Справа № 3-1338-09
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 травня 2009 року м. Донецьк
Суддя Кіровського районно го суду м. Донецька Пронін С. Г ., розглянувши матеріали адмі ністративної справи, які над ійшли від відділу АП ДАІ м. Дон ецька УДА1 ГУМВС України в Дон ецькій області, про притягне ння до адміністративної відп овідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 н е працюючого, мешкає за адрес ою: АДРЕСА_1
за вчинення правопорушенн я, передбаченого ч. 3 ст. 122 Кодек су України про адміністратив ні правопорушення, -
ВСТАНОВИВ:
23.03.2009 р. о 11.38годині водій О СОБА_1, керуючи автомобілем марки «РЕНО-МЕГАН», реєстрац ійний номер НОМЕР_1, в пору шення вимог п. 12.6г Правил дорож нього руху (затверджені пост ановою Кабінету Міністрів Ук раїни від 10 жовтня 2001 р. № 1306) по а/д Слов' янськ -Маріуполь, руха вся поза населеним пунктом з і швидкістю 14і км/ч, чим переви щив встановлену швидкість ру ху на 51 км/ч. швидкість руху вим арювалась приладом «ВІЗИР-07111 81», чим скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.3 ст. 122 КУпАП України.
При розгляді адміністрати вної справи ОСОБА_1 з адмі ністративним протоколом скл аденого у відношенні нього п огодився, винним себе визнав .
Адміністративним правопор ушенням відповідно до ч. 3 ст. 122 КпАП України визнається пер евищення водіями транспортн их засобів встановлених обме жень швидкості руху транспор тних засобів більш як на п' я тдесят кілометрів на годину, ненадання переваги в русі тр анспортним засобам аварійно -рятувальних служб, швидкої м едичної допомоги, пожежної о хорони, міліції, що рухаються з увімкненими спеціальними світловими або звуковими сиг нальними пристроями, а так са мо порушення правил зупинки, стоянки, що створюють перешк оди дорожньому руху або загр озу безпеці руху.
Винність ОСОБА_1 у скоєн ні адміністративного просту пку підтверджена даними прот околу про адміністративне пр авопорушення ДА № 014092 від 23.03.2009 p., с кладеного уповноваженою пос адовою особою у встановленом у законом порядку, а також поя сненнями самого правопорушн ика.
За таких обставин, оцінивши надані докази в їх сукупност і, приходжу до висновку про на явність у діях останнього ск ладу адміністративного прав опорушення, передбаченого ч. 3 ст. 122 КпАП України, та про дове деність його вини.
При обранні міри адміністр ативного стягнення враховує ться обставини та характер п равопорушення, ступінь прови ни правопорушника і дані про його особу.
На підставі вищевикладено го, керуючись ст.. ст. 122 ч. 3, 280, 283-284, 287 К одексу України про адміністр ативні правопорушення, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винни м у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 122 КпАП Ук раїни, та накласти на нього ад міністративне стягнення у ви ді штрафу в дохід держави в ро змірі 510 (п' ятсот десять) грн.
Постанова по справі про адм іністративне правопорушенн я може бути оскаржена в Апеля ційному суді Донецької облас ті або опротестована прокуро ром протягом 10 днів з дня вине сення постанови.
Суд | Кіровський районний суд м.Донецька |
Дата ухвалення рішення | 12.05.2009 |
Оприлюднено | 28.04.2011 |
Номер документу | 14646784 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Кіровський районний суд м.Донецька
Пронін С.Г.
Адмінправопорушення
Бородянський районний суд Київської області
Стасенко Геннадій Вікторович
Адмінправопорушення
Попільнянський районний суд Житомирської області
Шахрай Микола Ігорович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні