Ухвала
від 05.06.2025 по справі 906/1002/24
ЗАКАРПАТСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

33601 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59

УХВАЛА

про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції

"05" червня 2025 р. Справа № 906/1002/24

Суддя (суддя-доповідач у справі) Північно-західного апеляційного господарського суду Василишин А.Р. розглянувши заяву представника Управління майном Житомирської обласної ради про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції за апеляційною скаргою Управління майном Житомирської обласної ради на рішення Господарського суду Житомирської області від 31 березня 2025 року у справі №906/1002/24 та апеляційної скарги Приватного акціонерного товариства "КИЇВСТАР" на рішення Господарського суду Житомирської області від 31 березня 2025 року у справі №906/1002/24 (повний текст рішення складено 8 квітня 2025 року, суддя Соловей Л.А.).

за позовом Керівника Бердичівської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Житомирської обласної ради

до 1. Приватного акціонерного товариства "КИЇВСТАР"

2. Управління майном Житомирської обласної ради

за участю у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійні вимоги на предмет спору на стороні позивача Бердичівської спеціальної школи Житомирської обласної ради

про визнання недійсним договору оренди, повернення майна.

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Північно-західного апеляційного господарського суду від 13 травня 2025 року відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Управління майном Житомирської обласної ради на рішення Господарського суду Житомирської області від 31 березня 2025 року у справі №906/1002/24 та апеляційної скарги Приватного акціонерного товариства "КИЇВСТАР" на рішення Господарського суду Житомирської області від 31 березня 2025 року у справі №906/1002/24 за позовом Керівника Бердичівської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Житомирської обласної ради до 1. Приватного акціонерного товариства "КИЇВСТАР" 2. Управління майном Житомирської обласної ради за участю у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійні вимоги на предмет спору на стороні позивача Бердичівської спеціальної школи Житомирської обласної ради про визнання недійсним договору оренди, повернення майна.

Розгляд апеляційної скарги призначено на "03" липня 2025 р. об 14:00 год у приміщенні Північно-західного апеляційного господарського суду за адресою: 33601, м. Рівне, вул. Яворницького, 59, у залі судових засідань №2.

Водночас від представника Управління майном Житомирської обласної ради (Сечін Р.С.) до суду апеляційної інстанції надійшла заява про проведення судового засідання в режимі відеоконференцзв`язку.

Відповідно до частини 3 статті 197 Господарського процесуального кодексу України, суддя (суддя-доповідач) розглядає заяву учасника справи, його представника про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду без повідомлення учасників справи. За результатами розгляду заяви постановляється ухвала. В ухвалі про участь учасника справи, його представника у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні іншого суду зазначається суд, який має забезпечити її проведення. Копія такої ухвали негайно, але не пізніше наступного дня з дня її постановлення, надсилається учаснику справи чи його представнику відповідно та суду, який має забезпечити проведення відеоконференції.

Розглянувши подану заяву, суд апеляційної інстанції приходить до висновку про її задоволення та забезпечення участі у судовому засіданні представника Відповідача в режимі відеоконференцзв`язку.

Керуючись статтями 120,121, 234, 268 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Заяву представника Управління майном Житомирської обласної ради (Сечін Р.С.) про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі №906/1002/24 - задоволити.

2. Забезпечити представнику Управління майном Житомирської обласної ради участь в судовому засіданні по справі №906/1002/24, яке призначено на "03" липня 2025 р. о 14:00 год. в режимі відеоконференції у приміщенні Північно-західного апеляційного господарського суду (33601, м. Рівне, вул. Яворницького, 59) у залі судових засідань № 2.

3. Попередити представника Управління майном Житомирської обласної ради, що відповідно до частини п`ятої статті 197 Господарського процесуального кодексу України під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

4. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя Василишин А.Р.

СудЗакарпатський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення05.06.2025
Оприлюднено06.06.2025
Номер документу127897024
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі оренди

Судовий реєстр по справі —906/1002/24

Ухвала від 05.06.2025

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Василишин А.Р.

Ухвала від 29.05.2025

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Василишин А.Р.

Ухвала від 13.05.2025

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Василишин А.Р.

Рішення від 31.03.2025

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Соловей Л.А.

Ухвала від 11.02.2025

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Соловей Л.А.

Ухвала від 09.12.2024

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Соловей Л.А.

Ухвала від 05.12.2024

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Соловей Л.А.

Ухвала від 12.11.2024

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Соловей Л.А.

Ухвала від 30.10.2024

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Соловей Л.А.

Ухвала від 02.10.2024

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Соловей Л.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні