Герб України

Ухвала від 23.05.2025 по справі 680/540/24

Полонський районний суд хмельницької області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 680/540/24

№1-кп/680/8/25

УХВАЛА

23 травня 2025 року селище Нова Ушиця

Новоушицький районний суд Хмельницької області в складі:

головуючого судді ОСОБА_1 ,

з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,

прокурора ОСОБА_3 ,

особи щодо якого розглядається клопотання ОСОБА_4 ,

представник законного представника - ОСОБА_5 ,

захисника ОСОБА_6 ,

потерпілого ОСОБА_7 ,

розглянувши у судовому засіданні в залі суду в режимі відеоконференції клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру по кримінальному провадженню, внесеному доЄдиного реєструдосудових розслідуваньза №12024242060000269 від 16 липня 2024 року, щодо ОСОБА_4 за ознаками вчинення суспільно небезпечного діяння, передбаченого ч.2 ст.125 КК України,

установив:

В провадженні Новоушицького районного суду Хмельницької області перебуває клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру по кримінальному провадженню №12024242060000269 від 16 липня 2024 року щодо ОСОБА_4 за ознаками вчинення суспільно небезпечного діяння, передбаченого ч.2 ст.125 КК України.

Відносно ОСОБА_4 обрано запобіжний захід і він перебуває у Рівненській філії «Спеціального закладу з надання психіатричної допомоги» с. Орлівка, Сарненського району, Рівненської області.

Судове засідання призначено на 10 годину 00 хвилин 06 червня 2025 року.

Частиною 2 ст. 336 КПК Українизакріплено повноваження суду ухвалювати рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.

Враховуючи вищезазначене, суд вважає, що судове засідання слід провести у режимі відеоконференції між Новоушицьким районним судомХмельницької області та Рівненською філією «Спеціального закладу з надання психіатричної допомоги» с. Орлівка. Для забезпечення прав учасників судового провадження на участь у судовому засіданні, на уповноважену службову особу Рівненській філії «Спеціального закладу з надання психіатричної допомоги» с. Орлівка слід покласти обов`язок щодо забезпечення участі ОСОБА_4 у відеоконференції.

Керуючись ст.ст.336,372 КПК України, суд,

постановив:

Судове засіданняпризначене на06червня 2025 року о 10 годині 00 хвилин, провести в режимі відеоконференції з Рівненською філією «Спеціального закладу з надання психіатричної допомоги» с. Орлівка, вул. Миру, 36 А, Сарненського району, Рівненської області.

Службовим особам Рівненської філії «Спеціального закладу з надання психіатричної допомоги» забезпечити проведення відеоконференції з Новоушицьким районним судом Хмельницької області.

Зобов`язати уповноважених службових осіб забезпечити у зазначений час участь у судовому засіданні в режимі відео конференції ОСОБА_4 . Покласти на уповноважених службових осіб Рівненської філії «Спеціального закладу з надання психіатричної допомоги» перебувати поряд з ним до закінчення проведення відеоконференції.

Копію ухвали направити до Рівненської філії «Спеціального закладу з надання психіатричної допомоги».

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя ОСОБА_1

СудПолонський районний суд Хмельницької області
Дата ухвалення рішення23.05.2025
Оприлюднено26.05.2025
Номер документу127562383
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини проти життя та здоров'я особи Умисне легке тілесне ушкодження

Судовий реєстр по справі —680/540/24

Ухвала від 19.06.2025

Кримінальне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Яцина О. І.

Ухвала від 11.06.2025

Кримінальне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Яцина О. І.

Ухвала від 10.06.2025

Кримінальне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Яцина О. І.

Ухвала від 06.06.2025

Кримінальне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Яцина О. І.

Ухвала від 06.06.2025

Кримінальне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Яцина О. І.

Ухвала від 23.05.2025

Кримінальне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Яцина О. І.

Ухвала від 20.05.2025

Кримінальне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Яцина О. І.

Ухвала від 06.05.2025

Кримінальне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Яцина О. І.

Ухвала від 29.04.2025

Кримінальне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Яцина О. І.

Ухвала від 23.04.2025

Кримінальне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Яцина О. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні