Господарський суд міста києва
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 334-68-95, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.uaУХВАЛА
м. Київ
04.08.2025Справа № 910/15018/19
За завою ОСОБА_1
про визнання наказу таким, що не підлягає виконанню
Суддя Івченко А.М.
Представники: не викликалися
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
На розгляді Господарського суду міста Києва перебуває справа № 910/15018/19 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрогуру".
До Господарського суду міста Києва надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю "Оптімусагро Трейд" про покладення субсидіарної відповідальності на третю особу, яка несе відповідальність за зобов`язаннями боржника у зв`язку з доведенням його до банкрутства, зокрема на ОСОБА_1 .
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 19.08.2024 прийнято заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Оптімусагро Трейд" про покладення субсидіарної відповідальності на третю особу, яка несе відповідальність за зобов`язаннями боржника у зв`язку з доведенням його до банкрутства, зокрема на ОСОБА_1 до розгляду в межах справи № 910/15018/19; розгляд справи здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін; розгляд справи призначено на 23.10.24; запропоновано відповідачу надати суду: відповідно до ст. 165 Господарського процесуального кодексу України відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову; одночасно надіслати позивачу - копію відзиву та доданих до нього документів, докази такого направлення надати суду до початку підготовчого засідання; визначено строк для подання відзиву на позов - протягом 15 днів з дня вручення даної ухвали та для подання заперечень на відповідь на відзив (якщо такий буде поданий) - протягом 5 днів з дня його отримання; визначено строк для подання відповіді на відзив - протягом 5 днів з дня його отримання.
01.10.2024 від відповідача надійшов відзив.
Рішенням Господарського суду міста Києва від 23.10.2024 задоволено заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Оптімусагро Трейд" до ОСОБА_1 про покладення субсидіарної відповідальності на третю особу, яка несе відповідальність за зобов`язаннями боржника у зв`язку з доведенням його до банкрутства; стягнуто з ОСОБА_1 (Реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 ; місце проживання АДРЕСА_1 ) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "АГРОГУРУ" (ідентифікаційний код 37396118) 1 471 221, 96 гривень.
15.01.2025 видано наказ.
Постановою Північного апеляційного господарського суду від 09.07.2025 апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Господарського суду міста Києва від 23.10.2024 у справі № 910/15018/19 залишено без задоволення; рішення Господарського суду міста Києва від 23.10.2024 у справі № 910/15018/19 залишено без змін.
16.07.2025 від ОСОБА_1 надійшла заява про визнання наказу від 15.01.2025 таким, що не підлягає виконанню.
Керуючись Кодексом України з процедур банкрутства, ст. 234, 328 Господарського процесуального кодексу України суд
УХВАЛИВ:
1. Призначити до розгляду заяву ОСОБА_1 про визнання наказу від 15.01.2025 таким, що не підлягає виконанню на 20.08.25 о 11:50 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, зал № 16.
2. Копію ухвали направити учасникам провадження у справі.
Ухвала набирає законної сили негайно після її оголошення, якщо інше не передбачено Господарським процесуальним кодексом України, Кодексом України з процедур банкрутства та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції в порядку та строки, встановлені статтями 254-257 Господарського процесуального кодексу України.
Суддя А.М. Івченко
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 04.08.2025 |
Оприлюднено | 05.08.2025 |
Номер документу | 129279398 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство та справи у спорах з майновими вимогами до боржника, стосовно якого відкрито провадження у справі про банкрутство щодо визнання недійсними правочинів (договорів), укладених боржником, з них спростування майнових дій боржника |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Івченко А.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні