ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 2-1101/2010
29 грудня 2010 року м. Миронівка
Миронівський районний суд Київської області в скла ді :
головуючої судді Капшук Л.О.
при секретарі Скринській І.В.,
розглянувши у судовому за сіданні цивільну справу за п озовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,
У С Т А Н О В И В :
позивач звернулась до суду з вказаним позовом, поси лаючись на те, що в період з 13. 10.2004 р. по 16.10.2009 р. з відповідачем п роживала однією сім»єю і під тримувала фактичні шлюбні ст осунки, мають сина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1, який переб уває на її утриманні. Відпові дач у добровільному порядку матеріальної допомоги на утр имання дитини не надає, а тому просила стягнути з нього алі менти на утримання сина в ро змірі 1/4 частини його доходу до досягнення ним повнолітт я.
В судовому засідан ні позивач позовні вимоги п ідтримала, в поясненнях посл алась на обставини, викладен і в поданій до суду заяві.
Відповідач в судове засідання не з'явився, про ден ь та час слухання справи пові домлений належним чином, про що свідчать повідомлення пр о вручення поштового відправ лення, причини неявки суду не повідомив. Зі згоди позивача суд ухвалює судове рішення п ри заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст . 224 ЦПК України.
Заслухавши позива ча, дослідивши письмові мате ріали справи, оцінивши зібра ні у справі докази в їх сукупн ості, суд прийшов до висновку , що позов підлягає задоволен ню.
В судовому засідан ні встановлено, що сторони ма ють сина ОСОБА_3, ІНФОРМ АЦІЯ_1, який проживає з позив ачем та перебуває на її утрим анні. Вказане підтверджуєтьс я свідоцтвом про народження НОМЕР_1, виданим 12 липня 2006 р оку відділом реєстрації акті в цивільного стану Миронівсь кого РУЮ Київської області т а довідкою № 4962, виданою 15.12.2010 рок у Миронівською міською радою Київської області.
Згоди щодо утриманн я дитини сторонами не досягн уто.
На підставі статті 1 80 Сімейного Кодексу України б атьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею пов ноліття.
Оскільки обов'язки п о утриманню дитини батьки не суть спільно, то з відповідач а, який не працює, проте являєт ься працездатним, в добровіл ьному порядку матеріальної д опомоги на утримання сина не надає, аліменти підлягають с тягненню в примусовому поряд ку.
Відповідно до ч. 1 ст. 183 Сімейного Кодексу України ч астка заробітку (доходу) бать ка, яка буде стягуватися як ал іменти на дитину, визначаєть ся судом. За відсутності обст авин, які б свідчили про необх ідність стягнення аліментів у меншому розмірі, суд вважає доцільним стягнути їх в розм ірі, заявленому позивачем.
У відповідності до с т. 81 ЦПК України з відповідача підлягають стягненню витрат и на інформаційно-технічне з абезпечення розгляду справи судом.
На підставі ст. 88 ЦПК України з відповідача підля гає стягненню на користь дер жави судовий збір.
На підставі викладе ного, ст.ст. 180, 181, 182, 183 Сімейного Ко дексу України, керуючись ст.с т. 10, 15, 60, 212, 213, 214, 215 ЦПК України, суд
В И Р І Ш И В :
позов задоволит и.
Стягнути з ОСОБА_ 2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженц я та жителя АДРЕСА_1, не пр ацюючого на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання син а ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, в розмірі 1/4 частини всіх вид ів його доходу щомісячно і до його повноліття.
Аліменти стягувати , починаючи з 16 грудня 2010 року .
Рішення в частині ст ягнення аліментів підлягає н егайному виконанню в межах с уми платежу за один місяць.
Стягнути з ОСОБА_2 вит рати на інформаційно-технічн е забезпечення розгляду спра ви судом в розмірі 120 гривень.
Стягнути з ОСОБА_2 на ко ристь держави 51 гривню судов ого збору.
Заочне рішення мож е бути преглянуто судом, що йо го ухвалив, за письмовою заяв ою відповідача, поданою прот ягом 10 днів з дня отримання йо го копії.
Рішення може бути ос каржено позивачем в апеляцій ному порядку до Апеляційног о суду Київської області чер ез Миронівський районний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з часу проголошення.
У разі залишення за яви про перегляд заочного рі шення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене відповідачем в апеляційному порядку.
Суддя Л.О. Капшук
Суд | Миронівський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 29.12.2010 |
Оприлюднено | 17.01.2011 |
Номер документу | 13438621 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Гадяцький районний суд Полтавської області
Заколодяжна Олена Анатоліївна
Цивільне
Миронівський районний суд Київської області
Капшук Любов Олексіївна
Цивільне
Енергодарський міський суд Запорізької області
Бульба Олександр Миколайович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні