ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
У Х В А Л А
про відкриття апеляційного провадження
19 травня 2025 року
м. Харків
справа №643/4884/24
провадження № 22-ц/818/3400/25
Харківський апеляційний суд у складі:
Головуючого: Маміної О.В.
суддів: Савенка М.Є., Тичкової О.Ю.,
розглянувши питанняпро відкриттяапеляційного провадженняза апеляційноюскаргою ОСОБА_1 на рішення Московського районного суду м. Харкова від 22 квітня 2025 року у справі за позовом адвоката Пацурковської Олени Миколаївни, яка діє в інтересах ОСОБА_1 до Кооперативного об`єднання житлових кооперативів «Призма 293» про захист прав споживачів, визнання дій протиправними, зобов`язання вчинити певні дії, -
в с т а н о в и в:
Апеляційна скарга ОСОБА_1 на рішення Московського районного суду м. Харкова від 22 квітня 2025 року оформлена відповідно до вимог ст. 356 ЦПК України.
Відповідно до ч. 3 ст. 22 Закону України «Про захист прав споживачів» споживачі звільняються від сплати судового збору за позовами, що пов`язані з порушенням їх прав.
Позивач звернувся до суду з позовом про захист прав споживачів, тому звільнений від сплати судового збору.
У зв`язку з цим колегія суддів вважає за необхідне відкрити апеляційне провадження.
Учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі у відповідності до вимог ст. 360 ЦПК України.
Частиною 1 ст. 369 ЦПК України передбачено, що апеляційні скарги на рішення суду у справах з ціною позову менше тридцяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, крім тих, які не підлягають розгляду в порядку спрощеного позовного провадження, розглядаються судом апеляційної інстанції без повідомлення учасників справи..
Оскільки вимоги позовної заяви заявлено на суму 678 грн, 96 коп. справа підлягає розгляду без повідомлення учасників справи.
У разі, якщо ЦПК України не передбачено повідомлення учасників справи, то розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.
Керуючись ст.ст. 359, 360, 361, 369 ЦПК України, -
у х в а л и в :
Відкрити апеляційнепровадження заапеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Московського районного суду м. Харкова від 22 квітня 2025 року у справі за позовом адвоката Пацурковської Олени Миколаївни, яка діє в інтересах ОСОБА_1 до Кооперативного об`єднання житлових кооперативів «Призма 293» про захист прав споживачів, визнання дій протиправними, зобов`язання вчинити певні дії.
Надіслати особам, які беруть участь у справі, копію апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів, встановити їм строк для подання відзиву на апеляційну скаргу - 15 днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий: О.В. Маміна
Судді: М.Є. Савенко
О.Ю. Тичкова
Суд | Харківський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 19.05.2025 |
Оприлюднено | 21.05.2025 |
Номер документу | 127456799 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, пов’язаних із застосуванням Закону України «Про захист прав споживачів» |
Цивільне
Харківський апеляційний суд
Маміна О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні