Ухвала
від 21.04.2025 по справі 14/172
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 334-68-95, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

м. Київ

21.04.2025Справа № 14/172Господарський суд міста Києва у складі судді Ярмак О. М., розглянувши

скаргу ОСОБА_1

про визнання неправомірними дій Коростишівського ВДВС

у справі № 14/172

за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Ласка Лізинг»

про видачу виконавчого документа на виконання рішення Постійно діючого третейського суду

ВСТАНОВИВ:

На розгляді Господарського суду міста Києва перебувала справа № 14/172 (суддя Нарольський М. М.) за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Ласка Лізинг» про видачу виконавчого документа на виконання рішення Постійно діючого третейського суду при Юридичній корпорації «Принцип`від 18.03.2009 р. у справі № СЗ-14-172-07/02/09.

04.04.2025 засобами поштового зв`язку до суду надійшла скарга ОСОБА_1 про визнання неправомірними дій Коростишівського ВДВС.

Так, за змістом ст. 339 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України) судовий контроль за виконанням судових рішень у господарських справах здійснює суд, який розглянув справу як суд першої інстанції. Суд може здійснювати судовий контроль за виконанням судового рішення у порядку, встановленому цим розділом.

Згідно зі ст. 339-1 ГПК України сторони виконавчого провадження мають право звернутися до суду із скаргою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи органу державної виконавчої служби або приватного виконавця під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до цього Кодексу, порушено їхні права.

Відповідно до ч. 1-4 ст. 340 ГПК України скарга подається стороною виконавчого провадження до суду, який розглянув справу як суд першої інстанції. Скарга подається в письмовій формі і підписується стороною виконавчого провадження, її представником або іншою особою, якій законом надано право звертатися до суду в інтересах іншої особи.

Скарга повинна містити:

1) найменування суду першої інстанції, до якого подається скарга;

2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові (за наявності) (для фізичних осіб) особи, яка подає скаргу, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України, номери засобів зв`язку та електронної пошти (за наявності), відомості про наявність або відсутність електронного кабінету;

3) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові (за наявності) (для фізичних осіб) інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), відомості про наявність або відсутність електронного кабінету;

4) ім`я (прізвище, ім`я та по батькові (за наявності) державного виконавця чи іншої посадової особи органу державної виконавчої служби або приватного виконавця, рішення, дія чи бездіяльність яких оскаржуються;

5) ідентифікатор для повного доступу до інформації про виконавче провадження;

6) номер справи, в якій видано виконавчий документ, реквізити виконавчого документа;

7) дату, коли особа, яка подає скаргу, дізналася про порушення її прав внаслідок ухвалення оскаржуваних рішень, вчинення дій чи бездіяльності державного виконавця чи іншої посадової особи органу державної виконавчої служби або приватного виконавця;

8) зміст оскаржуваних рішень, дій чи бездіяльності та посилання на порушену норму закону;

9) викладення обставин, якими особа, яка подає скаргу, обґрунтовує свої вимоги;

10) перелік документів та інших матеріалів, що додаються до скарги.

До скарги додаються:

1) довіреність або інший документ, що посвідчує повноваження представника, якщо скарга подана представником і такі документи раніше не подавалися;

2) докази направлення копій скарги та доданих до неї матеріалів іншим учасникам справи з урахуванням положень статті 42 цього Кодексу.

Проте, всупереч ч. 2 ст. 340 ГПК України у поданій до суду скарзі про визнання неправомірними дій Коростишівського ВДВС Пархомчук Іван Анатолійович не зазначив:

- повного найменування інших учасників справи, зокрема, позивача (заявника) у справі, його місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікатору для повного доступу до інформації про виконавче провадження.

Крім того, згідно із ч. 2 ст. 170 ГПК України до заяви, скарги, клопотання чи заперечення, що подається на стадії виконання судового рішення, у тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надсилання (надання) іншим учасникам справи (провадження) з урахуванням положень статті 42 цього Кодексу.

Однак, скаржником також не надано доказів направлення копії скарги на адресу Коростишівського відділу Державної виконавчої служби та Товариства з обмеженою відповідальністю «Ласка Лізинг».

Відповідно до ч. 4 ст. 170 ГПК України суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.

Згідно положень ч. 5 ст. 340 ГПК України суд, встановивши, що скаргу подано без додержання вимог частин третьої та/або четвертої цієї статті, повертає її скаржнику без розгляду протягом чотирьох днів після її надходження до суду.

Отже, враховуючи встановлене, скарга ОСОБА_1 про визнання неправомірними дій Коростишівського ВДВС з доданими до неї документами підлягає поверненню скаржнику без розгляду.

Керуючись ст.ст. 170, 339, 339-1, 340 Господарського процесуального кодексу України, суд,

УХВАЛИВ:

Скаргу ОСОБА_1 про визнання неправомірними дій Коростишівського ВДВС з доданими до неї документами - повернути скаржнику без розгляду.

Ухвала набирає законної сили з моменту підписання та може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом десяти днів.

Суддя О. М. Ярмак

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення21.04.2025
Оприлюднено19.05.2025
Номер документу127405606
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, щодо недоговірних зобов’язань, з них спонукання виконати або припинити певні дії

Судовий реєстр по справі —14/172

Ухвала від 21.04.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Ярмак О.М.

Ухвала від 11.10.2019

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Костриця О.О.

Судовий наказ від 11.02.2011

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Марач В.В.

Рішення від 03.12.2010

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Марач В.В.

Ухвала від 23.11.2010

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Марач В.В.

Ухвала від 05.11.2010

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Марач В.В.

Судовий наказ від 25.08.2010

Господарське

Господарський суд Донецької області

Г.В. Левшина

Судовий наказ від 25.08.2010

Господарське

Господарський суд Донецької області

Г.В. Левшина

Судовий наказ від 25.08.2010

Господарське

Господарський суд Донецької області

Г.В. Левшина

Ухвала від 09.02.2010

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Булка В. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні