Житомирський апеляційний суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа №274/144/24 Головуючий у 1-й інст. Корбут В. В.
Категорія 39 Доповідач Борисюк Р. М.
У Х В А Л А
12 червня 2025 року
Житомирський апеляційний суд у складі:
головуючого судді: Борисюка Р.М.,
суддів: Павицької Т.М., Талько О.Б.,
розглянувши клопотання представника Акціонерноготовариства «Державнийощадний банкУкраїни» -адвоката СолдатенкаАндрія Михайловичапро проведення всіх судових засідань в режимі відеоконференції у цивільній справі №274/144/24 за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , які є правонаступниками ОСОБА_3 до Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» в особі філії Житомирського обласного управління «Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України», про захист прав споживачів, стягнення коштів, 3 % річних, пені, збитків та моральної шкоди,
за апеляційноюскаргою представника ОСОБА_2 , ОСОБА_1 -адвоката ГуменюкаОлександра Володимировичана рішенняБердичівського міськрайонного судуЖитомирської областівід 12травня 2025року,
встановив:
У провадженні Житомирського апеляційного суду перебуває дана цивільна справа.
Розгляд вказаної справи призначено на 10 годину 00 хвилин 03 липня 2025 року.
Про дату, час та місце розгляду справи повідомлено учасників справи.
11 червня 2025 року через систему «Електронний суд» від адвоката Солдатенка А.М. надійшло клопотання про проведення всіх судових засідань в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.
Зазначає, що враховуючи значну відстань Житомирського апеляційного суду від його місця знаходження міста Києва та введенням на території України воєнного стану, він не може з`явитись до суду на вказану дату, однак зацікавлений у розгляді справи, тому просить клопотання задовольнити.
Клопотання підлягає до задоволення, виходячи з наступного.
Відповідно до частин 1-3 статті 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України"Про електронні документи та електронний документообіг"та"Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги", у порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).
Ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву (частина 5 статті 212 ЦПК України).
Враховуючи необхідність забезпечення права на доступ до правосуддя, а також недопущення порушення розумних строків розгляду справи, та наявність в Житомирському апеляційному суді технічної можливості провести судове засідання в режимі відеоконференції за участі сторін поза межами приміщення суду за допомогою системи «EasyCon», заявлене клопотання підлягає задоволенню.
Керуючись ст. ст. 212, 260, 374 ЦПК України, суд
п о с т а н о в и в :
Клопотання представника Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» - адвоката Солдатенка Андрія Михайловича про проведення всіх судових засідань в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів задовольнити.
Провести судове засідання призначене на 03липня 2025року о10год.00хв. та всінаступні судовізасідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення «EasyCon» (https://vkz.court.gov.ua).
Попередити Солдатенка Андрія Михайловича, що відповідно до частини 5 статті 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо, несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Попередити Солдатенка Андрія Михайловича, що підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в Системі із застосуванням електронного підпису.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий Судді
Суд | Житомирський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 12.06.2025 |
Оприлюднено | 16.06.2025 |
Номер документу | 128078995 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них позики, кредиту, банківського вкладу, з них |
Цивільне
Житомирський апеляційний суд
Борисюк Р. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні