Західний апеляційний господарський суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
79010, м.Львів, вул.Личаківська,81
УХВАЛА
"27" жовтня 2025 р. Справа №914/158/19
Західний апеляційний господарський суд у складі колегії:
Головуючий суддяО.В. Зварич
суддіІ.Ю. Панова
Г.Г. Якімець,
секретар судового засідання Р.А.Пишна,
розглянув у судовому засіданні апеляційну скаргу Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області б/н від 25.09.2024 року (вх. № 01-05/2685/24 від 25.09.2024 року)
на рішення Господарського суду Львівської області від 05.09.2024 року
у справі № 914/158/19
за позовом: Приватного підприємства «Полтавабудцентр» (надалі ПП «Полтавабудцентр»)
до відповідача: Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області
за участю третьої особи-1, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: Львівської обласної державної адміністрації
за участю третьої особи-2, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: Львівської обласної ради
про стягнення 9901214,00 грн,
за участю:
від позивача: Шульга Ю.І адвокат (ордер серії ВН №1426053 від 28.10.2024 року);
від відповідача: не з`явився;
від третьої особи-1: не з`явився;
від третьої особи-2: не з`явився,
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Західного апеляційного господарського суду від 13.10.2025 року призначено справу до розгляду у судовому засіданні на 27.10.2025 року о 14 год. 30 хв.
23.10.2025 року через систему «Електронний суд» відповідач подав клопотання (вх.№01-04/8111/25 від 23.10.2025 року) про відкладення розгляду справи у зв`язку з неможливістю забезпечити явку представника в судове засідання.
Представник позивача не заперечив проти задоволення вказаного клопотання та заявив усне клопотання про відкладення про відкладення розгляду справи на іншу дату .
Треті особи не забезпечили участі представників у судове засідання, про причини неявки не повідомили.
З метою забезпечення процесуальних прав учасників справи та об`єктивного з`ясування обставин, що мають значення для справи суд вважає необхідним відкласти розгляд справи
Керуючись ст.ст. 114, 202, 216, 234, 281 Господарського процесуального кодексу України, Західний апеляційний господарський суд
У Х В А Л И В :
Відкласти розгляд справи №914/158/19 в межах розумного строку на 08.12.2025 року о 14 год 00 хв.
Суд роз`яснює учасникам справи про можливість подати процесуальні документи (заяви, клопотання тощо), а також про можливість участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні суду або поза межами приміщення суду, з використанням власних технічних засобів, шляхом звернення до суду з відповідним клопотанням (ст. 197 ГПК України). З введенням в дію Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обов`язкової реєстрації та використання електронних кабінетів в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами" від 29.06.2023 № 3200-IX встановлено процесуальні наслідки, передбачені Господарським процесуальним кодексом України.
Ухвалу надіслати учасникам справи в порядку, визначеному ст.ст. 242, 285 ГПК України.
Неявка уповноважених представників в судове засідання не є перешкодою для розгляду справи відповідно до положень ч. 12 ст. 270 ГПК України.
Веб-адреса судового рішення в Єдиному державному реєстрі судових рішень: http//reyestr.court.gov.ua.
Головуючий суддя О.В. Зварич
СуддяІ.Ю. Панова
СуддяГ.Г. Якімець
| Суд | Західний апеляційний господарський суд |
| Дата ухвалення рішення | 27.10.2025 |
| Оприлюднено | 30.10.2025 |
| Номер документу | 131354360 |
| Судочинство | Господарське |
| Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі підряду, з них |
Господарське
Західний апеляційний господарський суд
Зварич Оксана Володимирівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні