Ухвала
від 15.05.2025 по справі 926/3228/24
ЗАСТАВНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

58000, м. Чернівці, вул. О.Кобилянської, 14, тел. 55-09-34, е-mail: inbox@cv.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

про перерву в судовому засіданні

15 травня 2025 року Справа № 926/3228/24 (926/892/25)

Господарський суд Чернівецької області в складі судді Ковальчук Т.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

за позовною заявою Чернівецької міської ради, м. Чернівці,

до Товариства з обмеженою відповідальністю Виробничо-комерційна фірма Екомонтажсервіс, м. Київ,

про стягнення заборгованості за договором на суму 194380,38 грн.,

за участю секретаря судового засідання Орловської М.Л.,

представників сторін:

позивача Генцарюк М-Д. Д., самопредставництво, виписка з ЄДРПОУ за 02.11.2023,

відповідача не з`явився,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Господарського суду Чернівецької області від 07 квітня 2025 року відкрито провадження у справі за позовною заявою Чернівецької міської ради до Товариства з обмеженою відповідальністю Виробничо-комерційна фірма Екомонтажсервіс про стягнення заборгованості за договором на суму 194380,38 грн., ухвалено розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження за участю представників сторін, розгляд справи в судовому засіданні призначено на 24.04.2025, відповідачу встановлено строк для подання відзиву на позов.

Ухвалою від 24.04.2025 розгляд справи в судовому засіданні відкладено на 15.05.2025 у зв`язку з неявкою представників сторін і неподанням відзиву на позов.

У судове засідання 15.05.2025 представник відповідача не з`явився без повідомлення причин неявки, відзиву на позов не надійшло. У матеріалах справи наявні докази належного повідомлення ТОВ ВКФ Екомонтажсервіс про дату, час і місце судового засідання.

У відповідності до частини 1 статті 202 Господарського процесуального кодексу України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.

З урахуванням наведеного суд розпочав розгляд справи по суті в засіданні 15.05.2025, заслухав пояснення представниці позивача по суті заявлених вимог, розглянув матеріали справи та з`ясував, що позивач має намір найближчим часом подати до суду заяву з грошовими вимогами до боржника у справі про банкрутство ТОВ ВКФ Екомонтажсервс.

Так, Господарським судом Чернівецької області здійснюється провадження у справі № 926/3228/24 за заявою ГУ ДПС у Чернівецькій області про банкрутство ТОВ ВКФ Екомонтажсервіс, на даний час у справі призначено підсумкове засідання на 27.05.2025.

У постанові Верховного Суду від 23 вересня 2021 року у справі № 904/4455/19 викладено правовий висновок про те, що позивач у справі за позовом з майновими (грошовими) вимогами до боржника задля задоволення таких вимог, незалежно від стану (стадії) розгляду його позову в порядку статті 7 Кодексу України з процедур банкрутства, повинен подати письмову заяву з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, в порядку, визначеному статтею 45 цього Кодексу, тобто за власною волею трансформувати позовну вимогу у вимогу конкурсного кредитора до боржника в розумінні статей 1, 45 Кодексу України з процедур банкрутства. Процесуальні дії та судові рішення під час розгляду справи позовного провадження в порядку статті 7 КУзПБ не замінюють процесуальних дій і рішень щодо заявлення і визнання вимог кредиторів безпосередньо у справі про банкрутство.

З урахуванням наведеного та повідомлення представниці позивача про намір подати заяву з кредиторськими вимогами до відповідача у справі про його банкрутство суд вирішив оголосити перерву в судовому засіданні.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 2, 4, 13-15, 216, 234, 252 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

УХВАЛИВ:

1. Оголосити перерву в судовому засіданні до 15-00 год. 29 травня 2025 року.

Суддя Т.І.Ковальчук

Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб адресою: http://cv.arbitr.gov.ua/sud5027/

СудЗаставнівський районний суд Чернівецької області
Дата ухвалення рішення15.05.2025
Оприлюднено19.05.2025
Номер документу127393695
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них:

Судовий реєстр по справі —926/3228/24

Ухвала від 02.06.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Ковальчук Тетяна Іванівна

Ухвала від 29.05.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Ковальчук Тетяна Іванівна

Ухвала від 29.05.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Ковальчук Тетяна Іванівна

Ухвала від 27.05.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Ковальчук Тетяна Іванівна

Ухвала від 27.05.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Ковальчук Тетяна Іванівна

Ухвала від 15.05.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Ковальчук Тетяна Іванівна

Ухвала від 15.05.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Ковальчук Тетяна Іванівна

Ухвала від 15.05.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Ковальчук Тетяна Іванівна

Ухвала від 30.04.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Ковальчук Тетяна Іванівна

Ухвала від 24.04.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Ковальчук Тетяна Іванівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні