Ухвала
від 17.04.2025 по справі 680/139/25
НЕ ВКАЗАНО

Справа № 680/139/25

УХВАЛА

про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції

17 квітня 2025 року селище Муровані Курилівці

Мурованокуриловецький районний суд Вінницької області в особі судді Коломійцевої В.І., отримавши клопотання представника позивача Новоушицької селищної ради Олійника Анатолія Антоновича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в цивільній справі за позовом Новоушицької селищної ради як органу опіки і піклування в інтересах малолітніх дітей ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог на стороні позивача: Новоушицька спеціальна школа Хмельницької обласної ради, Комунальне некомерційне підприємство «Хмельницький обласний спеціалізований будинок дитини», Віньковецька селищна рада до ОСОБА_4 про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Мурованокуриловецького районного суду Вінницької області перебуває цивільна справа за позовом Новоушицької селищної ради як органу опіки і піклування в інтересах малолітніх дітей ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог на стороні позивача: Новоушицька спеціальна школа Хмельницької обласної ради, Комунальне некомерційне підприємство «Хмельницький обласний спеціалізований будинок дитини», Віньковецька селищна рада до ОСОБА_4 про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів.

Підготовче засідання у ній призначено на 10:00 год. 22 квітня 2025 року.

17 квітня 2025 року до суду через систему «Електронний суд» надійшло клопотання представника позивача Новоушицької селищної ради Олійника Анатолія Антоновича про проведення судового засіданні по вказаній цивільній справі в режимі відеоконференції з представником Новоушицької селищної ради Мельник Наталією Миколаївною поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Згідно положень ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України"Про електронні документи та електронний документообіг"та"Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги", у порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Таким чином,враховуючи територіальнувіддаленість Новоушицькоїселищної радивід місцяпроведення судовогозасідання,зважаючи натехнічну можливістьпроведення судовогозасідання урежимі відеоконференціїпоза межамиприміщення,з метоюдотримання принципурозумності строківрозгляду справи,суд вважаєза необхідненадати можливістьпредставнику позивачаНовоушицької селищноїради МельникН.М.приймати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та програмного забезпечення відеоконференцзв`язку.

Керуючись ст.ст. 212, 260-261, ЦПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Підготовче засідання у цивільній справі за позовом Новоушицької селищної ради як органу опіки і піклування в інтересах малолітніх дітей ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог на стороні позивача: Новоушицька спеціальна школа Хмельницької обласної ради, Комунальне некомерційне підприємство «Хмельницький обласний спеціалізований будинок дитини», Віньковецька селищна рада до ОСОБА_4 про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів, яке призначенона 10:00год. 22 квітня 2025 року - проводити в режимі відеоконференції із представником позивача Новоушицької селищної ради Мельник Наталією Миколаївною, яка перебуватиме поза межами приміщення суду з використанням нею власних технічних засобів та програмного забезпечення відеоконференцзв`язку vkz.court.gov.ua.

Попередити представника позивача Мельник Н.М., що у відповідності до ч. 5 ст. 212 ЦПК України та п. 46 розділу ІІІ Положення про порядок функціонування окремих підсистем Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, його представник, який подав відповідну заяву, крім випадку коли суд після призначення судового засідання чи під час такого засідання втратив технічну можливість забезпечити проведення відеоконференції.

Копію ухвали направити представнику позивача Олійнику А.А.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: Коломійцева В.І.

СудНе вказано
Дата ухвалення рішення17.04.2025
Оприлюднено21.04.2025
Номер документу126694133
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав

Судовий реєстр по справі —680/139/25

Рішення від 15.05.2025

Цивільне

Мурованокуриловецький районний суд Вінницької області

Коломійцева В. І.

Ухвала від 13.05.2025

Цивільне

Мурованокуриловецький районний суд Вінницької області

Коломійцева В. І.

Ухвала від 13.05.2025

Цивільне

Мурованокуриловецький районний суд Вінницької області

Коломійцева В. І.

Ухвала від 22.04.2025

Цивільне

Мурованокуриловецький районний суд Вінницької області

Коломійцева В. І.

Ухвала від 17.04.2025

Цивільне

Мурованокуриловецький районний суд Вінницької області

Коломійцева В. І.

Ухвала від 24.03.2025

Цивільне

Мурованокуриловецький районний суд Вінницької області

Коломійцева В. І.

Ухвала від 21.02.2025

Цивільне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Олійник А. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні