Оболонський районний суд міста києва
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
Реєстрація15.09.2025 Справа № 756/2697/24
ОБОЛОНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА
Справа № 756/2697/24
1-кп/756/684/25
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
15.09.2025 суддя Оболонського районного суду міста Києва ОСОБА_1 , вирішуючи питання про забезпечення продовження проведення підготовчого судового засідання на підставі обвинувального акта у кримінальному провадженні №12022100100001857 від 22.07.2022 за обвинуваченням ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , кожного окремо за ч. 3 ст. 307 КК України, а також ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , за ч. 3 ст. 307, ч. 1 ст. 317 КК України,
в с т а н о в и в:
У провадженні Оболонського районного суду міста Києва перебуває вищевказаний обвинувальний акт.
15.09.2025 на адресу суду надійшло клопотання захисника обвинуваченої ОСОБА_6 - захисника ОСОБА_7 , де остання просить проводити судове засідання 19.09.2025 за участю обвинуваченої ОСОБА_6 в режимі відеоконференції з використанням системи відеоконференцзв`язку з приміщення Немишлянського районного суду міста Харкова, а також за її участю (захисника ОСОБА_7 ) в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів та кваліфікованого електронного підпису.
Дослідивши клопотання захисника ОСОБА_7 , суд приходить до такого висновку.
Відповідно до ст. 336 КПК України підставами для здійснення дистанційного судового провадження законодавцем визначено, серед іншого: неможливість безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні з поважних причин (п. 1 ч. 1 ст. 336 КПК України); необхідність вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження (п. 4 ч. 1 ст. 336 КПК України); введення воєнного стану (п. 4-1 ч. 1 ст. 336 КПК України); інші підстави, визначені судом достатніми (п. 5 ч. 1 ст. 336 КПК України).
Суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
Дистанційне судове провадження згідно з правилами цієї статті може здійснюватися в суді першої інстанції під час здійснення судового провадження з будь-яких питань, розгляд яких віднесено до компетенції суду.
Враховуючи те, що обвинувачена ОСОБА_6 особисто не може бути присутньою в судовому засіданні, а також те, що існує необхідність вжиття заходів для забезпечення оперативності судового розгляду, який має бути проведений і завершений протягом розумного строку, суд вважає за доцільне здійснювати дистанційне судове провадження за участю обвинуваченої ОСОБА_6 в режимі відеоконференції під час трансляції з Немишлянського районного суду міста Харкова.
Керуючись статтями 336, 369-372, 376 КПК України, суд, -
п о с т а н о в и в:
Здійснювати дистанційне судове провадження у кримінальному провадженні на підставі обвинувального акта за обвинуваченням ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , кожного окремо за ч. 3 ст. 307 КК України, а також ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , за ч. 3 ст. 307, ч. 1 ст. 317 КК України в режимі відеоконференції між Оболонським районним судом міста Києва (м. Київ, вул. Левка Лук`яненка, 2є) та Немишлянським районним судом міста Харкова (м. Харків, бульвар Б.Хмельницького, 32/38, e-mail: inbox@fr.hr.court.gov.ua) 19.09.2025 о 14:15.
Забезпечити проведення дистанційного судового провадження в режимі відеоконференції між Оболонським районним судом міста Києва та Немишлянським районним судом міста Харкова за участю обвинуваченої ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , 19.09.2025 о 14:15.
Виконання ухвали в частині організації технічного забезпечення дистанційного судового провадження кримінального провадження в режимі відеоконференції за участю обвинуваченої ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , доручити уповноваженій особі Немишлянського районного суду міста Харкова (м. Харків, бульвар Б.Хмельницького, 32/38, e-mail: inbox@fr.hr.court.gov.ua).
Доручити уповноваженій особі Немишлянського районного суду міста Харкова (м. Харків, бульвар Б.Хмельницького, 32/38, e-mail: inbox@fr.hr.court.gov.ua) перевірити документ, що посвідчує особу ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , та перебувати поряд з останньою до закінчення судового засідання.
Контроль за виконанням ухвали суду в частині забезпечення відеозв`язку між Оболонським районним судом міста Києва (м. Київ, вул. Левка Лук`яненка, 2є) та Немишлянським районним судом міста Харкова (м. Харків, бульвар Б.Хмельницького, 32/38, e-mail: inbox@fr.hr.court.gov.ua) покласти на відповідального працівника Оболонського районного суду міста Києва.
Копію ухвали направити до Немишлянського районного суду міста Харкова (м.Харків, бульвар Б.Хмельницького, 32/38, e- mail: inbox@fr.hr.court.gov.ua) для організації виконання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1
| Суд | Оболонський районний суд міста Києва |
| Дата ухвалення рішення | 15.09.2025 |
| Оприлюднено | 17.09.2025 |
| Номер документу | 130204742 |
| Судочинство | Кримінальне |
| Категорія | Злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров'я населення Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів |
Кримінальне
Оболонський районний суд міста Києва
Касьян А. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні