Герб України

Ухвала від 24.06.2025 по справі 487/518/17

Заводський районний суд м. миколаєва

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа №487/518/17

Провадження №4-с/487/17/25

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24.06.2025 Суддя Заводського районного суду м.Миколаєва Щербина С.В., розглянувши матеріали скарги ОСОБА_1 на дії державного виконавця Центрального ВДВС у м.Миколаєві ПМУМЮ (м.Одеса) ,-

В С Т А Н О В И В:

До Заводського районного суду м. Миколаєва надійшла скарга ОСОБА_1 на дії державного виконавця Центрального ВДВС у м.Миколаєві ПМУМЮ (м.Одеса) Лінника А.О., та зобов`язання вчинити певні дії.

Розгляд скарги підсудний Заводському районному суду м. Миколаєва, підстав для повернення скарги або відмови у прийнятті до провадження за скаргою не вбачається.

Форма та зміст скарги, додатки до неї дають підстави для її прийняття.

Враховуючи викладене та керуючись ст. ст. 10, 259, 260, 447-449 Цивільного процесуального кодексу України,

У Х В А Л И В:

Прийняти до провадження скаргу ОСОБА_1 на дії державного виконавця Центрального ВДВС у м.Миколаєві ПМУМЮ (м.Одеса) .

Скаргу призначити до розгляду в судовому засіданні на 01.07.2025об 13:00год. в приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв вул. Радісна, 3, зал судового засідання №2, каб.17.

В судове засідання викликати учасників процесу.

Копії ухвали та скарги з доданими до неї матеріалами направити сторонам, запропонувавши надати заперечення (пояснення) на скаргу до початку її розгляду, а державному виконавцю Центрального ВДВС у м.Миколаєві ПМУМЮ (м.Одеса) Лінник А.О., надати суду належним чином завірені копії виконавчого провадження № 54010767.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: С.В.Щербина

СудЗаводський районний суд м. Миколаєва
Дата ухвалення рішення24.06.2025
Оприлюднено27.06.2025
Номер документу128416500
СудочинствоЦивільне
КатегоріяІнші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)

Судовий реєстр по справі —487/518/17

Ухвала від 24.06.2025

Цивільне

Заводський районний суд м. Миколаєва

Щербина С. В.

Рішення від 03.04.2017

Цивільне

Заводський районний суд м. Миколаєва

Щербина С. В.

Ухвала від 03.02.2017

Цивільне

Заводський районний суд м. Миколаєва

Щербина С. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні