Київський районний суд м. одеси
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 947/9824/25
Провадження № 2/947/2326/25
УХВАЛА
про проведення судового засідання в
режимі відеоконференції
23.07.2025 року м. Одеса
Суддя Київського районного суду м. Одеси Скриль Ю.А., розглянувши клопотання представника відповідача ОСОБА_1 - адвокатп Кравця Ростислава Юрійовича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі №947/9824/25,
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Київського районного суду м. Одеси перебуває цивільна справа за позовом ТОВ "Торговий дім "ЛЕВАДА" до ОСОБА_1 та Державної організації «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» про визнання права власності на промисловий зразок № 45697 від 19.07.2024 недійсним та зобов`язати вчинити певні дії.
Ухвалою Київського районного суду м. Одеси від 19 березня 2025 року провадження у справі відкрито та призначено підготовче засідання в порядку загального позовного провадження. По справі оголошено перерву до 28.07.2025 о 14 годині 00 хвилин.
21 липня 2025 року до Київського районного суду м. Одеси від представника відповідача ОСОБА_1 - адвоката Кравця Ростислава Юрійовича надійшла заява, яка була сформована в системі «Електронний суд», про участь у підготовчому засіданні, що призначене на 28.07.2025 року о 14 год. 00 хв. у справі № 947/9824/25 в режимі відеоконференції поза межами території суду, з використанням власних технічних засобів адвокатів в системі онлайн сервісу: ІНФОРМАЦІЯ_1 , через систему «Електронний суд».
Згідно з ч. 5 ст. 212 ЦПК України суд за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи іншого учасника цивільного процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Відповідно до ч. 1, 2, 7, 8 ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відео конференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов`язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Згідно з вимогами ст. 11 Закону України "Про судоустрій та статус суддів", учасникам судового процесу на підставі судового рішення забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.
Отже, відеоконференція покликана захистити сторони від надмірного затягування судового процесу, оскільки основною причиною затягування справи є неявка учасників процесу до зали судового засідання.
З метою підвищення оперативності судового розгляду справи та полегшення участі у справі учасників процесу, суд вважає за необхідне клопотання представника відповідача задовольнити та провести розгляд справи в режимі відеоконференції, оскільки місцезнаходження представника відповідача ОСОБА_1 адвоката - Кравця Ростислава Юрійовича - по справі 947/9824/25: 04071, м. Київ.
Дану ухвалу надіслати представнику відповідача ОСОБА_1 та особам, які будуть брати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 212, 259, 260, 353 ЦПК України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Підготовче засідання у цивільній справі 947/9824/25 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВИЙ ДІМ ЛЕВАДА» до ОСОБА_1 , Державної організації «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» про визнання прав на промисловий зразок недійсними та зобов`язати вчинити певні дії, призначене на 28 липня 2025 року о 14 годині 00 хвилин, провести в режимі відеоконференції.
Доручити представнику відповідача ОСОБА_1 - адвокату Кравцю Ростиславу Юрійовичу (04071, м. Київ), забезпечити проведення відеоконференції поза межами території суду, з використанням власних технічних засобів адвокатів в системі онлайн сервісу: ІНФОРМАЦІЯ_1 , через систему «Електронний суд», з Київським районним судом м. Одеси о 14:00 годині 27 липня 2025 року (м. Одеса, вул. Варненська, 3 «б», зал 37).
Учасникам справи має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового провадження, ставити запитання і отримувати відповіді, реалізувати інші надані їм процесуальні права та виконувати процесуальні обов`язки, передбачені ЦПК України.
Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.
Відповідно до ч. 8 ст. 212 ЦПК України копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції негайно надсилається особі, яка зобов`язана організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Застосовані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження.
Копію ухвали терміново направити поштовою та електронною поштою сторонам по справі та їх представникам.
Ухвала окремо від рішення суду оскарженню не підлягає.
Суддя Ю. А. Скриль
Суд | Київський районний суд м. Одеси |
Дата ухвалення рішення | 23.07.2025 |
Оприлюднено | 25.07.2025 |
Номер документу | 129019159 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про спонукання виконати або припинити певні дії |
Цивільне
Київський районний суд м. Одеси
Скриль Ю. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні