Ухвала
від 13.06.2025 по справі 909/965/20
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Резюме судової справи

Для доступу до отримання резюме судової справи необхідно зареєструватися або увійти в систему.

Реєстрація

Справа № 909/965/20

УХВАЛА

13.06.2025 м. Івано-Франківськ

Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Стефанів Т. В., розглянувши клопотання представника Державної екологічної інспекції в Тернопільській області вих. №8-11-1795 від 11.06.2025 (вх. №9847/25 від 11.06.2025) Жмуд Наталії Володимирівни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у справі

за заявою Приватного підприємства "Поділля-2008"

до боржника Державного підприємства "Івано-Франківський військовий ліспромкомбінат"

про банкрутство

у с т а н о в и в:

У провадженні Господарського суду Івано-Франківської області знаходиться справа за заявою ПП "Поділля-2008" про банкрутство ДП "Івано-Франківський військовий ліспромкомбінат".

Згідно протокольної ухвали від 03.06.2025, Господарський суд Івано - Франківської області, постановив відкласти розгляд справи про банкрутство на 01.07.2025 о 10:00 год.

Через особистий кабінет в системі "Електронний суд" від представника Державної екологічної інспекції в Тернопільській області вих. № 8-11-1795 від 11.06.2025 (вх. №9847/25 від 11.06.2025) Жмуд Н.В. надійшло клопотання про участь у судовому засіданні, призначеному на 01.07.2025 о 10:00 год., в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

Розглянувши подане клопотання, суд вважає за необхідне зазначити таке.

Відповідно до ч. 7 ст. 11 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" учасникам судового процесу на підставі судового рішення забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом.

Згідно зі ст. 197 ГПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості (ч. 1 цієї статті); учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання (ч. 2 цієї статті); учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів) (ч. 3 цієї статті); підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису (ч. 4 цієї статті).

З метою забезпечення участі представника Державної екологічної інспекції в Тернопільській області в судовому засіданні 01.07.2025 у справі №909/965/20, враховуючи наявність у суду можливості проведення судових засідань за допомогою комплексу технічних засобів через підсистему (модуль) відеоконференцзв`язку Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду належить задоволити.

На підставі наведеного, судове засідання у справі, призначене на 01.07.2025 у даній справі необхідно провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за участю представника Державної екологічної інспекції в Тернопільській області Жмуд Наталії Володимирівни.

Керуючись ст. 197, 232-235 Господарського процесуального кодексу України, суд

п о с т а н о в и в :

Заяву представника Державної екологічної інспекції в Тернопільській області Жмуд Наталії Володимирівни вих. №8-11-1795 від 11.06.2025 (вх. №9847/25 від 11.06.2025) про участь у судовому засіданні 01.07.2025 в режимі відеоконференції - задоволити.

Забезпечити участь представника Державної екологічної інспекції в Тернопільській області Жмуд Н.В. у судовому засіданні, призначеному на 01.07.2025 о 10:00 год. у справі №909/965/20 в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

Провести судове засідання, призначене на 01.07.2025 о 10:00 год. у справі №909/965/20 в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням представником Жмуд Н.В. власних технічних засобів та підсистеми (модуля) відеоконференцзв`язку (ВКЗ) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (ЄСІТС).

Звернути увагу учасника процесу, що доступ до підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС здійснюється через Електронний кабінет Електронного суду ЄСІТС (https://cabinet.court.gov.ua/). Після авторизації в Електронному кабінеті учаснику процесу необхідно вибрати пункт "Відеозв`язок".

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Ухвала підписана 13.06.2025.

Суддя Т. В. Стефанів

СудГосподарський суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення13.06.2025
Оприлюднено16.06.2025
Номер документу128098783
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи

Судовий реєстр по справі —909/965/20

Ухвала від 13.06.2025

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Стефанів Т. В.

Ухвала від 03.06.2025

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Стефанів Т. В.

Ухвала від 03.06.2025

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Стефанів Т. В.

Ухвала від 23.04.2025

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Стефанів Т. В.

Ухвала від 23.04.2025

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Стефанів Т. В.

Ухвала від 06.03.2025

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Стефанів Т. В.

Ухвала від 05.03.2025

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Стефанів Т. В.

Ухвала від 03.02.2025

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Стефанів Т. В.

Ухвала від 03.02.2025

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Стефанів Т. В.

Ухвала від 29.01.2025

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Стефанів Т. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні