Північний апеляційний господарський суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
"04" серпня 2025 р. Справа№ 910/17758/18
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Сітайло Л.Г.
суддів: Буравльова С.І.
Шапрана В.В.
розглянувши матеріали апеляційних скарг Товариства з обмеженою відповідальністю "ДІ.ЕР.АЙ" та Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Фінтакт"
на ухвалу Господарського суду міста Києва від 28.04.2025
про відмову у заміні сторони у справі правонаступником
у справі № 910/17758/18 (суддя Ващенко Т.М.)
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Фінтакт"
до 1) Товариства з обмеженою відповідальністю "Гобарт"
2) Товариства з обмеженою відповідальністю "ДІ.ЕР.АЙ"
3) Товариства з обмеженою відповідальністю "Нові промислові технології"
треті особи: 1. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, 2. Приватне акціонерне товариство "Авто КРАЗ", 3. Приватне акціонерне товариство "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат", 4. Міністерство оборони України, 5. Товариство з обмеженою відповідальністю "Основа-Цінні папери", 6. Акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України", 7. Військова частина НОМЕР_1
про звернення стягнення на предмети застави
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Північного апеляційного господарського суду перебувають апеляційні скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "ДІ.ЕР.АЙ" та Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Фінтакт"
на ухвалу Господарського суду міста Києва від 28.04.2025 про відмову у заміні сторони у справі правонаступником у справі № 910/17758/18 розгляд, яких призначено на 04.08.2024.
В зв`язку з оголошенням повітряної тривоги у місті Києві, розгляд справи у судовому засіданні не відбувся.
З метою повного, всебічного, об`єктивного дослідження фактичних обставин справи, а також забезпечення дотримання принципу пропорційності, враховуючи завдання господарського судочинства, особливості конкретних обставин справи, колегія суддів апеляційної інстанції дійшла до висновку про наявність підстав для відкладення розгляду справи.
Відповідно до статті. 216 ГПК України господарський суд відкладає розгляд справи у випадках, встановлених ч.2 статті 202 цього Кодексу
Керуючись статтями 202, 216, 271, 273 Господарського процесуального кодексу України, суд
ПОСТАНОВИВ:
1. Призначити розгляд апеляційних скарг Товариства з обмеженою відповідальністю "ДІ.ЕР.АЙ" та Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Фінтакт" на ухвалу Господарського суду міста Києва від 28.04.2025 про відмову у заміні сторони у справі правонаступником у справі №910/17758/18 на 15.09.2025 о 12 год 00 хв.
Засідання відбудеться в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1, літера-А, зал судових засідань № 15, поверх ІІ.
2. Довести до відома учасників апеляційного провадження, що нез`явлення їх представників у судове засідання не є перешкодою розгляду апеляційної скарги по суті.
Головуючий суддя Л.Г. Сітайло
Судді С.І. Буравльов
В.В. Шапран
Суд | Північний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 04.08.2025 |
Оприлюднено | 05.08.2025 |
Номер документу | 129278316 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з корпоративних відносин, з них |
Господарське
Північний апеляційний господарський суд
Сітайло Л.Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні