Ухвала
від 09.10.2024 по справі 521/26013/23
МАЛИНОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ОДЕСИ

Справа № 521/26013/23

Провадження № 2/521/1726/24

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09 жовтня 2024 року Малиновський районний суд м. Одеси у складі:

головуючого судді Мазун І.А.,

за участю секретаря судового засідання Гриневич І.Г.,

розглянувши у підготовчому судовому засіданні в м. Одесі зустрічну позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя,

В С Т А Н О В И В:

В провадженні Малиновського районного суду м. Одеси знаходиться цивільна справа за позовною заявою ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , ОСОБА_3 , третя особа Приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу Дімітрова Тетяна Андріївна про визнання права спільної сумісної власності на квартиру, витребування майна із чужого незаконного володіння та вселення.

05.02.2024р. до суду надійшла зустрічна позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя, в якій ОСОБА_1 просить поділити спільне майно подружжя ОСОБА_2 та ОСОБА_1 ; визнати житловий будинок, що розташований за адресою: АДРЕСА_1 та квартиру АДРЕСА_2 об`єктами спільної сумісної власності подружжя; поділити спільне майно подружжя наступним шляхом, а саме визнати за ОСОБА_2 та ОСОБА_1 справо спільної часткової власності на частині за кожним на: житловий будинок, що розташований за адресою: АДРЕСА_1 та квартиру АДРЕСА_2 , припинивши право спільної сумісної власності на вказані об`єкти нерухомості.

Ухвалою Малиновського районного суду м. Одеси від 27.03.2024р. зустрічну позовну заяву було залишено без руху.

На виконання вищевказаної ухвали суду ОСОБА_1 15.04.2024р. подано заяву про усунення недоліків зустрічної позовної заяви.

18.06.2024р. до суду надійшла заява представника відповідача про відкликання зустрічної позовної заяви.

Представник відповідача в підготовчому судовому засіданні підтримав заяву про відкликання зустрічної позовної заяви.

Позивач та його представник в підготовчому судовому засіданні не заперечували проти задоволення клопотання.

Третя особа в підготовче судове засідання не з`явилася, була повідомлена належним чином.

Дослідивши матеріали справи та подану представником відповідача заяву, суд прийшов до наступного.

Згідно з ч 1ст. 43 ЦПК Україниучасники справи мають право, зокрема, подавати до суду заяви та клопотання.

Відповідно до п. 5 ч. 1ст. 257 ЦПК Українисуд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.

Враховуючи наведені положення, суд вважає за можливе залишити зустрічну позовну заяву без розгляду, зокрема вказує, що посилання представника відповідача на п. 3 ч. 4ст.185ЦПК України не є доцільним, оскільки ухвалою Малиновського районного суду м. Одеси від 12.12.2023 року відкрито провадження у справі за первісним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , ОСОБА_3 , третя особа Приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу Дімітрова Тетяна Андріївна про визнання права спільної сумісної власності на квартиру, витребування майна із чужого незаконного володіння та вселення.

У відповідності до ч. 2ст. 257 ЦПК Україниособа, позов якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно.

Керуючись ст.ст.13,43,257-261,352-354 ЦПК України, суд, -

У Х В А Л И В:

Зустрічну позовнузаяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділмайна подружжя залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Одеського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Суддя І.А.Мазун

СудМалиновський районний суд м.Одеси
Дата ухвалення рішення09.10.2024
Оприлюднено16.10.2024
Номер документу122283648
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: витребування майна із чужого незаконного володіння

Судовий реєстр по справі —521/26013/23

Ухвала від 09.10.2024

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Мазун І. А.

Ухвала від 09.10.2024

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Мазун І. А.

Ухвала від 27.03.2024

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Мазун І. А.

Ухвала від 06.02.2024

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Мазун І. А.

Ухвала від 25.12.2023

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Мазун І. А.

Ухвала від 12.12.2023

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Мазун І. А.

Ухвала від 27.11.2023

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Мазун І. А.

Ухвала від 27.11.2023

Цивільне

Малиновський районний суд м.Одеси

Мазун І. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні