21/407-07
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
27 березня 2008 р. № 21/407-07
Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:
Остапенка М.І. (головуючий),
Харченка В.М.,Гончарука П.А.
розглянувши касаційну скаргуі додані до неї матеріалиТовариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства "Харківенергоремонт"
на постановувід 14.01.2008
Харківського апеляційногогосподарського суду
у справі № 21/407-07
господарського судуХарківської області
за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства "Харківенергоремонт"
доАкціонерного товариства "Газенергокомплект",Підприємства "Гідроенергокомплекс" асоціації "Укргідроенерго"
провизнання договору недійсним
В С Т А Н О В И В :
Ухвалою Вищого господарського суду України від 11.03.2008 касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства "Харківенергоремонт" прийнято до касаційного провадження та призначено до слухання на 06.12.2007.
Відповідно до ст. 1116 Господарського процесуального кодексу України особа, що подала касаційну скаргу, має право відмовитися від неї до винесення постанови касаційною інстанцією.
Товариство з обмеженою відповідальністю науково-виробниче підприємство "Харківенергоремонт" подало до Вищого господарського суду України відмову від касаційної скарги на постанову Харківського апеляційного господарського суду від 14.01.2008 у справі № 21/407-07 у зв'язку із тим, що між сторонами по справі досягнуто згоди щодо врегулювання спору.
Враховуючи, що заявник відмовився від касаційної скарги до винесення постанови касаційною інстанцією і ця відмова не суперечить законодавству і не порушує будь-чиїх прав і охоронюваних законом інтересів, керуючись ст.1116 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України
У Х В А Л И В :
Прийняти відмову Товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства "Харківенергоремонт" від касаційної скарги на постанову Харківського апеляційного господарського суду від 14.01.2008 у справі № 21/407-07 та припинити касаційне провадження.
С у д д я Остапенко М.І.
С у д д я Харченко В.М.
С у д д я Гончарук П.А.
Суд | Вищий господарський суд України |
Дата ухвалення рішення | 27.03.2008 |
Оприлюднено | 09.04.2008 |
Номер документу | 1510644 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Вищий господарський суд України
Харченко В.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні