Герб України

Ухвала від 16.09.2025 по справі 906/3/24

Господарський суд міста києва

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА - ПОВІДОМЛЕННЯ

м. Київ

16.09.2025Справа № 906/3/24

Господарський суд міста Києва в порядку статей 120-121 Господарського процесуального кодексу України, у справі

За позовом: державного підприємства Коростишівський завод "РЕММАШТОРФ";

до відповідача-1: ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ;

до відповідача-2: КОРОСТИШІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

до відповідача-3: ЖИТОМИРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

до відповідача-4: товариства з обмеженою відповідальністю "ВІЯ";

за участі третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача:

1) ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ;

2) МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ;

3) ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ;

третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідачів 1, 2, 4: приватний нотаріус Мошковська Зоя Іванівна;

про: визнання протиправним та скасування розпоряджень, визнання недійсними договорів, скасування державної реєстрації земельних ділянок у Державному земельному кадастрі, приведення земельних ділянок до первинного стану.

П О В І Д О М Л Я Є:

КОРОСТИШІВСЬКУ РАЙОННУ ДЕРЖАВНУ АДМІНІСТРАЦІЮ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ як відповідача-2, ЖИТОМИРСЬКУ РАЙОННУ ДЕРЖАВНУ АДМІНІСТРАЦІЮ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, як відповідача - 3, МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача, ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача, приватного нотаріуса Мошковську Зою Іванівну, як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідачів 1, 2, 4 про те що, в підготовчому засіданні 15.09.2025, суд на місці ухвалив: оголосити перерву в підготовчому засіданні на 06.10.25 о 11:00 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, зал № 10 .

Роз`яснити відповідачам, третім особам які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, що якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справу за відсутності такого учасника справи, зокрема, у разі неявки в судове засідання учасника справи (його представника) без поважних причин або без повідомлення причин неявки.

Повідомити сторін спору про те, що останні не позбавлені можливості прийняти участь у засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням програмного забезпечення "EasyCon", в порядку приписів статті 197 Господарського процесуального кодексу України.

Запропонувати сторонам спору подати до суду заяви про розгляд справи без участі представників останніх.

Cуддя Сергій Балац

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення16.09.2025
Оприлюднено17.09.2025
Номер документу130229811
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них

Судовий реєстр по справі —906/3/24

Ухвала від 16.09.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Балац С.В.

Ухвала від 10.09.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Балац С.В.

Ухвала від 02.09.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Балац С.В.

Ухвала від 14.08.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Балац С.В.

Ухвала від 12.08.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Балац С.В.

Ухвала від 28.07.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Балац С.В.

Постанова від 01.07.2025

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Дроботова Т.Б.

Ухвала від 10.06.2025

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Дроботова Т.Б.

Ухвала від 05.06.2025

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Дроботова Т.Б.

Ухвала від 12.05.2025

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Дроботова Т.Б.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні