особі відокремленого структурного підрозділу Нафтогазвидобувне управління «Надвірнанафтогаз», код ЄДРПОУ 00136515, адреса місця знаходження: 78405, Івано-Франківська область, м. Надвірна, вул. Грушевського, 13.

Суддя: Т.А.Бурдун

СудНе вказано
Дата ухвалення рішення10.04.2025
Оприлюднено11.04.2025
Номер документу126501559
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про виплату заробітної плати

Судовий реєстр по справі —348/1382/22

Ухвала від 19.05.2025

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Василишин Л. В.

Ухвала від 19.05.2025

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Василишин Л. В.

Рішення від 28.04.2025

Цивільне

Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області

Бурдун Т. А.

Рішення від 10.04.2025

Цивільне

Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області

Бурдун Т. А.

Рішення від 10.04.2025

Цивільне

Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області

Бурдун Т. А.

Ухвала від 18.11.2024

Цивільне

Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області

Бурдун Т. А.

Постанова від 14.11.2023

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Максюта І. О.

Постанова від 14.11.2023

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Максюта І. О.

Ухвала від 30.10.2023

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Максюта І. О.

Ухвала від 20.10.2023

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Максюта І. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні