Касаційний господарський суд верховного суду
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяУХВАЛА
16 вересня 2025 року
м. Київ
cправа № 922/622/20
Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду:
Волковицька Н. О. - головуючий, Могил С. К., Случ О. В.,
за участю секретаря судового засідання Мельникової Л. В.,
прокурора Офісу Генерального прокурора - Зінкевич Ю. В.,
представників відповідачів-1, 2 (в режимі відеоконференції) - Замніус М. В. (самопредставництво),
відповідача-3 - Шквира С. В. (адвокат),
розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційні скарги Харківської міської ради, Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки і комунального майна Харківської міської ради та Фізичної особи-підприємця Нагорної Світлани Михайлівни
на постанову Східного апеляційного господарського суду від 18.03.2021 у справі
за позовом керівника Харківської місцевої прокуратури № 4
до 1) Харківської міської ради,
2) Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки і комунального майна Харківської міської ради,
3) Фізичної особи-підприємця Нагорної Світлани Михайлівни,
про визнання незаконним та скасування пункту додатку до рішення, визнання недійсним договору купівлі-продажу, скасування рішення, зобов`язання повернути нежитлові приміщення та визнання права власності,
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 28.07.2025 поновлено касаційне провадження у справі № 922/622/20 та призначено її розгляд у судовому засіданні на 16.09.2025 о 10:00 у приміщенні Касаційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. О. Копиленка, 6, зал судових засідань № 332.
Ухвалою Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 11.09.2025 задоволено клопотання Харківської міської ради та Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки і комунального майна Харківської міської ради про участь у судовому засіданні у справі № 922/622/20 в режимі відеоконференції у приміщенні суду, зокрема Східного апеляційного господарського суду.
16.09.2025, у зв`язку з оголошенням повітряної тривоги у місті Харкові, розгляд справи № 922/622/20 не відбувся.
Відповідно до пункту 10 частини третьої статті 2 та частин другої статті 114 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України), основними засадами (принципами) господарського судочинства є розумність строків розгляду справи судом, а строк є розумним, якщо він передбачає час, достатній, з урахуванням обставин справи, для вчинення процесуальної дії, та відповідає завданню господарського судочинства.
З метою всебічного, повного, об`єктивного розгляду касаційної скарги, колегія суддів вважає за необхідне призначити іншу дату судового засідання з урахуванням розумності строку розгляду цієї справи.
Відповідно до частини другої та третьої статті 120 ГПК України суд повідомляє учасників справи про дату, час і місце судового засідання чи вчинення відповідної процесуальної дії, якщо їх явка не є обов`язковою; виклики і повідомлення здійснюються шляхом вручення ухвали в порядку, передбаченому цим Кодексом для вручення судових рішень.
Керуючись статтями 2, 114, 120, 121, 234, 235, 314 ГПК України, Верховний Суд
УХВАЛИВ:
1. Призначити розгляд касаційних скарг Харківської міської ради, Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки і комунального майна Харківської міської ради та Фізичної особи-підприємця Нагорної Світлани Михайлівни на постанову Східного апеляційного господарського суду від 18.03.2021 у справі № 922/622/20 23 вересня 2025 року о 9:30 у приміщенні Касаційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. О. Копиленка, 6, в залі судових засідань № 332.
2. Забезпечити участь представника Харківської міської ради та Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки і комунального майна Харківської міської ради у судових засіданнях у справі № 922/622/20, зокрема 23 вересня 2025 року о 09:30, в режимі відеоконференції у приміщенні Східного апеляційного господарського суду.
3. Доручити Східному апеляційному господарському суду забезпечити проведення судового засідання в режимі відеоконференції за участі представника Харківської міської ради та Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки і комунального майна Харківської міської ради, зокрема 23.09.2025 о 09:30 у приміщенні Східного апеляційного господарського суду: м. Харків, проспект Незалежності, 13, зал 131.
4. Копію цієї ухвали надіслати Східному апеляційному господарському суду.
5. Участь у судовому засіданні для учасників справи не є обов`язковою.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий Н. О. Волковицька
Судді С. К. Могил
О. В. Случ
Суд | Касаційний господарський суд Верховного Суду |
Дата ухвалення рішення | 16.09.2025 |
Оприлюднено | 18.09.2025 |
Номер документу | 130270198 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них про комунальну власність, з них |
Господарське
Касаційний господарський суд Верховного Суду
Волковицька Н.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні