Ухвала
від 22.02.2011 по справі 5/15/2011
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

5/15/2011

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32


УХВАЛА

22.02.11                                                                                 Справа № 5/15/2011

За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Луганське енергетичне об'єднання», м.  Луганськ

до Комбінату комунальних підприємств виконавчого комітету Міусинської міської ради, м. Міусинськ Луганської області

про  стягнення 40 325 грн. 94 коп.

Суддя Васильченко Т.В.

в присутності представників сторін:

від позивача - Лавриненко В.С., довіреність №20 від 01.01.2011

від відповідача - представник не прибув.

в с т а н о в и в:

Суть спору: Товариство з обмеженою відповідальністю “Луганське енергетичне об'єднання” звернулось до господарського суду Луганської області з позовом про стягнення з відповідача на користь позивача заборгованості за недовраховану електричну енергію у сумі 23687 грн. 48 коп., індексу інфляції у сумі 14263 грн. 62 коп. та 3% річних 2374 грн. 85 коп.

Відповідач у судове засідання не прибув, причини неявки суду не повідомив, про час та місце проведення судового засідання повідомлявся належним чином.

Вимоги ухвали господарського суду Луганської області від 01.02.2011 у даній справі сторонами не виконані у повному обсязі.

Відповідно до п. п. 1, 2 ст. 77 Господарського процесуального кодексу України господарський суд відкладає в межах строків, встановлених ст. 69 ГПК України, розгляд справи у разі нез'явлення в засідання представників сторін та неподання витребуваних доказів.

Відтак, зважаючи на неприбуття представника відповідача у судове засідання, невиконання вимог ухвали суду від 01.02.2011, ненадання витребуваних судом документів та з метою створення сторонам необхідних умов для встановлення фактичних обставин справи і правильного застосування законодавства, забезпечення рівності всіх учасників судового процесу перед законом і судом, розгляд справи слід відкласти.

На підставі викладеного,  керуючись ст. ст.  77, 86  ГПК України, суд

у х в а л и в :

1. Розгляд справи відкласти на 10.03.2011 о 15 год. 00 хв.

2. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду в кімнаті № 309.

3. Позивачу надати:

- заперечення на відзив відповідача, документальне підтвердження і нормативне обґрунтування викладених доводів;

- нормативно та документально обґрунтований розрахунок суми позову;

           - надати докази повноважень осіб, що здійснювали перевірку та складали протокол;

- письмові пояснення щодо підстав, з яких не відбулось засідання комісії 23.05.2007 з розгляду  акту про порушення відповідачем ПКЕЕ та наданням відповідний документів;

- надати докази належного повідомлення відповідача про дату та час повторного засідання комісії, яке відбулося 07.06.2007;

- за наявності надати докази погашення відповідачем суми позову (в оригіналах - для огляду в судовому засіданні, у засвідчених копіях –до матеріалів справи);

- оригінали документів, доданих до позову в копіях –для огляду в судовому засіданні.

5. Відповідачу надати:

- відзив на позовну заяву, документальне і нормативне підтвердження викладених у відзиві доводів;

- письмові пояснення стосовно здійсненого порушення;

- докази направлення копії відзиву позивачу;

- прийняти  участь у звіренні розрахунків з позивачем з наданням необхідних документів, при незгоді з сумою боргу надати детальний та обґрунтований контррозрахунок;

- у випадку погашення заборгованості подати оригінали платіжних документів –для огляду в судовому засіданні, засвідчені копії –до матеріалів справи;

- оригінали документів, які підтверджують статус юридичної особи (Статут, свідоцтво про державну реєстрацію, довідка про внесення до ЄДРПОУ тощо) – для огляду у судовому засідання.

Суд вважає за необхідне повідомити, що відповідно до п. 5 ст. 83 ГПК України за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, у т.ч. ненадання витребуваних судом документів, зі  сторін може бути стягнено штраф у розмірі до 1700 грн.

            Суддя                                                                                             Т.В.Васильченко

СудГосподарський суд Луганської області
Дата ухвалення рішення22.02.2011
Оприлюднено03.03.2011
Номер документу13939908
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5/15/2011

Рішення від 10.03.2011

Господарське

Господарський суд Луганської області

Васильченко Т.В.

Ухвала від 22.02.2011

Господарське

Господарський суд Луганської області

Васильченко Т.В.

Ухвала від 01.02.2011

Господарське

Господарський суд Луганської області

Васильченко Т.В.

Ухвала від 12.01.2011

Господарське

Господарський суд Луганської області

Васильченко Т.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні