Герб України

Ухвала від 23.06.2025 по справі 346/5099/24

Коломийський міськрайонний суд івано-франківської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 346/5099/24

Провадження № 2/346/301/25

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 червня 2025 р.м. Коломия Коломийський міськрайонний суд Івано - Франківської області

в складі головуючого судді Яремин М.П.

з участю секретаря Урбанович І.Д.

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Коршівської сільської ради Коломийського району Івано-Франківської області, ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про встановлення факту постійного проживання зі спадкодавцем більше п`яти років однією сім`єю на час відкриття спадщини,-

ВСТАНОВИВ:

особи, які беруть участь в справі, в судове засідання не з`явились, 19.06.2025 року представник позивача, адвокат Юркевич Х.М. подала до суду письмову заяву, в якій просить позов залишити без розгляду, а розгляд справи проводити у її та позивача відсутності.

В зв`язкуз неявкоюв судовезасідання сторін фіксування судовогопроцесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу нездійснювалося,що відповідаєправилам ч.2ст.247ЦПК України.

Відповідно до п.5 ч.1 ст.257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.

На підставі наведеного та, керуючись ст.13, ч. 2 ст.247, п. 5 ч.1 ст.257, ст.ст. 260, 261, 354 ЦПК України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

позов ОСОБА_1 до Коршівської сільської ради Коломийського району Івано-Франківської області, ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про встановлення факту постійного проживання зі спадкодавцем більше п`яти років однією сім`єю на час відкриття спадщини залишити без розгляду на підставі п.5 ч.1 ст.257 ЦПК України.

Апеляційна скаргана ухвалусуду можебути поданадо Івано-Франківськогоапеляційного суду протягомп`ятнадцяти днівз дняїї постановлення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому ухвали суду.

Суддя: Яремин М. П.

СудКоломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення23.06.2025
Оприлюднено24.06.2025
Номер документу128310739
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом.

Судовий реєстр по справі —346/5099/24

Ухвала від 23.06.2025

Цивільне

Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області

Яремин М. П.

Ухвала від 13.05.2025

Цивільне

Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області

Яремин М. П.

Ухвала від 03.04.2025

Цивільне

Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області

Яремин М. П.

Ухвала від 19.11.2024

Цивільне

Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області

Яремин М. П.

Ухвала від 16.10.2024

Цивільне

Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області

Яремин М. П.

Ухвала від 20.09.2024

Цивільне

Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області

Яремин М. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні