Рішення
від 26.03.2025 по справі 711/1377/25
ПРИДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЧЕРКАС

Придніпровський районний суд м.Черкаси

Справа № 711/1377/25

Провадження № 2/711/1045/25

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

заочне

26 березня 2025 року м. Черкаси

Придніпровський районний суд м. Черкаси в складі:

головуючого судді Позарецької С.М.,

при секретарі Буйновській А.П.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Черкаси цивільну справу за позовом Комунального підприємства «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради до ОСОБА_1 про стягнення боргу, -

В С Т А Н О В И В :

Позивач КП «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради, через свого представника за довіреністю Зелтіньш Юлію Юріївну, звернувся у Придніпровський районний суд м.Черкаси з позовом до ОСОБА_1 про стягнення боргу за послуги з водопостачання та водовідведення.

Свої вимоги мотивує тим, що КП«Черкасиводоканал» надає населенню міста Черкаси послуги з водопостачання та водовідведення, відповідно до законодавства України, що регулює відносини, які виникають між виконавцями житлово-комунальних послуг та їх споживачами, зокрема і до квартири за адресою: АДРЕСА_1 . На виконання ст.8 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», КП«Черкасиводоканал» Черкаської міської ради забезпечує надання відповідачам послуг з водопостачання та водовідведення для задоволення побутових потреб. Плата за комунальні послуги, зокрема водопостачання, нараховується щомісячно, а її розмір розраховується за затвердженими в установленому порядку тарифами та відповідно до показань приладів обліку або за встановленими нормами.

Як зазначено, за адресою: АДРЕСА_1 зареєстрований три споживачі: ОСОБА_1 , ОСОБА_2 (неповнолітній), ОСОБА_3 (неповнолітній).

За вказаною вище адресою відсутній розподільний засіб обліку (квартирний лічильник) водопостачання. В будинку встановлений комерційний вузол обліку (загальнобудинковий лічильник). Нарахування здійснюються за послуги водопостачання та водовідведення здійснюється відповідно до затверджених нормативів водопостачання, за встановленими тарифами з розрахунку, відповідно до кількості споживачів.

Разом з тим, всупереч вимогам чинного законодавства, відповідач своєчасно та у повному обсязі не оплачує надані позивачем послуги, внаслідок чого, станом на 01.01.2025, утворилася заборгованість за послуги водопостачання та водовідведення у сумі 26396 грн. 40коп. (404,64+ 488,28+10180,32+15323,16).

У позовній заяві також зазначено, що відповідач зареєстрований за спірною адресою, тому на законних підставах є користувачем і відповідає визначенню «індивідуальний споживач». Мешканці будинку за означеною адресою на теперішній час не прийняли рішення про вибір іншої моделі договірних відносин, тому з 01.04.2022 із кожним споживачем, що на законних підставах користується об`єктом нерухомого майна, укладено Публічний індивідуальний договір приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, враховуючи факт опублікування 01.03.2022 на офіційному веб-сайті КП«Черкасиводоканал» https://vodokanal-cherkasy.ck.ua/ Повідомлення про публічну пропозицію (оферту) та Публічний індивідуальний договір.

Позивач вказує, що невиконання відповідачем обов`язків, прямо передбачених законодавством, по оплаті послуг з водопостачання та водовідведення, зачіпає не тільки його інтереси, а й держави, оскільки вона не отримує прибутку від діяльності підприємства та втрачає можливість своєчасно проводити заходи по раціональному відтворенню водних ресурсів, а КП «Черкасиводоканал» позбавлений можливості своєчасно проводити ремонтні роботи, направлені на поліпшення якості питної води та гарантоване водопостачання. Крім того, КП «Черкасиводоканал», не отримуючи оплату за надані послуги, фактично кредитує відповідача, який прострочив виконання грошових зобов`язань.

До того ж, у зв`язку з тим, що відповідачем протягом тривалого часу не здійснювалось погашення заборгованості, КП «Черкасиводоканал» звернулось до Придніпровського районного суду м.Черкаси із заявою про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за послуги водопостачання та водовідведення, інфляційних і 3% річних, але ухвалою суду від 02.11.2022 у справі №711/5552/22 відмовлено у видачі судового наказу.

Враховуючи викладене вище, позивач просить стягнути з відповідача на свою користь заборгованість за послуги водопостачання та водовідведення у сумі 26396 грн. 40 коп., а також витрати по сплаті судового збору у сумі 3028грн. 00грн.

Ухвалою суду від 26.02.2025 позовну заяву прийнято, відкрито провадження у справі та призначено її до судового розгляду. Вказана цивільна справа визнана судом малозначною (незначної складності) і розглядається у порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін. Сторонам встановлено строк для подачі заяв по суті справи. Крім того, сторони заперечень щодо такого порядку розгляду справи не надали.

Відповідачем відзив на позов не поданий.

У судове засідання представник позивача КП «Черкасиводоканал» не з`явився. У матеріалах справи наявна заява представника позивача за довіреністю ЗелтіньшЮ.Ю. від 12.03.2025, про розгляд справи без її участі, позовні вимоги підтримала та просила їх задовольнити у повному обсязі. Крім того, проти ухвалення заочного рішення не заперечувала.

У судове засідання відповідач не з`явився, хоча неодноразово повідомлявся судом у встановленому законом порядку про місце, день і час розгляду справи, шляхом направлення судових повісток за зареєстрованим місцем проживання. Про поважність причин неявки не повідомлено. Відзив на позовну заяву не подано.

Справу розглянуто за правилами заочного розгляду, передбаченими ст.ст.280-282 ЦПК України, за відсутності відповідача, який повідомлявся судом у встановленому законом порядку про дату, час і місце розгляду справи та не з`явився у судове засідання без повідомлення причин, не подав відзиву проти позову, а представник позивача не заперечувала проти такого порядку розгляду справи.

Врахувавши думку представника позивача, дослідивши письмові докази, наявні у матеріалах справи в їх сукупності, всебічно, повно та об`єктивно перевіривши обставини, на яких вони ґрунтуються у відповідності з нормами матеріального права, що підлягають застосуванню до цих правовідносин, суд встановив такі обставини та дійшов до відповідних висновків.

Як визначено ст. 55 Конституції України та ст. 4 ЦПК України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів. Здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом або договором. У випадку, якщо закон або договір не визначають ефективного способу захисту порушеного, невизнаного або оспореного права, свободи чи інтересу особи, яка звернулася до суду, суд відповідно до викладеної в позові вимоги такої особи може визначити у своєму рішенні такий спосіб захисту, який не суперечить закону (ст. 5 ЦПК України).

Відповідно до положень ст. ст. 12, 81 ЦПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Докази подаються сторонами та іншими учасниками справи. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях.

Сторони мають право обґрунтовувати належність конкретного доказу для підтвердження їхніх вимог або заперечень. Суд не бере до розгляду докази, що не стосуються предмета доказування (ч. ч.3, 4 ст. 77 ЦПК України). Крім того, обставини справи, які за законом мають бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування (ч.2 ст.78 ЦПК України).

Достатніми є докази, які у своїй сукупності дають змогу дійти висновку про наявність або відсутність обставин справи, які входять до предмета доказування. Питання про достатність доказів для встановлення обставин, що мають значення для справи, суд вирішує відповідно до свого внутрішнього переконання (ст.80 ЦПК України).

Відповідно достатті 11ЦК України,цивільні правата обов`язкивиникають іздій осіб,що передбаченіактами цивільногозаконодавства,а такожіз дійосіб,що непередбачені цимиактами,але зааналогією породжуютьцивільні правата обов`язки. Підставамивиникнення цивільнихправ таобов`язків,зокрема,є: 1)договори таінші правочини; 2)створеннялітературних,художніх творів,винаходів таінших результатівінтелектуальної,творчої діяльності; 3)завдання майнової(матеріальної)та моральноїшкоди іншійособі; 4)іншіюридичні факти. Цивільніправа таобов`язкиможуть виникатибезпосередньо зактів цивільногозаконодавства. Увипадках,встановлених актамицивільного законодавства,цивільні правата обов`язкивиникають безпосередньоз актіворганів державноївлади,органів владиАвтономної РеспублікиКрим абоорганів місцевогосамоврядування. Увипадках,встановлених актамицивільного законодавства,цивільні правата обов`язкиможуть виникатиз рішеннясуду. У випадках, встановлених актами цивільного законодавства або договором, підставою виникнення цивільних прав та обов`язків може бути настання або ненастання певної події.

Цивільні обов`язкивиконуються умежах,встановлених договоромабо актомцивільного законодавства. Особане можебути примушенадо дій,вчинення якихне єобов`язковимдля неї. Виконанняцивільних обов`язківзабезпечується засобамизаохочення тавідповідальністю,які встановленідоговором абоактом цивільногозаконодавства. Особа може бути звільнена від цивільного обов`язку або його виконання у випадках, встановлених договором або актами цивільного законодавства (ст.14 ЦК України).

У судовому засіданні встановлено та матеріалами справи підтверджено, що 15.11.2000 проведено державну реєстрацію Комунального підприємства «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради (ідентифікаційний код- 03357168), про що свідчить Виписка з ЄДРПОУ.

Як вбачається з відповіді Єдиного державногодемографічного реєстру від24.02.2025№1141445,за адресою: АДРЕСА_1 , зареєстрована відповідач ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 з 08.10.2010.

Згідно із ч. 3 ст. 9 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», дієздатні особи, які проживають та/або зареєстровані у житлі споживача, користуються нарівні зі споживачем усіма житлово-комунальними послугами та несуть солідарну відповідальність за зобов`язаннями з оплати житлово-комунальних послуг.

Отже, КП «Черкасиводоканал» (ідентифікаційний код юридичної особи- 03357168) надає відповідачу житлово-комунальні послуги з водопостачання та водовідведення, нараховуючи плату, відповідно до встановлених тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП«Черкасиводоканал».

У 2022 році позивач звертався до Придніпровського районного суду м.Черкаси із заявою про видачу судового наказу про стягнення з відповідача боргу за водопостачання та водовідведення.

Разом з тим, ухвалою Придніпровського районного суду м.Черкаси від 02.11.2022 у справі №711/5552/22 відмовлено заявнику у видачі судового наказу, на підставі п.1 ч.1 ст.165 ЦПК України.

Слід також звернути увагу на те, що 01.03.2022 на офіційному веб-сайті КП«Черкасиводоканал»- https://vodokanal-cherkasy.ck.ua/ опубліковано повідомлення про публічну пропозицію (оферту), публічний індивідуальний договір приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги (ч.5 ст.13 Закону «Про житлово-комунальні послуги»).

Відповідач зареєстрована за вказаною вище адресою і є користувачем та відповідає визначенню індивідуальний споживач. На час розгляду справи відсутні відомості про те, що співвласники будинку АДРЕСА_2 не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги, а тому з 01.04.2022 із кожним споживачем, що на законних підставах користується об`єктом нерухомого майна, укладено публічний індивідуальний договір приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

До квартири за адресою: АДРЕСА_1 надаються послуги з водопостачання та водовідведення від КП «Черкасиводоканал», відповідач отримує відповідні послуги, відкрито о/р НОМЕР_1 на ім`я ОСОБА_1 , за якою наявна заборгованість за надані послуги з водопостачання та водовідведення за період з 01.01.2020 по 01.01.2025, яка становить 26396 грн. 40 коп., оскільки відповідач ухиляється від перерахування щомісячної оплати за надані послуги, про що свідчить наданий позивачем розрахунок заборгованості.

Судом також встановлено, що відповідач, фактично споживаючи зазначені вище послуги, не надсилала позивачу жодних скарг чи претензій щодо наявності послуг, якості чи кількості їх надання. Це свідчить про те, що позивач надавав відповідачу житлово-комунальні послуги належним чином, а саме: якісно, своєчасно та у повному обсязі.

За змістом ст.ст. 67-68, 162 ЖК України наймач чи власник житла зобов`язаний своєчасно вносити плату за комунальні послуги по затвердженим тарифам. Плата за комунальні послуги вноситься щомісячно.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 №2189-VІІІ, житлово-комунальні послуги- це результат господарської діяльності, спрямованої на забезпечення умов проживання та/або перебування осіб у житлових і нежитлових приміщеннях, будинках і спорудах, комплексах будинків і споруд відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил, що здійснюється на підставі відповідних договорів про надання житлово-комунальних послуг.

До житлово-комунальних послуг належать, зокрема, комунальні послуги- послуги з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії, постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами п.2 ч.1 ст.5 цього Закону). Права та обов`язки споживача визначені у статті 7 згаданого Закону.

Крім того, згідно із ч. ч. 1, 2 ст. 9 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» №2454-VІІІ від 07.06.2018, у редакції, що чинна з 09.06.2018, споживач здійснює оплату за спожиті житлово-комунальні послуги щомісяця, якщо інший порядок та строки не визначені відповідним договором. Споживач не звільняється від оплати житлово-комунальних послуг, отриманих ним до укладення відповідного договору. Послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення передбачені статтями23 та 24 цього Закону.

Нарахування позивачем оплати житлово-комунальних послуг за нормами споживання відповідає вимогам Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630, які були чинними до 01.05.2022.

Відповідно до п. п. 18, 20, 30 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 (у редакції чинній на час виниклих правовідносин до 01.05.2022), споживач зобов`язаний оплачувати комунальні послуги, у строки, встановлені договором або законом. Плата за надані послуги вноситься споживачем відповідно до показань засобів обліку води і теплової енергії або затверджених нормативів (норм) споживання на підставі платіжного документа (розрахункової книжки, платіжної квитанції тощо). Розрахунковим періодом для оплати послуг є календарний місяць. Плата за послуги вноситься не пізніше 20числа місяця, що настає за розрахунковим.

З моменту надання позивачем споживачу послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» між сторонами виникли правовідносини, які полягають у виконанні споживачем зобов`язання щодо своєчасної та повної оплати спожитих послуг.

Згідно із п.29 постанови КМУ № 630 (у редакції, чинній на час виниклих правовідносин), споживач має право на несплату вартості послуг за період тимчасової відсутності споживача та членів його сім`ї (у разі відключення виконавцем холодної та гарячої води і опломбування запірних вентилів у квартирі (будинку садибного типу) та відновлення надання послуг шляхом зняття пломб за свій рахунок протягом доби згідно з письмовою заявою.

Під час розгляду справи, встановлено, що позивачем надавались послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення до помешкання за адресою: АДРЕСА_1 . При цьому, відповідач (користувач) не зверталася до підприємства щодо відключення від холодної та гарячої води і щодо опломбування запірних вентилів у квартирі. Крім того, ніхто не звертався щодо відмови від послуг, зміни місця проживання, кількості осіб, які фактично проживають/зареєстровані за адресою проживання та з претензіями щодо кількості та якості наданих послуг.

Оскільки у квартирі за адресою: АДРЕСА_1 не встановлений лічильник обліку споживання води, то підприємством нараховується плата відповідно до установлених нормативами (нормами) споживання.

Судом також встановлено, що відповідач, фактично споживаючи зазначені вище послуги, не надсилала позивачу жодних скарг чи претензій щодо наявності послуг, якості чи кількості їх надання. Це свідчить про те, що позивач надавав відповідачу житлово-комунальні послуги належним чином, а саме: якісно, своєчасно та у повному обсязі.

Крім того, як зазначено у частині першій статті12 Закону України«Про житлово-комунальні послуги», надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах. Договір про надання комунальної послуги укладається між виконавцем відповідної послуги та споживачем або особою, яка відповідно до договору або закону укладає такий договір в інтересах споживача, або з управителем багатоквартирного будинку з метою постачання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку (ч.1 ст.13 Закону України«Про житлово-комунальні послуги» №2189-VІІІ).

За змістом частини першої статті 901, частини першої статті 903 ЦК України за договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов`язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов`язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором. Положення глави63 ЦК України можуть застосовуватися до всіх договорів про надання послуг, якщо це не суперечить суті зобов`язання.

Зобов`язання боржника сплатити певну грошову суму на користь кредитора відповідно до цивільно-правового договору або з інших підстав, визначених законом, є грошовим зобов`язанням.

Відповідно до ст. 509 ЦК України зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від вчинення певної дії (негативне зобов`язання), а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку.

Положеннями ст.ст. 526, 530 ЦК України передбачено, що зобов`язання має виконуватись належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться. Якщо у зобов`язанні встановлений строк його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк. Якщо строк (термін) виконання боржником обов`язку не встановлений або визначений моментом пред`явлення вимоги, кредитор має право вимагати його виконання у будь-який час. Як зазначено у ст.610 ЦК України, порушенням зобов`язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання). Відповідно до положень ст.611 ЦК України, у разі порушення зобов`язання настають правові наслідки встановлені договором або законом. Відповідно до ч. 1 ст.625 ЦК України, боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов`язання.

Відповідач, який станом на момент виникнення заборгованості, тобто на 01.01.2025, була зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , мала і має право на проживання, є споживачем послуг, які надаються до вказаної квартири, проте не вносила плату за надані послуги з централізованого водопостачання та водовідведення своєчасно та у повному обсязі, тож згідно з розрахунком КП «Черкасиводоканал», повинна сплатити заборгованість по оплаті вказаних послуг. Відповідачем не було надано доказів на спростування наявної заборгованості по сплаті комунальних послуг, обставин, викладених у позовній заяві, а також не було надано свого розрахунку заборгованості, або ж доказів про повне погашення заборгованості, яка утворилася у зв`язку із неналежним виконанням ним зобов`язань з оплати за отримані послуги. Також відсутні докази, що позивач неналежно надавав послуги, або відповідач відмовилася від отримання вказаних послуг. До того ж, відповідачем не наведено обставин про те, що він не користувався послугами, наданими позивачем, які постачаються централізовано.

При вирішенні спору судом враховані висновки Верховного Суду, які висловлені у постановах від 02.04.2020 у справі №757/29813/17-ц, від 25.06.2020 у справі №520/16591/16ц.

За таких обставин, оцінивши докази надані позивачем, суд приходить до висновку, що позовні вимоги КП«Черкасиводоканал» підлягають до задоволення, оскільки встановлено, що позивач дійсно є надавачем послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, ним були надані відповідні послуги відповідачу, як споживачу таких послуг, наведені ним розрахунки розміру боргу здійснені за встановленими тарифами та не спростовані відповідачем, а тому до стягнення з відповідача підлягає заборгованість за послуги централізованого водопостачання та водовідведення за період з 01.01.2020 по 01.01.2025 у сумі 26396 грн. 40 коп., враховуючи, що вона не вносила у повному обсязі кошти, як оплату за надані послуги.

Відповідно до ч. 1 ст.141ЦПК України судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

Позивачем при зверненні до суду з цим позовом сплачено судовий збір у сумі 2779грн. 90коп., що підтверджується платіжним документом №468 від 10.02.2025 та 248грн. 10коп., що підтверджується платіжним документом №3140 від 24.10.2022 за звернення до суду з заявою про видачу судового наказу у справі №711/5552/22.

Частиною другою статті 164 ЦПК України визначено, що у разі відмови у видачі судового наказу або в разі скасування судового наказу внесена сума судового збору стягувачу не повертається. У разі пред`явлення стягувачем позову до боржника у порядку позовного провадження сума судового збору, сплаченого за подання заяви про видачу судового наказу, зараховується до суми судового збору, встановленої за подання позовної заяви.

Тож, враховуючи те, що позовні вимоги КП «Черкасиводоканал» задоволено у повному обсязі, до стягнення із відповідача на користь позивача підлягає сума 3028грн. 00коп. (судовий збір).

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 4, 5, 12-13, 76-84, 89, 141, 223, 259, 264-265, 268, 280-282, 353, 354 ЦПК України суд, -

В И Р І Ш И В :

Позовні вимоги задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_2 , зареєстрована: АДРЕСА_1 ) на користь Комунального підприємства «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради (код ЄДРПОУ 03357168, м. Черкаси, вул.Гетьмана Сагайдачного,12) заборгованість за послуги водопостачання та водовідведення у сумі 26396грн. 40коп., а також судовий збір у розмірі 3028грн. 00коп., а всього 294234грн. 40коп.

Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення до Черкаського апеляційного суду. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Повний текст судового рішення складено 31.03.2025.

Головуючий суддя С. М. Позарецька

СудПридніпровський районний суд м.Черкас
Дата ухвалення рішення26.03.2025
Оприлюднено28.04.2025
Номер документу126863357
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із житлових відносин, з них про стягнення плати за користування житлом

Судовий реєстр по справі —711/1377/25

Ухвала від 25.04.2025

Цивільне

Придніпровський районний суд м.Черкас

Позарецька С. М.

Рішення від 26.03.2025

Цивільне

Придніпровський районний суд м.Черкас

Позарецька С. М.

Рішення від 26.03.2025

Цивільне

Придніпровський районний суд м.Черкас

Позарецька С. М.

Ухвала від 26.02.2025

Цивільне

Придніпровський районний суд м.Черкас

Позарецька С. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні