ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
17.04.2025 Справа № 914/939/25
Господарський суд Львівської області у складі судді Коссака С.М., розглянувши матеріали за заявою (вх.№1625/25) Товариства з обмеженою відповідальністю «ЗДР», місто Запоріжжя
про забезпечення позову
у справі №914/939/25
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю «ЗДР», м. Запоріжжя/,
до відповідача: Акціонерного товариства «ОНУР ТААХХУТ ТАШИМАДЖИЛИК ІНШААТ ТІДЖАРЕТ ВЕ САНАЇ АНОНІМ ШИРКЕТІ», що діє в Україні через Представництво «ОНУР ТААХХУТ ТАШИМАДЖИЛИК ІНШААТ ТІДЖАРЕТ ВЕ САНАЇ АНОНІМ ШИРКЕТІ», м. Львів
про стягнення 2 991 191,00 грн.
Без виклику учасників.
ВСТАНОВИВ:
На розгляд до Господарського суду Львівської області через систему «Електронний суд» надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю «ЗДР», м. Запоріжжя до відповідача Акціонерного товариства «ОНУР ТААХХУТ ТАШИМАДЖИЛИК ІНШААТ ТІДЖАРЕТ ВЕ САНАЇ АНОНІМ ШИРКЕТІ», що діє в Україні через Представництво «ОНУР ТААХХУТ ТАШИМАДЖИЛИК ІНШААТ ТІДЖАРЕТ ВЕ САНАЇ АНОНІМ ШИРКЕТІ», м. Львів про стягнення 2 991 191,00грн. заборгованості, з якої: 1 780 000,00грн. сума боргу, 1 020 999,97грн. інфляційні втрати, 190 191,78грн. 3% річних. Також позивач просить стягнути з відповідача на користь позивача судовий збір у розмірі 35 927,00 грн., який обраховано із застосуванням коефіцієнту 0,8.
Ухвалою від 31.03.25р. суд прийняв позовну заяву до розгляду та відкрив провадження у справі, постановив здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче судове засідання на 24.04.2025 року на 10год. 00хв.
14.04.2025 року представником позивача подано через систему «Електронний суд» заяву за вх.№ 1561/25 про збільшення розміру позовних вимог.
16.04.2025 року через систему «Електронний суд» представником позивача подано заяву (вх.№1625/25).про забезпечення позову.
Відповідно до ст. 140 Господарського процесуального кодексу України визначено, що суд, розглядаючи заяву про забезпечення позову, може викликати особу, що подала заяву про забезпечення позову, для надання пояснень або додаткових доказів, що підтверджують необхідність забезпечення позову, або для з`ясування питань, пов`язаних із зустрічним забезпеченням. У виняткових випадках, коли наданих заявником пояснень та доказів недостатньо для розгляду заяви про забезпечення позову, суд може призначити її розгляд у судовому засіданні з викликом сторін.
У зв`язку з тим, що заява про забезпечення позову пов`язана з розглядом заяви про збільшення позовних вимог, а розгляд позовної заяви призначено на 24.04.2025 року, то заяву про збільшення позовних та заяву про забезпечення позову слід розглянути в судовому засіданні за участю учасників справи.
Керуючись ст.ст. 140, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
ПОСТАНОВИВ:
1. Заяву про збільшення позовних вимог за вх.№ 1561/25 та заяву про вжиття заходів забезпечення позову (вх.№1625/25), подані Товариством з обмеженою відповідальністю «ЗДР», розглянути в судовому засіданні 24.04.2025 на 10:00 год,
2. Учасникам справи забезпечити явку уповноважених представників.
Ухвала набирає законної сили відповідно до ст. 235 ГПК України .
Веб-адреса суду http://lv.arbitr.gov.ua на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається.
Суддя Коссак С.М.
Суд | Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 17.04.2025 |
Оприлюднено | 18.04.2025 |
Номер документу | 126682251 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі підряду, з них |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Коссак С.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні