Ухвала
від 07.02.2011 по справі 17/5025/217/11
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

17/5025/217/11

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29000, м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98


У Х В А Л А

про порушення провадження у справі

"07" лютого 2011 р.Справа № 17/5025/217/11

Суддя Димбовський В.В., розглянувши матеріали

за позовом:  Виробничо-комерційної фірми "Агросфера"ЛТД, м. Старокостянтинів

до: Приватного підприємства "Довгалівське", с. Довгалівка Білогірський район Хмельницької області

про  стягнення 16611,06 грн., з яких 16438, 56 грн. - основний борг, 131, 50 грн. - інфляційних втрат, 41 грн. - 3% річних.

визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст.ст.61,64,65 Господарського процесуального кодексу України, суд

У х в а л и в:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі.

2. Справу призначити до розгляду в засіданні господарського суду  на  10 год. 00 хв. на "02" березня 2011 року.

Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Хмельницької області за адресою: м. Хмельницький, Майдан Незалежності 1, каб.  308.

Зобов'язати позивача подати в судове засідання оригінали доказів на пдтвердження позовних вимог для огляду в судовому засіданні, довідку органу державної статистики про включення до Єдиного державного реєстру.

Зобов'язати відповідача подати в судове засідання копію довідки органу державної статистики про включення до Єдиного державного реєстру, оригінали установчих документів та письмовий відзив на позов з документальним обгрунтуванням своїх доводів.

Визнати явку повноважних представників сторін (з довіреностями та документами, що посвідчують особу) в судове засідання обов'язковою.

Суддя                                                                                                    В.В. Димбовський   

У відповідності з п. 5 ст. 83 ГПК України,  господарський суд має право стягнути в доход  Державного бюджету України з винної сторони штраф у розмірі до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторони.

Віддрук. 3 прим. :

1 - до справи,

2 - позивачу,

3 - відповідачу.

СудГосподарський суд Хмельницької області
Дата ухвалення рішення07.02.2011
Оприлюднено09.02.2011
Номер документу13672450
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —17/5025/217/11

Рішення від 29.03.2011

Господарське

Господарський суд Хмельницької області

Димбовський В.В.

Ухвала від 17.03.2011

Господарське

Господарський суд Хмельницької області

Димбовський В.В.

Ухвала від 02.03.2011

Господарське

Господарський суд Хмельницької області

Димбовський В.В.

Ухвала від 07.02.2011

Господарське

Господарський суд Хмельницької області

Димбовський В.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні