Герб України

Ухвала від 22.04.2025 по справі 908/762/25

Господарський суд запорізької області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

номер провадження справи 15/19/25

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

22.04.2025 Справа № 908/762/25

м. Запоріжжя Запорізької області

Господарський суд Запорізької області у складі судді Горохова І.С., розглянувши заяву представника відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "Альянсзахідбуд-Інвест", адвоката Савенко Євгена Вікторовича про участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції у справі № 908/762/25

за позовом Заступник керівника Шевченківської окружної прокуратури міста Запоріжжя Запорізької області, 69050, м. Запоріжжя, вулиця Космічна, 118а в інтересах держави в особі Запорізької міської ради, 69105, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 206

до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю "Альянсзахідбуд-Інвест", 69057, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 131-А, прим. 2

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідача Товариство з обмеженою відповідальністю "Асс-Альянс", 69037, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, буд. 39-Г, кв. 49

про стягнення коштів

установив

В провадженні Господарського суду Запорізької області перебуває справа № 908/762/25 за позовом заступник керівника Шевченківської окружної прокуратури міста Запоріжжя Запорізької області, в інтересах держави в особі Запорізької міської ради до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю "Альянсзахідбуд-Інвест" про стягнення безпідставно набутих (збережених) коштів у вигляді орендної плати за використання земельної ділянки комунальної власності з кадастровим номером 2310100000:07:039:0136 протягом періоду часу з 17.11.2020 по 31.07.2024 в розмірі 570 392,98 грн.

21.04.2025 через систему "Електронний суд" до суду надійшла заява представника відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "Альянсзахідбуд-Інвест", адвоката Савенко Євгена Вікторовича про участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції у справі № 908/762/25.

Розглянувши заяву, суд дійшов висновку про її задоволення з огляду на таке.

Положеннями ч. ч. 1-4 ст. 197 Господарського процесуального кодексу України учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Учасник справи, його представник подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

У заяві про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні іншого суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення.

Суддя (суддя-доповідач) розглядає заяву учасника справи, його представника про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду без повідомлення учасників справи. За результатами розгляду заяви постановляється ухвала.

В ухвалі про участь учасника справи, його представника у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні іншого суду зазначається суд, який має забезпечити її проведення. Копія такої ухвали негайно, але не пізніше наступного дня з дня її постановлення, надсилається учаснику справи чи його представнику відповідно та суду, який має забезпечити проведення відеоконференції.

Учасник справи, його представник бере участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги», у порядку, встановленому Положенням про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

У разі відсутності в учасника справи, його представника засобів електронної ідентифікації, передбачених абзацом першим цієї частини, ідентифікація такої особи здійснюється відповідно до вимог Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Ураховуючи наявність у суду технічної можливості забезпечити розгляд справи в режимі відеоконференції з використанням системи відеоконференцзв`язку, відповідність заяви вимогам процесуального законодавства, суд задовольняє заяву представника відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "Альянсзахідбуд-Інвест", адвоката Савенко Євгена Вікторовича про участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції у справі № 908/762/25.

Відповідно до 2, 3 ст. 120 Господарського процесуального кодексу України суд повідомляє учасників справи про дату, час і місце судового засідання чи вчинення відповідної процесуальної дії, якщо їх явка є не обов`язковою. Виклики і повідомлення здійснюються шляхом вручення ухвали в порядку, передбаченому цим Кодексом для вручення судових рішень.

Керуючись статтями 120, 197, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд

ухвалив

Задовольнити заяву представника відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "Альянсзахідбуд-Інвест", адвоката Савенко Євгена Вікторовича (ел. пошта ІНФОРМАЦІЯ_1 , тел. НОМЕР_1 ) про участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів у справі № 908/762/25.

Забезпечити участь представника відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "Альянсзахідбуд-Інвест", адвоката Савенко Євгена Вікторовича у справі № 908/762/25 в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів представника за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС (вебадреса http://vkz.court.gov.ua/), що функціонує в Господарському суді Запорізької області.

Роз`яснити сторонам у справі та учасникам процесу, що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції необхідно за 10 хвилин до початку судового засідання зайти та авторизуватися за вебадресою http://vkz.court.gov.ua/ в підсистемі відеоконференцзв`язку ЄСІТС, активувати технічні засоби (мікрофон, навушники, камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС, очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі в судовому засіданні.

Попередити сторін та учасників процесу, що відповідно до частини 5 статті 197 ГПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву/клопотання.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Ухвалу підписано 22.04.2025.

Суддя І. С. Горохов

СудГосподарський суд Запорізької області
Дата ухвалення рішення22.04.2025
Оприлюднено23.04.2025
Номер документу126763830
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них щодо припинення права користування земельною ділянкою, з них щодо визнання незаконним акта, що порушує право користування земельною ділянкою, з них щодо відшкодування шкоди, збитків

Судовий реєстр по справі —908/762/25

Ухвала від 19.09.2025

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Чус Оксана Володимирівна

Ухвала від 19.09.2025

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Чус Оксана Володимирівна

Рішення від 11.08.2025

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Горохов І.С.

Ухвала від 05.08.2025

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Горохов І.С.

Ухвала від 22.07.2025

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Горохов І.С.

Ухвала від 01.07.2025

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Горохов І.С.

Ухвала від 17.06.2025

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Горохов І.С.

Ухвала від 21.05.2025

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Горохов І.С.

Ухвала від 23.04.2025

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Горохов І.С.

Ухвала від 22.04.2025

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Горохов І.С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні