Господарський суд миколаївської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
================================================================
УХВАЛА
21 квітня 2025 року Справа № 915/223/20
м.Миколаїв
Суддя Господарського суду Миколаївської області Мавродієва М.В., у справі
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю НОР-ЕСТ АГРО,
до відповідача: Фермерського господарства Родимовка,
про: стягнення 1823460,97 грн,
приватний виконавець: Папроцький Андрій Андрійович, суд, -
в с т а н о в и в:
Фермерське господарство Родимовка звернулось до Господарського суду Миколаївської області із скаргою б/н від 03.04.2025 (вхід.№5139/25 від 04.04.2025) на дії приватного виконавця.
Згідно протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 04.04.2025, - вказану скаргу призначено до розгляду головуючому судді Мавродієвій М.В.
За приписами ст.342 ГПК України, така скарга підлягає призначенню до розгляду у судовому засіданні за участю стягувача, боржника і приватного виконавця.
Разом із тим, судом встановлено, що на виконання вимог Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах України (затвердженої наказом ДСА України від 20.08.2019 №814) судова справа №915/223/20 була 20.08.2020 передана до архіву Господарського суду Миколаївської області для архівного зберігання.
29.03.2022 внаслідок ракетного удару окупаційних військ російської федерації по будівлі Миколаївської обласної Ради, приміщення Господарського суду Миколаївської області були зруйновані. Під час руйнування приміщень суду більшість судових справ, які перебували на архівному зберіганні у архіву суду були знищені або пошкоджені.
За результатами перевірки, яка проводилась з 11.07.2022 по 10.04.2025, було встановлено, що у структурному підрозділі Господарського суду Миколаївської області відсутня справа №915/223/20, про що складено відповідний акт.
Наразі відомості щодо матеріалів справи №915/223/20 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю НОР-ЕСТ АГРО до відповідача Фермерського господарства Родимовка про стягнення 1823460,97 грн, відсутні.
У переліку судових справ, які знайдені та вивезені з пошкоджених приміщень суду відсутня справа №915/223/20, тому вказана справа включена до переліку судових справ які втрачені.
З урахуванням наведеного суд вказує, що відповідно до ст.357 ГПК України відновлення втраченого повністю або частково судового провадження в справі, закінченій ухваленням рішення або у якій провадження закрито, проводиться у порядку, встановленому цим Кодексом.
Згідно з ч.1 ст.358 ГПК України втрачене судове провадження у справі може бути відновлене за заявою учасника справи або за ініціативою суду.
Відповідно до ч.3 ст.362 ГПК України розгляд заяви про відновлення втраченого судового провадження здійснюється за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням учасників справи з урахуванням особливостей, передбачених цим розділом, протягом тридцяти днів з дня надходження заяви до суду.
За такого, враховуючи надходження скарги Фермерського господарства Родимовка б/н від 03.04.2025 (вхід.№5139/25 від 04.04.2025) на дії приватного виконавця та беручи до уваги відсутність матеріалів справи Господарського суду Миколаївської області №915/223/20, суд, з метою розгляду скарги дійшов висновку про необхідність розгляду питання про відновлення втраченого судового провадження у справі №915/223/20 за ініціативою суду.
З огляду на вказане, суд вважає за необхідне відкрити провадження з відновлення втраченого судового провадження у справі №915/223/20 за правилами спрощеного позовного провадження з повідомлення (без виклику) учасників справи.
Керуючись ст.ст.234, 235, 342, 357, 358, 362 ГПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
1. Відкрити провадження з відновлення втраченого судового провадження у справі №915/223/20.
2. Відновлення втраченого судового провадження здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (без виклику) учасників справи.
3. Судове засідання з відновлення втраченого судового провадження призначити на 29 квітня 2025 року о 10:20.
Засідання відбудеться у приміщенні суду за адресою: м.Миколаїв, вул.Олексія Вадатурського (вул.Фалєєвська), буд.14.
Ухвала суду, у відповідності до ч.2 ст.235 ГПК України, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями). Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя М.В.Мавродієва
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 21.04.2025 |
Оприлюднено | 22.04.2025 |
Номер документу | 126739216 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі купівлі-продажу, з них |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Мавродієва М. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні