Донецький апеляційний суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяПІВДЕННО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
У Х В А Л А
02 червня 2025 року м. ОдесаСправа № 916/5756/24Південно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого судді: Богатиря К.В.
суддів: Аленін О.Ю., Таран С.В.
розглянувши апеляційну скаргу Фізичної особи-підприємця Гуцулюка Ігоря Анатолійовича
на рішення Господарського суду Одеської області від 10.03.2025
по справі №916/5756/24
за позовом Товариства з додатковою відповідальністю «Альянс Україна»
до відповідачів:
1) Фізичної особи-підприємця Гуцулюка Ігоря Анатолійовича
2) Товариства з обмеженою відповідальністю «Старлайт Лоджистік»
про відшкодування шкоди, -
ВСТАНОВИВ:
До Південно-західного апеляційного господарського суду надійшла апеляційна скарга Фізичної особи-підприємця Гуцулюка Ігоря Анатолійовича на рішення Господарського суду Одеської області від 10.03.2025 по справі №916/5756/24.
Ухвалою Південно-західного апеляційного господарського суду від 21.04.2025 відкрито апеляційне провадження по справі №916/5756/24 та призначено справу до розгляду на 05.06.2025 об 12:30.
До Південно-західного апеляційного господарського суду надійшла заява Товариства з додатковою відповідальністю «Альянс Україна» про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Відповідно до частини першої статті 197 Господарського процесуального кодексу України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Розглянувши дану заяву, керуючись приписами статті 197 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів дійшла висновку про можливість їх задоволення та проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза приміщенням суду з використанням власних технічних засобів.
Керуючись ст.ст. 197, 234 Господарського процесуального кодексу України, Південно-західний апеляційний господарський суд,
УХВАЛИВ:
1.Задовольнити заяву Товариства з додатковою відповідальністю «Альянс Україна» про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
2.Забезпечити участь представника Товариства з додатковою відповідальністю «Альянс Україна» адвоката Корнілова Лева Олександровича ( ІНФОРМАЦІЯ_1 ) у судовому засіданні по справі №916/5756/24 призначеному на 05.06.2025 об 12:30, в режимі відеоконференції відповідно до положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи та здійснити проведення судового засідання в режимі відеоконференції за допомогою системи відеоконференцзв`язку.
3.Попередити учасників справи, що відповідно до частини п`ятої статті 197 Господарського процесуального кодексу України, приписів пункту 46 розділу 3 Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.
Головуючий К.В. Богатир
Судді: О.Ю. Аленін
С.В. Таран
Суд | Донецький апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 02.06.2025 |
Оприлюднено | 04.06.2025 |
Номер документу | 127783504 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, щодо недоговірних зобов’язань, з них про відшкодування шкоди |
Господарське
Південно-західний апеляційний господарський суд
Богатир К.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні