Герб України

Ухвала від 06.06.2025 по справі 914/1901/16

Дрогобицький міськрайонний суд львівської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

06.06.2025Справа № 914/1901/16(914/1314/25)

Суддя Цікало А. І., розглянувши клопотання ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю «Едельвейс-фарм» арбітражного керуючого Беркута Максима Сергійовича

про:участь в судових засіданнях в режимі відеоконференціїу справі №:914/1901/16(914/1314/25)за позовом:Товариства з обмеженою відповідальністю «Едельвейс-фарм»до відповідача :Товариства з обмеженою відповідальністю «Рентал Консалтинг»про:визнання недійсним договору купівлі-продажу від 13.12.2015 р. та застосування наслідків недійсності правочину шляхом скасування державної реєстрації права власності на нерухоме майнов межах справи:№ 914/1901/16про банкрутство:Товариства з обмеженою відповідальністю «Едельвейс-фарм»

Учасники провадження у справі не викликались.

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Господарського суду Львівської області від 06.05.2025 р. відкрито провадження у справі № 914/1901/16(914/1314/25) за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Едельвейс-фарм» до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю «Рентал Консалтинг» про визнання недійсним договору купівлі-продажу від 13.12.2015 р. та застосування наслідків недійсності правочину шляхом скасування державної реєстрації права власності на нерухоме майно, підготовче засідання призначено на 10.06.25 р. о 11:20 год.

05.06.2025 р. на суду за вх. № 14977/25 від ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю «Едельвейс-фарм» арбітражного керуючого Беркута Максима Сергійовича надійшло клопотання про участь в судовому засіданні, призначеному на 10.06.2025 р. об 11:20 год. та всіх наступних судових засіданнях, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

Відповідно до ч. 1 ст. 197 Господарського процесуального кодексу України, учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Згідно з абз. 1 ч. 2 та абз. 1 ч. 3 ст. 197 Господарського процесуального кодексу України, учасник справи, його представник подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. Суддя (суддя-доповідач) розглядає заяву учасника справи, його представника про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду без повідомлення учасників справи. За результатами розгляду заяви постановляється ухвала.

З огляду на викладене, суд вважає за доцільне задоволити клопотання ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю «Едельвейс-фарм» арбітражного керуючого Беркута Максима Сергійовича про участь в судовому засіданні, призначеному на 10.06.2025 р. о 11:20 год. та всіх наступних судових засіданнях, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

Керуючись ст. ст. 3, 42, 197, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

УХВАЛИВ:

1.Клопотання ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю «Едельвейс-фарм» арбітражного керуючого Беркута Максима Сергійовича про участь в судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду - задовольнити.

2.Забезпечити участь ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю «Едельвейс-фарм» арбітражного керуючого Беркута Максима Сергійовича в судовому засіданні, призначеному на 10.06.2025 р. об 11:20 год. та всіх наступних судових засіданнях, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Ухвала набрала законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.

Веб-сторінка на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: https://court.gov.ua/fair/sud5015.

Суддя Цікало А.І.

СудДрогобицький міськрайонний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення06.06.2025
Оприлюднено10.06.2025
Номер документу127961256
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі купівлі-продажу, з них

Судовий реєстр по справі —914/1901/16

Ухвала від 10.06.2025

Господарське

Господарський суд Львівської області

Цікало А.І.

Ухвала від 10.06.2025

Господарське

Господарський суд Львівської області

Цікало А.І.

Ухвала від 05.06.2025

Господарське

Господарський суд Львівської області

Цікало А.І.

Ухвала від 05.06.2025

Господарське

Господарський суд Львівської області

Цікало А.І.

Ухвала від 05.06.2025

Господарське

Господарський суд Львівської області

Цікало А.І.

Ухвала від 05.06.2025

Господарське

Господарський суд Львівської області

Цікало А.І.

Ухвала від 06.06.2025

Господарське

Господарський суд Львівської області

Цікало А.І.

Ухвала від 06.06.2025

Господарське

Господарський суд Львівської області

Цікало А.І.

Ухвала від 13.05.2025

Господарське

Господарський суд Львівської області

Цікало А.І.

Ухвала від 13.05.2025

Господарське

Господарський суд Львівської області

Цікало А.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні