Касаційний господарський суд верховного суду
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяУХВАЛА
04 червня 2025 року
м. Київ
cправа № 910/2384/24
Верховний Суд у складі судді Касаційного господарського суду Могил С.К.
перевіривши заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю "СіПіДжі Енерджі"
про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції
у справі № 910/2384/24
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "СіПіДжі Енерджі"
до Приватного акціонерного товариства «Національна енергетична компанія "Укренерго"
про зобов`язання припинити дії та стягнення 772 306,89 грн,
В С Т А Н О В И В:
Ухвалою Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 08.05.2025 відкрито касаційне провадження за касаційною скаргою Приватного акціонерного товариства «Національна енергетична компанія "Укренерго" на постанову Північного апеляційного господарського суду від 18.02.2025 та додаткове рішення Господарського суду м. Києва від 21.10.2024 у справі № 910/2384/24 та призначено її розгляд на 17.06.2025 на 16:00.
До Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від представника Товариства з обмеженою відповідальністю "СіПіДжі Енерджі" надійшла заява у справі № 910/2384/24 про надання можливості представнику адвокату Музиці Максиму Петровичу брати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Відповідно до ч. 1 ст. 197 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України) Учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Рішенням Вищої ради правосуддя від 17.08.2021 № 1845/0/15-21 затверджено Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (далі - Положення).
Відповідно до п. 49 розділу 3 Положення для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватися в Електронному кабінеті. Учасник справи також повинен перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, визначеним Інструкцією користувача підсистеми відеоконференцзв`язку, для роботи із системою відеоконференцзв`язку.
Згідно з ч. 5 ст. 197 ГПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, його представник, який подав відповідну заяву, крім випадку коли суд після призначення судового засідання чи під час такого засідання втратив технічну можливість забезпечити проведення відеоконференції.
У зв`язку з вищевикладеним Суд дійшов висновку, що заяву про участь у судовому засіданні представника Товариства з обмеженою відповідальністю "СіПіДжі Енерджі" в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду підлягає задоволенню.
Керуючись ст. ст. 197, 234, 235 ГПК України, Суд, -
У Х В А Л И В:
1. Заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю "СіПіДжі Енерджі" про участь в судовому засіданні Музики Максима Петровича у справі № 910/2384/24 в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів задовольнити.
2. Проведення судового засідання, призначеного на 17 червня 2025 року о 16:00 в режимі відеоконференції здійснити за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку Єдиної судової інформаційно ? телекомунікаційної системи, затвердженої рішенням Вищої ради правосуддя від 17.08.2021 № 1845/0/15-21.
3. Інструкція користувача підсистеми відеоконференцзв`язку розміщена на вебсторінці технічної підтримки користувачів Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи за вебадресою https://wiki.court.gov.ua.
4. Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду представникам необхідно за допомогою свого Електронного кабінету та власних технічних засобів використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення, а також авторизуватися в системі відеоконференцзв`язку за 10 хвилин до часу судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камеру), перевірити їх працездатність та очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі в судовому засіданні.
5. Довести до відома учасників справи, що їх представники мають право з`явитися до приміщення Касаційного господарського суду та взяти участь у судовому засіданні у загальному порядку у залі судових засідань № 332.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя Могил С.К.
Суд | Касаційний господарський суд Верховного Суду |
Дата ухвалення рішення | 04.06.2025 |
Оприлюднено | 05.06.2025 |
Номер документу | 127863394 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі купівлі-продажу, з них поставки товарів, робіт, послуг, з них енергоносіїв |
Господарське
Касаційний господарський суд Верховного Суду
Могил С.К.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні