Восьмий апеляційний адміністративний суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяВОСЬМИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
18 червня 2025 рокуЛьвівСправа № 140/7733/24 пров. № А/857/26822/24Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів:
судді-доповідача -Гудима Л. Я.суддів -Онишкевича Т. В. Судової-Хомюк Н. М.розглянувши матеріали справи щодо розгляду апеляційної скарги Волинської митниці на додаткове рішення Волинського окружного адміністративного суду від 01 жовтня 2024 року у справі № 140/7733/24 за адміністративним позовом ТзОВ «Арт-Експрес-Україна» до Волинської митниці про визнання протиправними дій та скасування рішення,
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Восьмого апеляційного адміністративного суду перебуває справа № 140/7733/24 за адміністративним позовом ТзОВ «Арт-Експрес-Україна» до Волинської митниці про визнання протиправними дій та скасування рішення.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 22 жовтня 2024 року справу № 140/7733/24 передано на розгляд колегії суддів: суддя-доповідач: Р. П. Сеник, судді:Т. В. Онишкевич,Н. М. Судова-Хомюк.
Рішенням Вищої ради правосуддя від 29 травня 2025 року № 1149/0/15-25 ОСОБА_1 звільнено з посади судді Восьмого апеляційного адміністративного суду у зв`язку з поданням заяви про відставку.
Відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 12 червня 2025 року справу № 140/7733/24 за адміністративним позовом ТзОВ «Арт-Експрес-Україна» до Волинської митниці про визнання протиправними дій та скасування рішення передано на розгляд колегії суддів: суддя-доповідач: Л. Я. Гудим судді:Т. В. Онишкевич,Н. М. Судова-Хомюк.
З огляду на зазначене справу № 140/7733/24 слід прийняти до провадження для розгляду апеляційної скарги Волинської митниці на додаткове рішення Волинського окружного адміністративного суду від 01 жовтня 2024 року .
Керуючись статтями 241, 248, 256, 306, 321, 325 КАС України, суд
УХВАЛИВ:
Адміністративну справу № 140/7733/24 за адміністративним позовом ТзОВ «Арт-Експрес-Україна» до Волинської митниці про визнання протиправними дій та скасування рішення - прийняти до провадження.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач Л. Я. Гудим судді Т. В. Онишкевич Н. М. Судова-Хомюк
Суд | Восьмий апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 18.06.2025 |
Оприлюднено | 20.06.2025 |
Номер документу | 128225087 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи з приводу реалізації державної політики у сфері економіки та публічної фінансової політики, зокрема щодо митної справи (крім охорони прав на об’єкти інтелектуальної власності); зовнішньоекономічної діяльності; спеціальних заходів щодо демпінгового та іншого імпорту, у тому числі щодо визначення коду товару за УКТЗЕД |
Адміністративне
Восьмий апеляційний адміністративний суд
Гудим Любомир Ярославович
Адміністративне
Восьмий апеляційний адміністративний суд
Гудим Любомир Ярославович
Адміністративне
Волинський окружний адміністративний суд
Лозовський Олександр Анатолійович
Адміністративне
Волинський окружний адміністративний суд
Лозовський Олександр Анатолійович
Адміністративне
Волинський окружний адміністративний суд
Лозовський Олександр Анатолійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні