Герб України

Ухвала від 02.05.2025 по справі 521/26013/23

Чернігівський апеляційний суд

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Номер провадження: 22-ц/813/5515/25

Справа № 521/26013/23

Головуючий у першій інстанції Мазун І. А.

Доповідач Назарова М. В.

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

УХВАЛА

про залишення апеляційної скарги без руху

02.05.2025 року м. Одеса

Суддя судової палати з розгляду цивільних справ Одеського апеляційного суду Назарова М.В., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження

за апеляційною ОСОБА_1

на рішення Малиновського районного суду м. Одеси від 25 березня 2025 року

у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору- приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу Дімітрова Тетяна Андріївна про визнання права спільної сумісної власності на квартиру, витребування майна з чужого незаконного володіння та вселення,

в с т а н о в и л а:

Рішенням Малиновського районного суду м. Одеси від 25 березня 2025 року позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору- приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу Дімітрова Тетяна Андріївна про визнання права спільної сумісної власності на квартиру, витребування майна з чужого незаконного володіння та вселення - залишено без задоволення.

ОСОБА_1 22 квітня 2025 року звернувся з апеляційною скаргою.

Апеляційне провадження не може бути відкрито, виходячи з наступного.

Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 356 ЦПК України в апеляційній скарзі мають бути зазначені повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України, номери засобі зв`язку та електронної пошти, офіційна електронна адреса, за наявності, або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб).

Всупереч п. 3 ч. 2 ст. 356 ЦПК України в апеляційній скарзі не зазначено третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору- приватного нотаріуса Одеського міського нотаріального округу Дімітрову Тетяну Андріївну.

Тому скаржнику необхідно надати належно оформлену апеляційну скаргу в новій редакції із зазначенням третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - приватного нотаріуса Одеського міського нотаріального округу Дімітрову Тетяну Андріївну.

До апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 356 цього Кодексу, застосовуються положення статті 185 цього Кодексу щодо постановлення ухвали про залишення апеляційної скарги без руху протягом п`яти днів з дня надходження до суду заяви (скарги) та надання строку для усунення вказаних в ухвалі недоліків, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення без руху.

Враховуючи вищевикладене, апеляційна скарга підлягає залишенню без руху на підставі ч. 2 ст.357та ст.185 ЦПК України, а скаржнику надається строк для надання належно оформленої апеляційної скарги в новій редакції із зазначенням інших учасників справи та копії апеляційної скарги з доданими до неї матеріалами відповідно до кількості учасників справи.

Керуючись ст. 185,356,357 ЦПК України, суддя

у х в а л и л а:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Малиновського районного суду м. Одеси від 25 березня 2025 року залишити без руху, надавши скаржнику строк для усунення недоліків протягом десяти днів з дня вручення ухвали.

У разі невиконання ухвали апеляційна скарга буде вважатися неподаною і повернута скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Одеського апеляційного суду М.В. Назарова

СудЧернігівський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення02.05.2025
Оприлюднено05.05.2025
Номер документу127047674
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: витребування майна із чужого незаконного володіння

Судовий реєстр по справі —521/26013/23

Ухвала від 21.05.2025

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Назарова М. В.

Ухвала від 02.05.2025

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Назарова М. В.

Рішення від 25.03.2025

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Мазун І. А.

Рішення від 25.03.2025

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Мазун І. А.

Ухвала від 09.10.2024

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Мазун І. А.

Ухвала від 09.10.2024

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Мазун І. А.

Ухвала від 27.03.2024

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Мазун І. А.

Ухвала від 06.02.2024

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Мазун І. А.

Ухвала від 25.12.2023

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Мазун І. А.

Ухвала від 12.12.2023

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Мазун І. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні