Герб України

Ухвала від 22.04.2025 по справі 18-02/184

Північний апеляційний господарський суд

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

"22" квітня 2025 р. Справа№ 18-02/184

Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Руденко М.А.

суддів: Пономаренка Є.Ю.

Барсук М.А.

розглянувши матеріали апеляційної скарги Другого відділу державної виконавчої служби у місті Черкаси Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

на ухвалу господарського суду Черкаської області від 31.03.2025 про задоволення частково скарги Кашкарьова Олександра Яковича на дії державного виконавця Другого відділу державної виконавчої служби у місті Черкаси Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

за скаргою Кашкарьова Олександра Яковича на дії державного виконавця Другого відділу державної виконавчої служби у місті Черкаси Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

у справі №18-02/184 (суддя Васянович А.В.)

за позовом акціонерного товариства "Укрінбанк" в особі Дніпровської філії АТ "Укрінбанк"

до 1. фізичної особи -підприємця Кашкарьова Олександра Яковича,

2. товариства з обмеженою відповідальністю "Сінніс ЛТД"

про стягнення 208 102 грн 40 коп.,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 31.03.2025 скаргу Кашкарьова Олександра Яковича на дії державного виконавця Другого відділу державної виконавчої служби у місті Черкаси Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) задоволено частково.

Скасовано постанову державного виконавця Другого відділу ДВС у місті Черкаси Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) від 12 березня 2024 року в частині накладення арешту на грошові кошти Кашкарьова Олександра Яковича , які знаходяться (розміщуються) на рахунку № НОМЕР_1 відкритому у філії Черкаське обласне управління AT "Ощадбанк", МФО 354507 код отримувача 2003500099 на його ім`я.

Скасовано постанову державного виконавця Другого відділу ДВС у місті Черкаси Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) від 10 квітня 2024 року вчастині накладення арешту на грошові кошти Кашкарьова Олександра Яковича , які знаходяться (розміщуються) на рахунку № НОМЕР_1 відкритому у філії Черкаське обласне управління AT "Ощадбанк", МФО 354507 код отримувача 2003500099 на його ім`я.

Зобов`язано державного виконавця прийняти заходи для повернення Кашкарьову Олександру Яковичу стягнуті з 01 травня 2024 року по 01 січня 2025 року грошові кошти з карткового рахунку № НОМЕР_1 , який знаходиться у філії Черкаське обласне управління AT "Ощадбанк", МФО 354507 код отримувача 2003500099 у розмірі 20 754 грн 48 коп.

В решті скаргу залишено без задоволення.

Не погоджуючись із вказаною ухвалою, Другий відділ державної виконавчої служби у місті Черкаси Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) звернувся до Північного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить прийняти апеляційну скаргу до провадження, скасувати ухвалу господарського суду Черкаської області від 31.03.2025 у справі №18-02/184 в частині: скасування постанов державного виконавця від 12.03.2024 та 10.04.2024; зобов`язання повернути Кашкарьову О.Я. кошти у сумі 20 754, 48 грн. Постановити нове рішення, яким відмовити у задоволенні скарги Кашкарьова О.Я .

Відповідно до витягу з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями Північного апеляційного господарського суду від 16.04.2025 апеляційну скаргу у справі №18-02/184 передано на розгляд колегії суддів у складі: Руденко М.А. (головуючий суддя (суддя-доповідач), судді Барсук М.А., Пономаренко Є.Ю.

Відповідно до частини 3 ст. 262 Господарського процесуального кодексу України питання про відкриття апеляційного провадження у справі вирішується не пізніше п`яти днів з дня надходження апеляційної скарги або заяви про усунення недоліків, поданої у порядку, передбаченому ст. 260 цього Кодексу.

Подані матеріали є достатніми для відкриття апеляційного провадження та призначення справи до розгляду.

Апеляційна скарга оформлена у відповідності з вимогами, встановленими ст. 258 Господарського процесуального кодексу України.

Враховуючи вищевикладене, Північний апеляційний господарський суд приходить до висновку про наявність підстав для відкриття апеляційного провадження у справі, призначення справи до розгляду та витребування у господарського Черкаської області копії матеріалів справи №18-02/184 (згідно з п. 17.10 Перехідних положень Господарського процесуального кодексу України у разі подання апеляційної скарги на ухвали суду першої інстанції, передбачені пунктами 1, 6-8, 10, 12-14, 17, 19, 21, 31-33 ч. 1 ст. 255 цього Кодексу (крім ухвал про відмову у прийнятті або повернення зустрічного позову, про відмову у прийнятті або повернення позову третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги щодо предмета спору, ухвал про зупинення провадження у справі, які подані з пропуском строку на їх оскарження), чи подання касаційної скарги на ухвали суду апеляційної інстанції (крім ухвал щодо забезпечення позову, зміни заходу забезпечення позову, щодо зустрічного забезпечення, ухвал про зупинення провадження у справі, які подані з пропуском строку на їх оскарження, про накладення штрафу в порядку процесуального примусу, окремих ухвал) - до суду апеляційної або касаційної інстанції передаються всі матеріали. В інших випадках - до суду апеляційної або касаційної інстанції передаються копії матеріалів, необхідних для розгляду скарги. У разі необхідності суд апеляційної або касаційної інстанції може витребувати також копії інших матеріалів справи).

Керуючись статтями 6, 234, 255, 258, 262, 263, 268, 270 ГПК України, Північний апеляційний господарський суд, -

ПОСТАНОВИВ:

1. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Другого відділу державної виконавчої служби у місті Черкаси Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) на ухвалу господарського суду Черкаської області від 31.03.2025 у справі №18-02/184. Справу призначити до розгляду на 27.05.2025 о 10 год. 45 хв. Засідання відбудеться в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 1, літера А, зал судових засідань №14. Довести до відома учасників апеляційного провадження, що не з`явлення їх представників в судове засідання не є перешкодою розгляду апеляційної скарги по суті. Явка уповноважених представників сторін у судове засідання не є обов`язковою.

2. Витребувати у господарського суду Черкаської області копії матеріалів справи №18-02/184.

3. У судовому засіданні сторонам надати документи, що підтверджують повноваження представників, з урахуванням приписів ч.ч. 3, 4 ст. 56 Господарського процесуального кодексу України (у разі самопредставництва) та пп. 11 п. 16-1 розділу ХV Перехідних положень Конституції України, ч. 4 ст. 60 Господарського процесуального кодексу України, Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" (у разі участі представника).

4. Встановити строк учасникам судового процесу для подання відзивів, заперечень на апеляційну скаргу та інших заяв/клопотань - протягом 15 днів з моменту отримання даної ухвали.

5. Довести до відома учасників провадження у справі, що у разі подання до суду апеляційної інстанції відзиву на апеляційну скаргу, до нього додаються докази надсилання (надання) його копій та доданих до нього документів іншим учасникам справи (частина 4 ст. 263 ГПК України).

6. Попередити учасників справи, що заяви, скарги і документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду. Згідно з частиною 2 ст. 169 ГПК України заяви, клопотання і заперечення подаються тільки в письмовій формі.

7. Всі документи та письмові докази подаються виключно через управління автоматизованого документообігу суду та моніторингу виконання документів Північного апеляційного господарського суду (канцелярію суду) за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1 літера А (І поверх).

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.

Головуючий суддя М.А. Руденко

Судді Є.Ю. Пономаренко

М.А. Барсук

СудПівнічний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення22.04.2025
Оприлюднено24.04.2025
Номер документу126798216
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі

Судовий реєстр по справі —18-02/184

Ухвала від 01.09.2025

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Багай Н.О.

Ухвала від 28.07.2025

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Багай Н.О.

Постанова від 27.05.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Руденко М.А.

Ухвала від 22.04.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Руденко М.А.

Ухвала від 31.03.2025

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Васянович А.В.

Ухвала від 18.03.2025

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Васянович А.В.

Ухвала від 06.03.2025

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Васянович А.В.

Ухвала від 03.03.2025

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Васянович А.В.

Ухвала від 12.02.2025

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Васянович А.В.

Ухвала від 03.02.2025

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Васянович А.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні