Рішення
від 03.04.2025 по справі 910/15694/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 334-68-95, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.uaРІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Київ

03.04.2025Справа № 910/15694/24

За позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві (м. Київ)

до Товариства з обмеженою відповідальністю "МС-Білд" (м. Київ)

про зобов`язання вчинити дії,

Суддя Ващенко Т.М.

Секретар судового засідання Шаповалов А.М.

Представники сторін:

Від позивача: Фартушний С.І.

Від відповідача: Селянко А.О.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві звернулося до Господарського суду міста Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "МС-Білд" про зобов`язання повернути майно, яке передане на підставі договору відповідального зберігання майна № б/н від 22.12.2023.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 25.12.2024 позовну заяву залишено без руху, встановлено позивачу строк і спосіб усунення виявлених недоліків.

Оскільки позивачем у встановлений судом строк усунуто виявлені недоліки, ухвалою Господарського суду міста Києва від 13.01.2025 відкрито провадження у справі, її розгляд вирішено здійснювати в порядку загального позовного провадження та призначено підготовче засідання на 06.02.2025.

27.01.2025 позивачем до суду подано заяву про забезпечення позову, відповідно до прохальної частини якої заявник просить суд накласти арешт на грошові кошти, що належать Товариству з обмеженою відповідальністю "МС-Білд", які знаходяться на всіх рахунках відповідача в усіх банківських або інших фінансово-кредитних установах, та на майно, яке належить Товариству з обмеженою відповідальністю "МС-Білд", у межах суми позову 3 512 650,12 грн.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 28.01.2025 відмовлено в задоволенні означеної заяви.

05.02.2025 від відповідача надійшло клопотання про відкладення підготовчого засідання.

06.02.2025 суд без виходу до нарадчої кімнати постановив ухвалу про відмову в задоволенні означеного клопотання відповідача у зв`язку з відсутністю доказів на підтвердження зазначених у ньому обставин.

06.02.2025 суд без виходу до нарадчої кімнати постановив ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті на 13.03.2025.

У судовому засіданні 13.03.2025 оголошувалась перерва до 03.04.2025.

У судовому засіданні 03.04.2025 представник позивача підтримав позовні вимоги. Представник відповідача проти задоволення позову заперечував та зазначав про його необґрунтованість.

03.04.2025 суд проголосив про перехід до стадії ухвалення судового рішення та повідомив дату і час його проголошення.

03.04.2025 суд проголосив вступну та резолютивну частину рішення та повідомив, що повне рішення буде складено у термін, передбачений ч. 6 ст. 233 ГПК України.

Розглянувши подані документи і матеріали, заслухавши пояснення представників сторін, всебічно і повно з`ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги та заперечення відповідача, об`єктивно оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, Господарський суд міста Києва, -

ВСТАНОВИВ:

22.12.2023 між Головним управлінням ДСНС України у Києві (Поклажодавець) та Товариством з обмеженою відповідальністю "МС-Білд" (зберігач) було укладено договір відповідального зберігання майна (далі - Договір), за умовами п. 1.1. якого в порядку та на умовах, визначених цим Договором, Поклажодавець передає, а Зберігай приймає на відповідальне зберігання протягом строку дії цього Договору майно згідно з Додатками.

Відповідальне зберігання за цим Договором є безоплатним. Майно не може використовуватися в діяльності Зберігача. Майно не може бути передане Зберігачем в оренду, заставу, відчужене будь-яким способом. Право власності на майно до Зберігача не переходить (п. п. 1.2. - 1.5. Договору).

За умовами п. п. 2.1.5., 2.1.6. Договору Зберігач зобов`язаний повернути майно Поклажодавцю повністю за першою вимогою останнього не пізніше 5 днів з дня одержання такої вимоги. Зберігач несе повну матеріальну відповідальність за майно Поклажодавця.

Згідно з п. 3.2. Договору 3.2. Поклажодавець має право у будь-який час вимагати у Зберігача повернення частини майна, яке знаходиться на зберіганні, або всього майна з розірванням договору.

Відповідно до п. п. 7.1. - 7.3. Договору він вважається укладеним і набирає чинності з моменту його підписання Сторонами і діє до 31.12.2024. Дія договору припиняється за згодою сторін або у разі: повернення всього майна Зберігачем на вимогу Поклажодавця; розірвання договору в односторонньому порядку. Закінчення строку цього Договору не звільняє Сторони від відповідальності за його порушення, яке мало місце під час дії цього Договору.

На виконання умов договору позивачем було передано на відповідальне зберігання відповідачу майно по акту приймання-передачі обладнання на зберігання (додаток №1 до Договору).

Листами від 07.11.2024 №7102-9154/7118 та від 13.12.2024 №7102-10278/7118 позивач звертався до відповідача з вимогами про повернення майна, які відповідачем залишено без відповіді та задоволення.

За змістом ст. 509 Цивільного кодексу України, ст. 173 Господарського кодексу України зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку.

За приписами ст. ст. 11, 509 Цивільного кодексу України зобов`язання виникають, зокрема, з договору.

Згідно зі ст. 626 Цивільного кодексу України договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов`язків.

Відповідно до ст. ст. 6, 627 Цивільного кодексу України сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.

З огляду на встановлений ст. 204 Цивільного кодексу України принцип правомірності правочину, суд приймає до уваги Договір як належну підставу, у розумінні норм ст. 11 названого Кодексу України, для виникнення у позивача та відповідача взаємних цивільних прав та обов`язків.

Відповідно до ст. 936 ЦК України за договором зберігання одна сторона (зберігач) зобов`язується зберігати річ, яка передана їй другою стороною (поклажодавцем), і повернути її поклажодавцеві у схоронності. Договором зберігання, в якому зберігачем є особа, що здійснює зберігання на засадах підприємницької діяльності (професійний зберігач), може бути встановлений обов`язок зберігача зберігати річ, яка буде передана зберігачеві в майбутньому. Договір зберігання є публічним, якщо зберігання речей здійснюється суб`єктом підприємницької діяльності на складах (у камерах, приміщеннях) загального користування.

Згідно зі ст. 937 ЦК України договір зберігання укладається у письмовій формі у випадках, встановлених статтею 208 цього Кодексу. Договір зберігання, за яким зберігач зобов`язується прийняти річ на зберігання в майбутньому, має бути укладений у письмовій формі, незалежно від вартості речі, яка буде передана на зберігання. Письмова форма договору вважається дотриманою, якщо прийняття речі на зберігання посвідчене розпискою, квитанцією або іншим документом, підписаним зберігачем. Прийняття речі на зберігання при пожежі, повені, раптовому захворюванні або за інших надзвичайних обставин може підтверджуватися свідченням свідків. Прийняття речі на зберігання може підтверджуватися видачею поклажодавцеві номерного жетона, іншого знака, що посвідчує прийняття речі на зберігання, якщо це встановлено законом, іншими актами цивільного законодавства або є звичним для цього виду зберігання.

Статтею 938 ЦК України передбачено, що зберігач зобов`язаний зберігати річ протягом строку, встановленого у договорі зберігання. Якщо строк зберігання у договорі зберігання не встановлений і не може бути визначений виходячи з його умов, зберігач зобов`язаний зберігати річ до пред`явлення поклажодавцем вимоги про її повернення. Якщо строк зберігання речі визначений моментом пред`явлення поклажодавцем вимоги про її повернення, зберігач має право зі спливом звичайного за цих обставин строку зберігання вимагати від поклажодавця забрати цю річ в розумний строк.

Відповідно до ст. 946 ЦК України плата за зберігання та строки її внесення встановлюються договором зберігання. Якщо зберігання припинилося достроково через обставини, за які зберігач не відповідає, він має право на пропорційну частину плати. Якщо поклажодавець після закінчення строку договору зберігання не забрав річ, він зобов`язаний внести плату за весь фактичний час її зберігання. Установчим документом юридичної особи або договором може бути передбачено безоплатне зберігання речі.

За приписами ст. 947 ЦК України витрати зберігача на зберігання речі можуть бути включені до плати за зберігання. Витрати, які сторони не могли передбачити при укладенні договору зберігання (надзвичайні витрати), відшкодовуються понад плату, яка належить зберігачеві. При безоплатному зберіганні поклажодавець зобов`язаний відшкодувати зберігачеві здійснені ним витрати на зберігання речі, якщо інше не встановлено договором або законом.

Поклажодавець зобов`язаний забрати річ від зберігача після закінчення строку зберігання (ст. 948 ЦК України).

Частина 1 ст. 193 Господарського кодексу України встановлює, що суб`єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов`язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться і до виконання господарських договорів застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.

Частиною 2 ст. 193 Господарського кодексу України визначено, що кожна сторона повинна вжити усіх заходів, необхідних для належного виконання нею зобов`язання, враховуючи інтереси другої сторони та забезпечення загальногосподарського інтересу. Порушення зобов`язань є підставою для застосування господарських санкцій, передбачених цим Кодексом, іншими законами або договором.

Положеннями ст. 526 Цивільного кодексу України передбачено, що зобов`язання повинні виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не установлено договором або законом (ст. 525 Цивільного кодексу України).

За приписами ч. 2 ст. 530 Цивільного кодексу України, якщо строк (термін) виконання боржником обов`язку не встановлений або визначений моментом пред`явлення вимоги, кредитор має право вимагати його виконання у будь-який час. Боржник повинен виконати такий обов`язок у семиденний строк від дня пред`явлення вимоги, якщо обов`язок негайно не випливає із договору або актів цивільного законодавства.

Судом встановлено відсутність будь-яких доказів повернення відповідачем прийнятого на зберігання за Договором майна.

Відповідно до ч. 1 ст. 15 Цивільного кодексу України кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання.

Згідно зі ст. 16 Цивільного кодексу України кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу.

За приписами ст. ст. 525, 615 Цивільного кодексу України одностороння відмова від виконання зобов`язання і одностороння зміна умов договору не допускаються.

Відповідач своїм правом на подання відзиву на позовну заяву не скористався, доводів і тверджень позивача у встановленому законом порядку не спростував, жодних доказів повернення позивачу майна до суду не надав.

Оцінюючи подані докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному розгляді всіх обставин справи в їх сукупності, суд відзначає наступне.

Доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами: 1) письмовими, речовими і електронними доказами; 2) висновками експертів; 3) показаннями свідків. (ч. ч. 1, 2 ст. 73 ГПК України).

Згідно з ч. 1 ст. 74 ГПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.

Належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування. Предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення. Обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування (ст. ст. 76, 77 ГПК України).

За ст. 79 ГПК України наявність обставини, на яку сторона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, вважається доведеною, якщо докази, надані на підтвердження такої обставини, є більш вірогідними, ніж докази, надані на її спростування. Питання про вірогідність доказів для встановлення обставин, що мають значення для справи, суд вирішує відповідно до свого внутрішнього переконання.

Положеннями ст. 86 ГПК України унормовано наступне. Суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також вірогідність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності. Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), який міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).

З огляду на викладене, суд дійшов висновку про те, що позовні вимоги є обґрунтованими, доведеними та не спростованими належним чином у встановленому законом порядку відповідачем, а відтак позов підлягає задоволенню в повному обсязі.

Відповідно до ст. 129 ГПК України понесені позивачем витрати по сплаті судового збору покладаються на відповідача.

Керуючись ст. ст. 73, 74, 76-80, 86, 129, 165, 219, 232, 233, 236-238, 240, 241, 252 ГПК України, Господарський суд міста Києва, -

ВИРІШИВ:

1. Позов задовольнити повністю.

2. Зобов`язати Товариство з обмеженою відповідальністю "МС-Білд" (03134, м. Київ, вул. Пшенична, 2 ідентифікаційний код 41795711) повернути Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві (01601, м. Київ, вул. Володимирська, 13; ідентифікаційний код 38620155) обладнання, передане на зберігання за Договором відповідального зберігання майна, від 22.12.2023, укладеного між ТОВ "МС-БІЛД" (Зберігач) та Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві (Поклажодавець), а саме:

1. Дизель-генераторна установка 105 кВт, зовнішнього встановлення в кожусі, 380В 3 фази - 1 ( одна ) одиниця;

2. Тірас-ІбП - Прилад приймально-контрольний пожежний, ТОВ «ТІРАС- 12», м. Вінниця - 1 ( одна ) одиниця;

3. МРЛ-2,1, модуль релейних ліній - 1 (одна ) одиниця;

4. МЦА-ОЗМ Комунікатор - 1 ( одна ) одиниця;

5. Акумулятор 12Vl8Ar - 1 ( одна ) одиниця;

6. Світильник світлодіодний REL-500LED - 1 ( одна) одиниця;

7. PTL.-BS - Сповіщувач пожежний тепловий , ПП "Артон" (с запасом 10%) - 30 ( тридцять) одиниць;

8. СПД-3 (24В. 2-х пр.) сповіщувач пожежний (с запасом 10%) - 29 (двадцять дев`ять) одиниць;

9. Сповіщувач пожежний ручний SPR-1 (с запасом 10%) - 12 (дванадцять) одиниць;

10. ОСЗ "Джміль" - 12В для внутрішнього і зовнішнього використання - 1 (одна) одиниця;

11. ОСЗ "ОС-Г - Світловий оповіщувач (Вихід), ТОВ "ТІРАС-12" - 11 (одинадцять) одиниць;

12. Відеокамера цифрова QNO-7012R (4МР) - 8 (вісім) одиниць;

13. Комутаційний бокс SBO-100B1 для QNO-7012R - 8 (вісім) одиниць;

14. Відеокамера цифрова QNO-7012R (4МР) - 8 (вісім) одиниць;

15. Відеореєстратор Wisenet QRN-1630S - 1 ( одна) одиниця;

16. Жорсткий накопичувач Seagate ST6000VX001 - 4 (чотири) одиниці;

17. Маршрутизатор Mikro Тік RB952UT-5AC2ND МІКГОТІК - 1 (одна) одиниця;

18. Комутатор керований 2-го рівня Aruba 2530-48G-POE - 2 ( дві) одиниці;

19. Цифрова IP АТС з функцією оповіщення АС0Н-ЕМ/2*150Вт - 1 (одна) одиниця;

20. Гучномовець настінного монтажу вуличного виконання рупорний ЮВт- 10 (десять) одиниць;

21. Гучномовець настінного монтажу вуличного виконання рупорний 6Вт- 20 (двадцять) одиниць;

22. Гучномовець настінного монтажу вуличного виконання рупорний ЗВт- 14 (чотирнадцять) одиниць;

23. Пульт мікрофонний настільного виконання - 1 (одна) одиниця;

24. Контролер доступу NDC FI 8ІР (U-Prox 1Р400) - 3 (три) одиниці;

25. Зчитувач U-Prox SL steel - 5 (п`ять) одиниць;

26. Кнопка виходу п`єзоелектрична PBS-820B(LED) з LED- підсвічуванням- 1 (одна) одиниця;

27. Кнопка виходу PBK-817C-AB2(G) - 4 ( чотири) одиниці;

28. Пристрій захисту від перенапруги AXIS Т8061- 8 (вісім) одиниць;

29. Ригельний замок YB-200 (LED) врізний для системи контролю доступу- 7 (сім) одиниць;

30. Електрозащіпка YS-622-S - 1 (одна) одиниця;

31. Дотягувач Geze TS-3000 VBC зі слайдовою тягою Н.О. (срібло) 7 (сім) одиниць;

32. Дотягувач вуличний гідравлічний TIGER та петля Пума - 1 (одна) одиниця;

33. ІР-відеодомофон 7" Bas-TP AQ-07LL Blасk - 1 (одна) одиниця;

34. Панель виклику BAS-IP AV-03D silver для IP- домофонів - 3 (три) одиниці;

35. Монітор Dell SE2222H (210-AZKU) - 1 (одна) одиниця;

36. Телевізор Romsat 43FSQ1220T2 - 2 (дві) одиниці;

37. Світлодіодне інформаційне табло на 7 сток з програмним забезпеченням - 1 (одна) одиниця;

38. ДБЖ з правильною синусоїдою 24V LPE-W-PSW- 36Q0VA+ (2500 Вт) 1-50А 1 (одна) одиниця;

39. Акумулятор LP LiFeP04 24V (25,6V) - 140 Ah) (3584Wh) - 1 (одна) одиниця;

40. Антена ефірна DVB-T/T2 Funke ODSC 100-345Т - 1 (одна) одиниця;

41. Антенний сплітер Eurosky 1/2 -1 (одна) одиниця;

42. Точка доступу Ubiquiti UniFi U6 PRO - 2 (дві) одиниці;

43. Шафа 19" 33U, 610x1055 мм (Ш*Г), чорна, перфоровані двері (66%)UA-MGSE33610MPB -1 (одна) одиниця;

44. Фотоелемент - 2 (дві) одиниці;

45. GSM - модуль - 2 (дві) одиниці;

46. Електропривід ICARO VELOCE SMART АС А1000 HIGH-SPEED (з механічними кінцевими вимикачами, приймач вбудований 2-х канальний, Пульт 2-х канальний (2шт.)) - 2 (дві) одиниці;

47. Сигнальна лампа - 2 (дві) одиниці;

48. Зубчаста рейка -14 (чотирнадцять) одиниць;

49. Тірас-8П - Прилад приймально-контрольний пожежний, ТОВ «ТІРАС- 12», м. Вінниця - 1 (одна) одиниця;

50. МРЛ-2.1, модуль релейних ліній - 1 (одна) одиниця;

51. МЦА-GSM Комунікатор - 1 (одна) одиниця;

52. Акумулятор 12V18Ar- 1 (одна) одиниця;

53. Світильник світодіодний REL-500LED - 1 (одна) одиниця;

54. ТПТ-3 - Сповіщувач пожежний тепловий , ПП "Артон" (с запасом 10%)- 3 (три) одиниці;

55. СПД-3 (24В. 2-х пр.) сповіщувач пожежний (с запасом 10%) - 12 (дванадцять) одиниць;

56. Сповіщувач пожежний ручний SPR-I (с запасом 10%) - 3 (три) одиниці;

57. ОСЗ "Джміль" - 12В для внутрішнього і зовнішнього використання - 1 (одна) одиниця;

58. ОСЗ "ОС-1" - Світловий оповіщувач (Вихід), ТОВ "ТІРАС-12" - 3 ( три) одиниці;

59. Модуль ДБЖ Ritar RT-1KL-LCD RECVA 36V - 1 (одна) одиниця;

60. Акумулятор 12V. 9An CSB12V - 250 (двісті п`ятдесят) одиниць;

61. Шафа серверна 22UEslap EVL 70122Г6060 - 1 (одна) одиниця;

62. Відеокамера цифрова QNO-7012R (4МР) - 3 (три) одиниці;

63. Комутаційний бокс SBO-100B1 для QNO-7012R - 3 (три) одиниці;

64. Відеокамера цифрова QNO-7012R (4МР) - 4 (чотири) одиниці;

65. Відеореєстратор UNV NVR301-08S3 5МП 8 каналів -1 (одна) одиниця;

66. Жорсткий накопичувач Seagate ST6000VX001 - 1 (одна) одиниця;

67. Маршрутизатор МікrоТік RB952U1-5AC2NO МікrоТік - 1 (одна) одиниця;

68. Коммутатор керований 2-го рівня Aruba 2530-48G- POE - 1 (одна) одиниця;

69. ДБЖ з правильного синусоїдою 24V LPE-W-PSW- 3600VA+ (2500Ве) 1-50А - 1 (одна) одиниця;

70. Точка доступу Ubiquiti UniFi U6 PRO - 2 (дві) одиниці;

71. Пристрій захисту від перенапруги AXIS Т8061 - 8 (вісім) одиниць;

72. Цифрова IP АТС з функцією оповіщення ACOH-Eht - 1 (одна) одиниця;

73. Пульт мікрофонній настільного виконання - 1 (одна) одиниця;

74. Контролер доступу NDC F181P (U-Ргох ІР400) - 1 (одна) одиниця;

75. Зчитувач однобічний ОЗ-КЛ-ДБ-1- 2 (дві) одиниці;

76. Кнопка виходу п`єзоелектрична PBS-820B(LED) з LED- підсвічуванням- 2 (дві) одиниці;

77. Ригельний замок YB-200 (LED) врізний для системи контролю доступу- 2 (дві) одиниці;

78. Дотягувач Geze TS-3000 VBC зі слайдовою тягою Н.О. (срібло) - 2 (дві) одиниці;

79. Шафа 19" 121U, 600x600 мм (Ш Г), чорна - 1 (одна) одиниця.

3. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "МС-Білд" (03134, м. Київ, вул. Пшенична, 2 ідентифікаційний код 41795711) на користь Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві (01601, м. Київ, вул. Володимирська, 13; ідентифікаційний код 38620155) 52 689 (п`ятдесят дві тисячі шістсот вісімдесят дев`ять) грн 75 коп. судового збору.

4. Видати накази після набрання рішенням законної сили.

Рішення господарського суду набирає законної сили у відповідності до приписів ст. 241 Господарського процесуального кодексу України. Рішення господарського суду може бути оскаржене в порядку та строки, передбачені ст. ст. 253, 254, 256-259 ГПК України.

Повне рішення складено 16.04.2025.

Суддя Т.М. Ващенко

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення03.04.2025
Оприлюднено21.04.2025
Номер документу126681136
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі зберігання

Судовий реєстр по справі —910/15694/24

Рішення від 03.04.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Ващенко Т.М.

Ухвала від 06.02.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Ващенко Т.М.

Ухвала від 28.01.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Ващенко Т.М.

Ухвала від 13.01.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Ващенко Т.М.

Ухвала від 25.12.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Ващенко Т.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні