Західний апеляційний господарський суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА
03 червня 2025 року Справа № 5027/805-б/2012
м. Львів
Західний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
судді-доповідача МАТУЩАКА О.І.
розглянувши заявупредставниці Чернівецького обласного центру зайнятості Струцинської К.С., представниці Головного управління ДПС- Чумак Т.В. та представниці Фонду державного майна України Комарової В.П.
проучасть в судовому засіданні в режимі відеоконференції
за апеляційною скаргою Чернівецького обласного центру зайнятості (вх.ЗАГС №01-05/1107/25 від 11.04.2025)
на ухвалу Господарського суду Чернівецької області від 31.03.2025 (повна ухвала 07.04.2025, суддя Бутирський А.А.)
у справі№ 5027/805-б/2012
за заявою ініціюючого кредитораГоловного управління Пенсійного фонду України в м.Чернівцях, м.Чернівці
доДержавного підприємства "Дослідне господарство "Центральне" Буковинської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН України", м.Чернівці
провизнання банкрутом
ВСТАНОВИВ:
Західний апеляційний господарський суд ухвалою від 22.04.2025 відкрив апеляційне провадження за апеляційною скаргою Чернівецького обласного центру зайнятості на ухвалу Господарського суду Чернівецької області від 31.03.2025 та призначив справу № 5027/805-б/2012 до розгляду у судовому засіданні на 05.06.2025 о 10 год. 45 хв.
20.05.2025 через систему «Електронний суд» представниця Чернівецького обласного центру зайнятості Струцинська К.С сформувала заяву про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції в господарському суді Чернівецької області.
Розглянувши подане клопотання, суд апеляційної інстанції зазначає таке.
Відповідно до вимог статті 197 Господарського процесуального кодексу України учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Відповідно до даних, які оприлюднені на сайті Бронювання системи відеоконференцзв`язку, 05.06.2025 о 10 год. 45 хв Господарський суд Чернівецької області заброньований для проведення інших судових засідань у режимі відеоконференцзв`язку, що підтверджується довідкою, виданою судовим розпорядником Західного апеляційного господарського суду від 02.06.2025.
За таких обставин, суд апеляційної інстанції дійшов висновку про відмову у задоволенні вказаного вище клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Водночас суд апеляційної інстанції роз`яснює учасникам справи можливість участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції, зокрема, поза межами приміщення суду, з використанням власних технічних засобів відповідно до ч. 4 ст. 197 ГПК України та Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза приміщенням суду, затвердженому наказом Державної судової адміністрації України 23.04.2020 № 196.
21.05.2025 через систему «Електронний суд» представниця Головного управління ДПС- Чумак Т.В. сформувала заяву про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції.
30.05.2025 через систему «Електронний суд» представниця Фонду державного майна України Комарова В.П. сформувала заяву про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Відповідно до вимог ч. 1 статті 197 Господарського процесуального кодексу України учасники справи, його представники мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Розглянувши зазначені заяви, суд апеляційної інстанції дійшов висновку про їх задоволення та проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Керуючись ст.ст. 197, 234 Господарського процесуального кодексу України, Західний апеляційний господарський суд, -
ПОСТАНОВИВ :
1. Відмовити представниці Чернівецького обласного центру зайнятості Струцинській К.С у задоволенні клопотання про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщення Господарського суду Чернівецької області.
2. Задовольнити заяву представниці Головного управління ДПС - Чумак Т.В. та представниці Фонду державного майна України Комарової В.П. про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції.
3. Судове засідання, яке призначене на 05.06.2025 о 10 год. 45 хв провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
4. Надати можливість представникам взяти участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
5. Заявникам для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції, необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфон з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.
6. Роз`яснити., що для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції необхідно:
-зайти та авторизуватись в системі відеоконференцзв`язку за 10 хвилин до початку судового засідання;
-активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камеру) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою системи відеоконференцзв`язку;
-очікувати запрошення секретаря до участі у судовому засіданні.
7. На початку судового засідання учасник, що бере участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, за потреби, на вимогу головуючого судді повинен показати оригінал паспорту або іншого документу, що посвідчує його особу, на сторінці з фотографією в камеру та оригінали документів, які підтверджують його повноваження на представництво.
8. Попередити сторін, що відповідно до частини 5 статті 197 ГПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий (суддя-доповідач) О.І. МАТУЩАК
Суд | Західний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 03.06.2025 |
Оприлюднено | 04.06.2025 |
Номер документу | 127823036 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи |
Господарське
Західний апеляційний господарський суд
Матущак Олег Іванович
Господарське
Господарський суд Чернівецької області
Бутирський Андрій Анатолійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні