Герб України

Ухвала від 09.09.2025 по справі 229/5344/23

Довгинцівський районний суд м.кривого рогу

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 229/5344/23

Провадження № 2-др/211/17/25

У Х В А Л А

іменем України

про прийняття заяви до розгляду

09 вересня 2025 року суддя Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Юзефович І.О., розглядаючи заяву позивача ОСОБА_1 про ухвалення додаткового рішення суду у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа «КОМСЕРВІС» Дружківської міської ради про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, -

ВСТАНОВИВ:

у провадженні судді Дружківського міського суду Донецької області перебувала цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа «КОМСЕРВІС» Дружківської міської ради про відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

Дружківським міським судом Донецької області 18 квітня 2024 року ухвалено рішення, яким позовні вимоги ОСОБА_1 задоволено повністю.

Постановою Дніпровського апеляційного суду від 03 квітня 2025 року апеляційну скаргу ОСОБА_3 залишено без задоволення. Рішення Дружківського міського суду Донецької області від 18 квітня 2024 року залишено без змін.

Рішенням Вищої ради правосуддя №3707/0/15-24 від 19.12.2024 змінено територіальну підсудність судових справ Дружківського міського суду Донецької області шляхом її передачі до Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.

16 квітня 2025 року позивачем ОСОБА_1 через систему «Електронний суд» скеровано заяву про ухвалення додаткового рішення у справі, просить ухвалити додаткове рішення суду, яким стягнути з відповідача ОСОБА_2 понесені витрати по сплаті судового збору.

Згідно ч. 3 ст.270ЦПК України суд, що ухвалив рішення, ухвалює додаткове судове рішення в тому самому складі протягом десяти днів із дня надходження відповідної заяви. Додаткове судове рішення ухвалюється в тому самому порядку, що й судове рішення.

На підставі чого, суд вважає за необхідне заяву про ухвалення додаткового рішення призначити до розгляду у судовому засіданні.

На підставі викладеного та керуючись ст. 270 ЦПК України, суддя

ПОСТАНОВИВ:

прийняти заяву до розгляду.

Призначити судовезасідання вприміщенні Довгинцівськогорайонного судуміста КривогоРогу Дніпропетровськоїобласті на 09-00 годину 02 жовтня 2025 року з повідомленням учасників справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://dv.dp.court.gov.ua/sud0411/gromadyanam/csz.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя І.О. Юзефович

СудДовгинцівський районний суд м.Кривого Рогу
Дата ухвалення рішення09.09.2025
Оприлюднено10.09.2025
Номер документу130063544
СудочинствоЦивільне
КатегоріяЗаява про ухвалення додаткового рішення

Судовий реєстр по справі —229/5344/23

Ухвала від 09.09.2025

Цивільне

Довгинцівський районний суд м.Кривого Рогу

Юзефович І. О.

Постанова від 03.04.2025

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Остапенко В. О.

Ухвала від 19.03.2025

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Остапенко В. О.

Ухвала від 19.03.2025

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Остапенко В. О.

Ухвала від 05.03.2025

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Остапенко В. О.

Ухвала від 29.05.2024

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Агєєв О. В.

Рішення від 19.04.2024

Цивільне

Дружківський міський суд Донецької області

Хомченко Л. І.

Рішення від 18.04.2024

Цивільне

Дружківський міський суд Донецької області

Хомченко Л. І.

Ухвала від 16.04.2024

Цивільне

Дружківський міський суд Донецької області

Хомченко Л. І.

Ухвала від 16.04.2024

Цивільне

Дружківський міський суд Донецької області

Хомченко Л. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні