Ухвала
від 29.04.2025 по справі 926/1038/25
ЗАСТАВНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

58000, м. Чернівці, вул. О.Кобилянської, 14, тел. 55-09-34, е-mail: inbox@cv.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

29 квітня 2025 року Справа № 926/1038/25

Господарський суд Чернівецької області в складі судді Ковальчук Т.І., розглянувши матеріали справи

за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю ПАС-ТРАНС, м. Київ,

до Товариства з обмеженою відповідальністю ЛІЛАК, м. Чернівці,

про стягнення заборгованості за договорами-заявками на перевезення вантажів автомобільним транспортом на суму 79580,31 грн.,

за участю представників сторін не викликалися,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Господарського суду Чернівецької області від 16.04.2025 відкрито спрощене позовне провадження у справі за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю ПАС-ТРАНС до Товариства з обмеженою відповідальністю ЛІЛАК про стягнення заборгованості за договорами-заявками на перевезення вантажів автомобільним транспортом на суму 79580,31 грн., розгляд справи в судовому засіданні призначено на 13.05.2025.

28.04.2025 через систему Електронний суд ТОВ ПАС-ТРАНС подало заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції (вх. № 1411 від 28.04.2025) та клопотання про відкладення (перенесення) розгляду справи (вх. № 1412 від 28.04.2025).

За змістом заяви про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції позивач просить надати його представнику адвокату Шульзі Вікторії Сергіївні можливість участі у судовому розгляді справи № 926/1038/25 за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю ПАС-ТРАНС про заміну сторони (стягувача) у виконавчому провадженні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку.

Одночасно позивач подав клопотання про відкладення (перенесення) розгляду справи, в якому просить відкласти призначене на 11-00 год. 13 травня 2025 року засідання у справі № 926/1038/25 з тієї причини, що його представник адвокат Шульга Вікторія Сергіївна перебуватиме за межами кордонів України, на підтвердження чого до клопотання додані копії авіаквитків.

Відповідно до частин 1, 2 статті 197 Господарського процесуального кодексу України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

У першому реченні частини 4 статті 197 ГПК України передбачено, що учасник справи, його представник бере участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України Про електронні документи та електронний документообіг та Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги, у порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Розглянувши заяву позивача про участь представника в режимі відеоконференції, суд звертає увагу, що хоча в цій заяві зазначено, що вона подана у справі № 926/1038/25, однак предметом справи № 926/1038/25 є стягнення заборгованості, а не заміна сторони виконавчого провадження, як вказано у заяві позивача.

Крім того, в клопотанні про перенесення розгляду справи позивач просить відкласти судове засідання 13.05.2025 у справі № 926/1038/25 саме у зв`язку з тим, що його представник адвокат Шульга В.С. не зможе прийняти участь у засіданні.

З наведенного суд доходить до висновку, що заява позивача про участь представника Шульги В.С. у судовому засіданні 13.05.2025 у справі № 926/1038/25 у режимі відеоконференції задоволенню не підлягає, позаяк суду повідомлено, що названий представник не братиме участь у цьому засіданні, а справа, в якій позивач просить про участь представника у режимі відеоконференції, за своїм предметом є іншою, ніж справа № 926/1038/25.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 3, 14, 234 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

УХВАЛИВ:

1. Відмовити у задоволенні заяви Товариства з обмеженою відповідальністю ПАС-ТРАНС від 28.04.2025 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Суддя Ковальчук Т.І.

Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://cv.arbitr.gov.ua/sud5027/.

СудЗаставнівський районний суд Чернівецької області
Дата ухвалення рішення29.04.2025
Оприлюднено01.05.2025
Номер документу126946811
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі

Судовий реєстр по справі —926/1038/25

Ухвала від 13.05.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Ковальчук Тетяна Іванівна

Ухвала від 12.05.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Ковальчук Тетяна Іванівна

Ухвала від 29.04.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Ковальчук Тетяна Іванівна

Ухвала від 16.04.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Ковальчук Тетяна Іванівна

Ухвала від 02.04.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Ковальчук Тетяна Іванівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні