Постанова
від 24.04.2009 по справі 3-4695/09
ГОЛОСІЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа № 3-4695/09 2009 року

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 квітня 2009 року суддя Голос іївського районного суду м. К иєва Нєсвєтова Н.М. розглянув ши матеріали, які надійшли з У ДАІ РУГУ ГУ МВС Голосіївсько го району в м. Києві про притяг нення до адміністративної ві дповідальності

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, ур одженця м. Києва, працюючо го викладачем у Київському Н аціональному Університеті і м. Т.Шевченко, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, за ст. 124 К УпАП, -

встановив:

11.04.2009 року приблизно о 16 год. 10 хв. водій ОСОБА_1, керуючи а втомобілем марки «Хюндай Гед з» державний номерний знак НОМЕР_1, при виїзді на другор ядну дорогу з вул. Заболотног о в м. Києві, не виконав вимогу дорожнього знаку «Надати до рогу», в наслідок чого здійсн ив зіткнення з автомобілем м арки «Ваз 211040» державний номер ний знак НОМЕР_2, що призве ло до механічного пошкодженн я транспортних засобів, чим п орушив вимоги п. 2.1 дод. 1 Правил Дорожнього Руху України.

ОСОБА_1 в судовому засідан ні вину свою відповідно до ск ладеного протоколу визнав по вністю, крім цього його винні сть в скоєному правопорушенн і підтверджується протоколо м про адміністративне правоп орушення, схемою про дорожнь о транспортну пригоду, письм овими поясненнями учасників ДТП та іншими матеріалами сп рави.

З урахуванням характеру вч иненого правопорушення, особ и порушника, його пояснень, вв ажаю, що ОСОБА_1 необхідно визнати винним у вчиненні ад міністративного правопоруш ення передбаченого ст. 124 КУпА П, та накласти адміністратив не стягнення у виді штрафу.

На підставі викладеного, вв ажаючи, що зібраними доказам и в повній мірі встановлено о бставини порушення та доведе но винність порушника.

Керуючись ст. ст. 279, 284, 287-291 КУпАП , суддя:

постановив:

Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративног о правопорушення, передбачен ого ст. 124 КУпАП та накласти адм іністративне стягнення у вид і штрафу в розмірі 340 грн.

Постанова може бути оскарж ена до Апеляційного суду м. Ки єва через Голосїївський райо нний суд м. Києва протягом дес яти днів з моменту винесення .

СудГолосіївський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення24.04.2009
Оприлюднено30.12.2010
Номер документу13155696
СудочинствоАдмінправопорушення

Судовий реєстр по справі —3-4695/09

Постанова від 18.06.2009

Адмінправопорушення

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Бисага Т. Ю.

Постанова від 24.04.2009

Адмінправопорушення

Голосіївський районний суд міста Києва

Нєсвєтова Н.М.

Постанова від 25.05.2009

Адмінправопорушення

Шевченківський районний суд міста Києва

Тельнікова І.Г.

Постанова від 19.11.2009

Адмінправопорушення

Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська

Мазниця Андрій Анатолійович

Постанова від 25.08.2009

Адмінправопорушення

Московський районний суд м.Харкова

Скотар А.Ю.

Постанова від 18.08.2009

Адмінправопорушення

Бердянський міськрайонний суд Запорізької області

Петягін В.В.

Постанова від 10.07.2009

Адмінправопорушення

Луцький міськрайонний суд Волинської області

Борнос А.В.

Постанова від 31.07.2009

Адмінправопорушення

Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Мороховець О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні