Ухвала
від 24.03.2011 по справі 8/36пд/2011
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНС ЬКОЇ ОБЛАСТІ

91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ , 3а. Тел. 55-17-32


УХВАЛА

24.03.11 Справа № 8/36пд/2011

За позово м Комунального пі дприємства «Южно-Ломуватськ а житлово-експлуатаційна діл ьниця», смт Южна-Ломуватка м. Брянка Луганської області

до Фізичної особ и - підприємця ОСОБА_1, А ДРЕСА_1

про спонукання укласт и договір

Суддя господар ського суду Луганської облас ті Середа А.П.,

при секретарі судового за сідання - Качановській О.А.,

в присутності представни ків сторін:

від позивача - Моск альова Н.Г. - спеціаліст 1-ї к атегорії - юрист, - довіреніс ть № 40/1 від 01.03.11;

від відповідача - пре дставник не з' явився, -

розглянувши матеріали спр ави, -

в с т а н о в и в:

суть спору: п озивачем заявлено вимогу про зобов' язання відповідача у класти договір № 2 від 26.01.2011 про д олеву участь у витратах на об слуговування, утримання буді влі № 25 по вул. Ульянових, а тако ж стягнення судових витрат.

Представником позивача подано клопотання про відмо ву від здійснення технічної фіксації судового засідання , що не суперечить вимогам ст.с т.4-4 та 81-1 ГПК України, а тому йог о судом задоволено.

Відповідач явку повноважного представника в судове засідання не забезпе чив, але надав суду відзив на п озовну заяву (№ б/н від 21.03.11) яким проти позову заперечує та по відомляє, що всі необхідні ро боти по утриманню приміщення , яке їй належить, в будинку № 25 та утриманні прибудинкової т ериторії здійснюються нею од ноособово, а КП «ЖЕУ»ніякої у часті в цьому не приймає.

Приймаючи до уваги те, що ві дповідач в судове засіданні не з' явився, а позивачу потр ібен час для підготовки свої заперечень на відзив відпов ідача, в даному судовому засі данні розглянути спір по сут і не має можливості та розгля д справи слід відкласти.

На підставі викладеного та керуючись ст. 77, ст. 86 Господарс ького процесуального кодек су України, суд

у х в а л и в :

1. Розгля д справи відкласти до 07.04.2 011 на 12 год. 00 хв.

2. Судове за сідання відбудеться у приміщ енні господарського суду Луг анської області за адре сою: м. Луганськ, вул. Коцюбинс ького, 2, 5-й поверх, кабіне т № 511 (суддя Середа А.П.) .

3. Зобов' яза ти позивача надати: запе речення на відзив відповідач а; документальне підтверджен ня своїх доводів; оригінали д окументів, які додані до позо вної заяви у копіях - для огл яду в судовому засіданні; усе службове листування з відпо відачем з приводу укладення договору; інші документи у пі дтвердження доводів, що викл адені в обґрунтування про сп онукання укласти договір.

4. Зобов' яз ати відповідача надати: спрямувати на адресу позива ча заперечення на відзив, док ази його надсилання надати с уду; за наявності додаткових заперечень надати їх докуме нтальне підтвердження; інші докази (за наявності); оригіна ли документів які додані до с прави у копіях.

5. Зобов' язати Державного реєстра тора виконавчого комітету Бр янківської міської ради завчасно, до початку судово го засідання, надати дов ідку з Єдиного державного ре єстру юридичних осіб т а фізичних осіб - підприємці в щодо Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, ( А ДРЕСА_1, ід. номер НОМЕР_1), а у разі невнесення підприєм ства до вказаного реєстру на дати письмові відомості щодо знаходження його в реєстрі , що був створений до утворення Є ДР суб' єктів пі дприємництва, письмові поясн ення щодо скасування державн ої реєстрації (або припиненн я юридичної особи ) .

Явка повноважних п редставників сторін в засіда ння суду обов' язкова.

Суддя А.П. Середа

СудГосподарський суд Луганської області
Дата ухвалення рішення24.03.2011
Оприлюднено28.03.2011
Номер документу14401404
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —8/36пд/2011

Рішення від 18.04.2011

Господарське

Господарський суд Луганської області

Середа А.П.

Ухвала від 07.04.2011

Господарське

Господарський суд Луганської області

Середа А.П.

Ухвала від 24.03.2011

Господарське

Господарський суд Луганської області

Середа А.П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні