Господарський суд київської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
"19" травня 2025 р. м. Київ Справа № 911/68/25
за заявою Головного управління ДПС у Київській області (03151, м. Київ, вул. Святослава Хороброго, 5а; код ЄДРПОУ ВП 44096797)
до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «Деймос Торг Груп» (09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Леваневського, буд. 83-Ж; код ЄДРПОУ 43773111)
про банкрутство
Суддя Наріжний С.Ю.
Без виклику представників учасників у справі.
ВСТАНОВИВ:
у провадженні Господарського суду Київської області перебуває справа № 911/68/25 за заявою ГУ ДПС у Київській області про банкрутство ТОВ «Деймос Торг Груп», прийнята до розгляду ухвалою суду від 20.01.2025.
Ухвалою Господарського суду Київської області від 28.01.2025 відкрито провадження у справі № 911/68/25 про банкрутство ТОВ «Деймос Торг Груп», введено процедуру розпорядження майном Боржника та призначено розпорядником майна арбітражного керуючого Забродіна О.М., встановлено основну грошову винагороду розпорядника майна Боржника в розмірі трьох розмірів мінімальної заробітної плати за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень відповідно до ст. 30 КУзПБ.
13.05.2025 до суду в підсистемі «Електронний суд» надійшло клопотання арбітражного керуючого Забродіна О.М. від 13.05.2025 б/№ (вх. № 5841) про виплату основної грошової винагороди арбітражного керуючого.
Розглянувши вказане клопотання судом встановлено, що заявник просить суд перерахувати основну винагороду арбітражному керуючому Забродіну О.М. за виконання ним повноважень розпорядника майна у справі № 911/68/25 про банкрутство ТОВ «Деймос Торг Груп» за період з 28.01.2025 по 30.04.2025 в розмірі 72000,00 грн з депозитного рахунку Господарського суду Київської області за рахунок коштів, авансованих ГУ ДПС у Київській області.
Пунктом 3 ч. 1 ст. 12 КУзПБ передбачено, що арбітражний керуючий користується усіма правами розпорядника майна, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією, ліквідатора відповідно до законодавства, у тому числі має право отримувати винагороду в розмірі та порядку, передбачених цим Кодексом.
Згідно ч. 1, 2 ст. 30 КУзПБ, арбітражний керуючий виконує повноваження за грошову винагороду. Грошова винагорода арбітражного керуючого складається з основної та додаткової грошових винагород. Розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна або ліквідатора визначається в розмірі середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останніх 12 місяців його роботи до відкриття провадження у справі, але не менше трьох розмірів мінімальної заробітної плати за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень. Право вимоги основної грошової винагороди виникає в арбітражного керуючого в останній день кожного календарного місяця виконання ним повноважень. Сплата основної винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна, ліквідатора, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією здійснюється за рахунок коштів, авансованих заявником (кредитором або боржником) на депозитний рахунок господарського суду, який розглядає справу, до моменту подання заяви про відновлення відкриття провадження у справі.
Відповідно до матеріалів справи ГУ ДПС у Київській області 06.12.2024 внесено на депозитний рахунок Господарського суду Київської області кошти на суму 72000,00 грн для авансування винагороди арбітражного керуючого у справі про банкрутство ТОВ «Деймос Торг Груп», що підтверджується платіжною інструкцією № 2953 від 06.12.2024 на суму 72000,00 грн.
Протягом заявленого періоду з 28.01.2025 по 30.04.2025 арбітражний керуючий Забродін О.М. виконував повноваження розпорядника майна Боржника у справі № 911/68/25 про банкрутство ТОВ «Деймос Торг Груп».
Перевіривши наданий арбітражним керуючим Забродіним О.М. розрахунок основної грошової винагороди, судом встановлено, що він є обґрунтованим та арифметично правильним.
Таким чином суд дійшов висновку про задоволення клопотання арбітражного керуючого Забродіна О.М. про перерахування основної грошової винагороди.
Керуючись статтями 12, 30 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 232-235, 255 ГПК України, суд
УХВАЛИВ:
1. Клопотання арбітражного керуючого Забродіна О.М. від 13.05.2025 б/№ (вх. № 5841) про перерахування основної грошової винагороди задовольнити.
2. Перерахувати арбітражному керуючому Забродіну Олексію Михайловичу (свідоцтво № 302 від 28.02.2013) на його рахунок: НОМЕР_1 в АТ «Банк інвестицій та заощаджень», МФО 380281, РНОКПП отримувача НОМЕР_2 ; за виконання ним повноважень розпорядника майна Боржника у справі № 911/68/25 про банкрутство ТОВ «Деймос Торг Груп» за період з 28.01.2025 по 30.04.2025 основну грошову винагороду в розмірі 72000 (сімдесят дві тисячі) грн 00 коп. з депозитного рахунку Господарського суду Київської області за рахунок коштів, авансованих ГУ ДПС у Київській області згідно платіжної інструкції № 2953 від 06.12.2024.
3. Копію ухвали надіслати учасникам у справі.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена протягом десяти днів з дати підписання ухвали шляхом подання апеляційної скарги до Північного апеляційного господарського суду.
Дата підписання ухвали 19.05.2025.
Суддя С.Ю. Наріжний
Суд | Господарський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 19.05.2025 |
Оприлюднено | 20.05.2025 |
Номер документу | 127420120 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи |
Господарське
Господарський суд Київської області
Наріжний С.Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні